Jump to content
beatag60

Galeria Beatki

Recommended Posts

Szafirowa czyli 45 rocznica ślubu. Można wykonać kompozycję z kwiatów w kolorze szafirowym: irysy, anemony, hortensje, szafirki, ostróżki. Wymieniłam nie malowane- naturalnie występujące w kolorze szafirowym. Można skonstruować kompozycję z 45 kwiatów: kosz, bukiet czy w dowolnym naczyniu.

Już z nie mojej branży, ale można parze podarować biżuterię z szafirem (niebieska odmiana korundu). Dla Pani np. kolczyki, klipsy, przywieszka, bransoletka czy naszyjnik, dla Pana spinkę do mankietów czy do krawatu.

Beatko, pełna profeska. :) Dzięki za rady bo właśnie szukam fajnej opcji na taki bukiet. Nie wpadłbym na to by kolorystycznie nawiązać do nazwy rocznicy... To z pewnością byłby wyjątkowy prezent. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Walentynkowe mini propozycje:

IMG_0464-1024x768.jpg

czerwone róże ze złotymi perełkami w środku i liście salala.

IMG_0476-768x1024.jpg

kompozycja w zielonym rożku" białe i fioletowe storczyki, asparagus modrzewiowy, liście hosty i dawali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To co z kwiatów robisz jest niewiarygodne, ja praktycznie tutaj czuje ich zapach i czuje wiosnę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Walentynkowych inspiracji cd:

Zdj%C4%99cie000.jpg

krótki wiklinowy koszyk z różowymi i czerwonymi różami.

IMG_0304-1024x768.jpg

bukiet z 3 róż z perełkami w środkach, trawkami, hostą i asparagusem modrzewiowym ozdobiony ratanem z koralikami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Śliczne!

 

A jak ktoś uwielbia kwiaty nietrwałe? Fiołki, chabry i stokrotki?...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z każdej roślinki można wyczarować ciekawą kompozycję.

Kolejność w trwałości przez Ciebie wymienionych: stokrotka, fiołek, chaber.

Można bukiecik z takich malutkich kwiatuszków przepleść koralikami, piórkami czy cukiereczkami i będzie pełnił swoje zadanie jak należy:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz wyobraźnię!...

Chyba te koraliki ewentualnie piórka, bo cukiereczki najmniej mi na wyobraźnię oddziałują. Ech... Rozmarzyłam się, mój mógłby na to wpaść ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takich mini jeszcze nie widziałem, fajne.:)

A tak z ciekawości masz tam więcej tych piórek?

Czy robisz projekty roślin "nie ziemskich"? Fajnie widzieć coś nie typowego, a jeszcze tak pięknego, chciałbym widywać więcej takich projektów :)

Sporo tu oryginalnych kombinacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ancient, bardzo dziękuję za komentarze i pochwały:)

"Czy robisz projekty roślin "nie ziemskich"? '- co masz na myśli?

Piórka owszem mam w zapasie, w różnych kolorach i wielkościach:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fascynuje mnie wszechświat i to jak może wyglądać przyroda na innych planetach, jak widziałaś jakieś sf to jestem ciekaw czy też robisz nie typowe projekty, nie z tego świata?

 

Chciałbym zobaczyć, jeśli ktoś ma wizje, takiej po za ziemskiej przyrody, to miód :) eeeh

 

Fascynuje mnie przyroda, na Ziemi i po za nią (jej domysły :) )

Bo jak chciałem swoją wizje zrobić na ścianie w pokoju(coś jak płasko-rzeźba) to nie wyszło i nie mal zapomniałem jak to miało wyglądać eheh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ancient, jeśli taki " nieziemski"projekt miałby powstać to tylko z materiałów sztucznych, a ja ich unikam jak ognia. Poza tym wracam do klasyki- im mniej tym piękniej- trzeba odetchnąć od przepychu. Pokazać, że kwiat "sam się obroni", że jest wystarczająco piękny i nie potrzeba go zasłaniać dekoracją;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spoko, dziękuje za informacje. Nawet dobrze powiedziane plastik, nie dobra rzecz.

Po kombinuję poszukam, albo sam zacznę nad tym lepiej pracować.

Z chęcią zobaczę co wykombinujesz na pewno naciesze swój wzrok. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyglądamy kolorów- wiosny, to dla Was:

100_1011-682x1024.jpg

kompozycja w koszu wiklinowym: alium, eustoma, liście anthurium.

IMG_0239-1024x768.jpg

kompozycja w koszu: żółte tulipany, żarnowiec, liście fatsji, sznurek ozdobny.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak na wiosnę to mi pasuje :) tylko który lepszy?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba pierwszy.

Też stawiam na pierwszy :) Te niebieskie kwiaty sprawiają, że bukiet jest jeszcze bardziej wiosenny. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też uważam, że bardziej wiosenny jest pierwszy, choć oba są wspaniałe :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

właśnie oglądnęłam wszystkie. są śliczne. zazdroszczę talentu i pasji. ja nie lubię roślin. to znaczy, lubię u kogoś :P nie lubię się nimi zajmować i nie lubię obecności kwiatów doniczkowych. nie wiem dlaczego. cięte jeszcze są w miarę ok, ale też nie za dużo :P w sumie to nie wie skąd mi się to wzięło... najbardziej lubię prowizoryczne bukiety z kwiatków polnych :P i pojedyncze kwiaty cięte. ale potrafię docenić to, że bukiety są piękne. i miło czasami taki dostać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.