Jump to content
Adrian

Nasze avatary i sygnatury

Recommended Posts

cóż za wyznanie, ładny avatar, nie ma co :)

u mnie kask futbolowy drużyny Seattle Seahawks :P moich faworytów z zeszłego sezonu NFL.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz rację Wercia nasze zdjęcia, to najlepszy awatar. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz rację Wercia nasze zdjęcia, to najlepszy awatar. :)

 

Jak to ktoś kiedyś napisał

 

Pokaż mi swój avatar a powiem Ci kim jesteś... :blush:

 

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój awatar to fan art z "Frozen", znaleziony w sieci. Nie jestem fanką tego filmu animowanego, ale znalazłam w nim drugie dno, które mnie zaintrygowało.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te dwa małe kolczaki w mojej sygnaturze są tak słodkie, że nie mogłam się powstrzymać i musiałam je tu wrzucić :)

Niestety żaden z nich nie jest mój, ale mój też tak ziewa :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A u mnie w sygnaturze Marilyn Manson . :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój avek to As z Odlotu 2vwgwtw.png Fajny nie? 2vwgwtw.png

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nimfo, masz cudna sygnaturę jak na nią patrzę dostaje pozytywnej energii. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuje, mam podobne odczucie ^^ Poza tym ta kobieta jest przepiękna ^^

I ja miałam już wczoraj pisać, że podoba mi się Twoja : D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta dziewczyna wygląda jak Lorde, nowa wschodząca gwiazdka popkultury 'alternatywnej'.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

A ja mam pytanie. Dlaczego Adrian jest żółty?

322613695_Screenshotfrom2014-07-02224025.png.049cc47098d63c5dce28f55709a72c8f.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam się zdetronizował.. O. o

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadałam mu dokładnie to samo pytanie i oczekuję odpowiedzi... Co to ma być za skrytobójcza ucieczka z pola ekipy?! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No popatrz pan. :) Nie martwcie się - kapitan statku schodzi z pokładu ostatni!

 

A tak z innej beczki, znalazłem świetne narzędzie online do przycinania avatarów!

 

http://mypictr.com/?size=130x130 - przycina do naszych forumowych standardów 130x130 px!

 

1. Wgrywacie dowolne foto

2. Przycinacie i zapisujecie

3. Wgrywacie przycięty obrazek na forum :) Viola!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta dziewczyna wygląda jak Lorde, nowa wschodząca gwiazdka popkultury 'alternatywnej'.

 

To nieistotne w tym przypadku : D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziękuje, mam podobne odczucie ^^ Poza tym ta kobieta jest przepiękna ^^

I ja miałam już wczoraj pisać, że podoba mi się Twoja : D

 

O dziękuję również. :) Dałbym ci lajka, ale nie chce tej pięknej liczby zniszczyć. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nope.

Nie tylko Kurkela ma inicjały J.K. :)

To inna Johanna. Bardziej.. poetycka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmieniłem sygnaturę z Mansona na "End of an ere", to koncert mojego życia epicki w każdym wydaniu. :) ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panie i panowie, wzbogaciłam temat o sygnatury, żeby było ciekawiej.

Chwalę Aresa za zmianę sygnatury, bo ten ruchomy Manson był nieco straszny.

 

Na zmianę tematu wpadłam, bo pierwszy raz od X-miesięcy (o ile nie od samego początku mojego bytowania na forum) zmieniłam sygnaturę i nawet pochwalić się nie było gdzie!

 

Ostatnio wciągnęła mnie trylogia Sienkiewicza, a raczej jedna jej część (boleję, że już ją przeczytałam) "Ogniem i Mieczem". Chciałam sobie coś narysować z lektury i pomyślałam, że poszukam zdjęć... Patrzę, patrzę, a tu... Bohun. :happy: Dla hecy postanowiłam ustawić go w sygnaturze (ha! czas na jakąś zmianę!) - niech do was mruga z miną osoby wstającej z pobojowiska po ciężkiej imprezie.

A tak już bardziej poważnie, to Bohun jest wspaniałą postacią literacką: nie jest szablonowy, nie jest przewidywalny, nie jest standardowym czarnym charakterem, nie jest też kryształowym Skrzetuskim bez skazy i zmazy. Jest uparty, bezwzględny, porywczy, ale i wyjątkowo tragiczny, bo jego dążenia od samego początku zwiastują późniejszą klęskę. Chyba każdy, kto zna jego losy trochę mu współczuje.

 

EDIT: Widzę, że Ares działał na przekór tematowi już wcześniej. Masz dar jasnowidzenia. ;)

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mam w podpisie fragment "Pieśni o stworzeniu Ea" z "Ziemiomorza" i jakiś cytat z nie-mam-pojęcia-kogo, na który trafiłam przypadkiem i mi się spodobał :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój awatar jest bardziej gotycki. Ogólnie podobają mi się stroje gotyckie takie jak ludzie ubierają je na Castle Party :)

Rysuję również gotyckie rzeczy i takie tam. Dziewczyna ma na głowie pseudo rogi muflona (nie są zakręcone tak jak ma sam muflon) Mój nick powstał przez pomyłkę :D Zamiast napisać kiedyś Lucyfer zrobiłam literówkę i napisałam Lucyfet XD

A że zdrobniale brzmi Lucyfetka, więc tak zostało. Sygantury nie muszę nikomu przedstawiać, każdy chyba się domyśla ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czasami pojawiały się posty nt sygnatur ; )

Ares szkoda, że zmieniłeś, tamta sygnaturka była świetna. Nawet nie zdążyłam sobie jej pobrać (żeby wkleić ją do folderu z 32765381236912 innymi obrazkami, gifami, whatever i nigdy tam nie zaglądać, bardzo.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.