Jump to content
Adrian

Nasze avatary i sygnatury

Recommended Posts

Guest Simo

Nymph, Marcinie, macie brudne myśli i tyle...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha Invi rlz xD

Ja mam na avku Courtney Love. A w podpisie Frances Bean, Kurt i Courtney ^^

 

edit.

 

Simo - nie bez powodu mam taki nick :<

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To to nie jest drzewo ? o_O Całe życie w błędzie... Dobra skoro to nie drzewo to ja nawet nie chcę wiedzieć co to jest.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W sumie do tej pory myślałam' date=' że to drzewo XD[/quote']

 

To to nie jest drzewo ? o_O Całe życie w błędzie...

 

End of Innocence. ;)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaszalałam dzisiaj: zmieniłam avatar i sygnaturę - oczywiście są to koty :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Emi, skąd pochodzą słowa, które masz w sygnaturze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znalazłam je gdzieś przypadkiem... Kurka blaszka, gdzie to... Bodajże przeglądając fejsa Voltaire'a na nie trafiłam :D

...Dobra, przekopałam kawałek owej strony na fejsie i nie mogę się do tego dokopać. Ale ten anonimowy cytat tam był. I mnie urzekł.


Natomiast to na górze jest wzięte z cyklu "Ziemiomorze". Piszę o tym drugi raz, ale może nie czytałaś tamtego posta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Czytam co piąty post na tym forum. Możliwe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak to zobaczyłem to musiałem ustawić. :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musiałem też zmienić sygnaturkę zniszczył mnie ten gif. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na moim awatarze jestem ja i mistrz KSW Mamed Khalidov. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymph co to za sygna? ;>

 

Ja niezmiennie Joakim i jego ekipa z Falun :> tym razem z teledysku Screaming Eagles (ten micro-flip :D )

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fik to Kurdt i Courtney : P Nic zaskakującego haha

 

I lubię Twój podpis. Wybierasz się na ich koncert? Jeśli tak to napisz o tym w wątku o koncercie :> Jeśli nie, to też możesz xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
I lubię Twój podpis. Wybierasz się na ich koncert? Jeśli tak to napisz o tym w wątku o koncercie :> Jeśli nie' date=' to też możesz xD[/quote']

Gdybym miał tylko możliwość i kasę :( kiedyś wreszcie się uda! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postanowiłam już zmienić swój avatar i sygnaturę ( a także podpis ) na dłuższy czas .

Na avatarze skrzypek znaleziony kiedyś w google (bardzo mi się podoba ten obrazek :) ) , a na sygnaturze kapelusznik (chciałam inne ujęcie z Alicji ale nie znalazłam :P ) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój kot w awatarze nazywa się pan Alex - kot jest wymyślony i imię też. Nigdy nie miałam kota o tym imieniu, ale jak zobaczyłam ten rysunek na goole imię samo wpadło mi do głowy i myślę, że pasuje do tego wymyślonego kota.

Latające koty w sygnaturze - bo są zabawne ( zwłaszcza ten w okularach). I uwielbiam latać - już o tym gdzieś wspominałam :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przez moment miałam mój stary, dobry avek z kotkiem, bo tamten mi się znudził, a teraz zmieniłam sobie na urocze buzi z komiksu, którego nie czytałam. Takie słodkie ♥

But, if you're thinkin' about my baby

It don't matter if you're BLUE OR GREEN!

Tyryryry, tyryryry :D *nuci Michaela Jacksona*

Tak w ogóle, weszłam na kompa z jasno określonym celem: potłumaczyć wreszcie, bo cały czas mam ponad połowę do zrobienia i nie ruszałam tego od wieków, nie licząc tych paru zdań przetłumaczonych parę dni temu. A co robię? Przeglądam forum i szukam obrazków z Aaylą i Kitem. To takie mONdre. -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuolema666, Kochan twoja sygnaturę. ♥ Moja przedstawia mistrzynie wrestlingu Paige jest przepiękna. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja sygnatura bardzo na propsie. xD Nie zmienię jej już nigdy. No chyba że NW wymieni wokalistkę i trzeba będzie dodać jeszcze jedną główkę. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtedy zabrakłoby babeczek w teledysku Bey :> Byłaby samotna główka bez reszty ciała :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz na moim awatarze jest Tuomas i Marco w czerni i bieli, kiedyś znalazłam z Floor takie tylko nie wiem nawet gdzie to zapisałam, ponieważ mam pierdyliard rzeczy na telefonie, laptopie i po prostu muszę porządki w rzeczach zrobić. Sygnatura jedna i ta sama i nie wiem czy ją kiedyś zmienię, może za jakiś czas. : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtedy zabrakłoby babeczek w teledysku Bey :> Byłaby samotna główka bez reszty ciała :>

 

 

Biedna babeczka bez głowy. xD Jednak mam pomysł zawsze można narysować ludziki z kresek w paincie i dokleić główki. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Już ktoś kiedyś miał na forum taką sygnaturę jak Kuolema : )

 

To był Cela, o ile dobrze pamiętam. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.