Jump to content
Adrian

Nasze avatary i sygnatury

Recommended Posts

Właśnie też się zdziwiłam' date=' że Adi zmienił avek :D Przyzwyczaiłam się do tamtego, niemniej Adrian Kapelusznik jak najbardziej na plus, i z "tytułem" się ładnie komponuje :happy: [/quote']

 

Od czasu do czasu zmiany są potrzebne. :) Trochę świeżości. Myślę, że koteł kiedyś powróci, ale póki co pora na Kapelusznika. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami, co to za zespół na twojej sygnaturze? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To Devin Townsend Project. Gif z koncertówki The Retinal Circus, akurat z utwóru Bend it like a bender :)

3:16 :D

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=rQLxkGGP3M0

 

To ja się zapytam w takim razie, co to za pan w twoim podpisie? Bo niby wszyscy powinni znać,al ja jakoś go nie kojarzę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yyy... Sami, przecież to jest Aragorn, chyba. że mam zwidy :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, serio? Wyjątkowo nie Aragornowy... Wygląda mi bardziej na Faramira.

:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z rozszerzonej! To dlatego nie kojarzyłam tej sceny :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja Władce Pierścieni, to tylko rozszerzoną oglądam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miłość od pierwszego wejrzenia. Moja nowa sygnatura jest po prostu idealna ♥ ♥ ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frujo...

Society: Be yourself.

Society: No, not like that.

...to jest takie prawdziwe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Frujo...

Society: Be yourself.

Society: No, not like that.

...to jest takie prawdziwe.

 

Wiem, Millo... niesztety :(

 

***

I tak przy okazji... zaczęłam przeglądać moje posty w tym temacie i oto co się przyplątało:

Mój avatar... cóż, mam go niemal wszędzie gdzie istnieję w sieci. To mój identyfikator, więc nie planuję zmian przez najbliższą dekadę. :D

To mój identyfikator' date=' więc nie planuję zmian przez najbliższą dekadę. [/quote']

Zobaczymy, czy wytrwasz :devil:

 

Adrianie cóż to się stało, że jednak już zmiana? ;) Nie powiem, że na gorsze - ten nowy awatar dobrze się prezentuje ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Adrianie cóż to się stało' date=' że jednak już zmiana? ;) Nie powiem, że na gorsze - ten nowy awatar dobrze się prezentuje ^^ [/quote']

 

Freyja, masz mnie! Na usprawiedliwienie dodam, że tylko krowa i Korwin-Mikke zdania nie zmieniają. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na moim awatarze i sygnaturze jest Jonathan. Jak ja uwielbiam jak Jonathan gra na swoich dudach dodaje do muzyki KoRna trochę szkockiego klimatu. Sam ma szkockie korzenie babcia nauczyła go grac na dudach. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój awatar dawno nie był zmieniany więc pora to naprawić. Alissa życiem, Alissa miłościa. :D Sygnaturkę zostawiam bo jest piękna, ale nowy awatar jest jeszcze piękniejszy. :P

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ach, ta Alissa... Mógłbym słuchać jej growlu godzinami. Ta piękna kobieta growluje lepiej niż nie jeden wokalista. Nawet growl Jonathana Davisa przy niej wypada blado. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zostałam Bjork ^^ A w sygnaturze mam pewne supermegaarcynajprzepiękniejsiejsze oko, no i cytat z "Bigger On The Inside" Amandy Palmer, który musiałam skrócić, bo się nie mieścił.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

POMOCY! Da się zmienić rozmiar gif'a? Bardzo bym chciała, ale jest komunikat że mam za duży. Wiecie co robić?

 

Milla, cóż za śliczny awatar :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Werciu wyślij mi go przerobię ci. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

POMOCY! Da się zmienić rozmiar gif'a? Bardzo bym chciała, ale jest komunikat że mam za duży. Wiecie co robić?

 

Milla, cóż za śliczny awatar :3

Dziękować :3

Co do gifa: wrzuć go na imgura, weź "edit image" i dalej sobie poradzisz.

ALBO:

https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=image%20size%20change

Poszukaj sobie jakiejś strony. Kiedyś na taką wchodziłam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podziękowania dla Marcina, który pomógł mi z avatarem (co prawda chciałam pomocy do innego, ale ten też jest świetny) ♥ Chyba nie muszę wam mówić kto na nim jest :P

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emi, kocham Twój awatar :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sesja, robię wszystko żeby się nie uczyć, więc nastąpiła zmiana awatara xD

Haha, co prawda sesje będę musiała znosić dopiero za parę lat, ale znam to XD "No, to teraz wezmę się za lekcje. Ale najpierw coś zjem. Omnomnomnom. I herbatkę zrobię. Dobra, teraz już naprawdę idę do lekcji. Włączę kompa, żeby puścić sobie muzykę, żeby matma była bardziej znośna. Momencik, wejdę na neta i zajrzę na forum... Mhm, to może odpiszę w 'Czego teraz słuchacie'..." I tak dalej :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.