Jump to content
Adrian

Tarja

Recommended Posts

Nie no, ślicznie jej to wyszło :) Moja ulubiona aria najlepsza z całej piosenki, jak zawsze. ♥

 

Swoją drogą, dobrze, że Olzonka nigdy nie śpiewała numerów z Oceanborn... :D

_______________________________________________________________________________________________

Bo nie śpiewała, prawda?

 

niestety... Sleeping Sun zepsuła :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

ONA TO ZAŚPIEWAŁA CUDOWNIE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy nawet nie lepsze to niż oryginał. Szczególnie jeśli brać pod uwagę to, że zaśpiewała tę arię lepiej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Żadna to aria' date=' tylko koloratura :P[/quote']

Hue, hue, gdzieś, bodajże na last.fm, widziałam komentarz do tego utworu o treści "the best opera ever" ^^. Tak to jest, jak się używa słów, których się do końca nie rozumie (nie żeby mnie się to nie zdarzało, noale ;)).

 

A wykonanie faktycznie przepiękne, chyba najlepsze, jakie słyszałam, niewątpliwie przebija wersję studyjną. Szkoda, że pani Turunen w tamtym czasie nie wydała DVD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anette śpiewała utwory z Oceanborn, m.in Sacrament of Wilderness, Walking in the air. Jak dla mnie to było ok, Sleeping sun faktycznie w wersji Tarji jest lepsze (2005), ale Anette dokłada więcej emocji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żadna to aria, tylko koloratura :P

 

E tam :P Jako że kojarzy mi się z Arią Królowej Nocy, w moim języku zostaje to arią i koniec :P (Nie znam się na terminach tego typu :-D)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tarja trochę kaleczy inglisz, jak zawsze. I dobrze śpiewa, jak zawsze :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co jak co ale dużo bym dał aby Tarja zaśpiewała na moim ślubie

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://www.youtube.com/watch?v=tHYtAj9zg_0 nowy występ Tarji... ze ślubu :)

Jestem zaskoczony, ale nie tym, że Tarja śpiewa w kościele (bo robi to często jako Harus) tylko repertuarem. :D Spodziewałem się bardziej "Avie Maria".

 

Swoją drogą bardzo ekspresyjne wykonanie pełne emocji... Świetne - tylko publika drętwa. :D Pan młody w niektórych ujęciach zaczął się zastanawiać czy by czasem nie wymienić swojej lubej na Tarję. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrian to bylo dobre cytuje Pan młody w niektórych ujęciach zaczął się zastanawiać czy by czasem nie wymienić swojej lubej na Tarję. :D mistrzostwo świata ,choć gdyby to ja miał wybór to wybrał bym Tarje:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha tez odniosłam takie wrażenie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogłem się powstrzymać przed wklejeniem tego zdjęcia

944106_459541770794009_1508520044_n.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Ogólnie to dziwne ostatnio te okładki?;)

 

Zgadzam się z Tobą. Ciekawe, czy muzyka też będzie taka dziwna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tu mały trailer tego, co zobaczymy jutro - nietypowe "lyrics video" do piosenki "Never Enough":

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te okładki są jakieś dziwne,wolałem te klasyczne z poprzednich krążków

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejna okładka z serii limitowanej ^^

 

3913_569125973108357_1191604279_n.jpg

 

Chyba się komuś rozmazało w paincie xD

 

A tak na poważnie, jest dużo dużo lepiej, ale okładka singla i tak jest lepsza ^^

Chyba wolałabym Tarję z pierwszej wersji okładki, w tej straszniej wygląda :happy:

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy tylko ja uważam, że ilośc tych różnych grafik jest porażająca... mam nadzieje, że nie odciągnie uwagi od samego materiału muzycznego...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mamy lyric video :devil:

 

[video=youtube]

 

Jeśli chodzi o samo video - część czarno-biała podoba mi się, futerko nie rzuca się tak w oczy.

Jednak od momentu w części "kolorowej" kiedy po raz pierwszy pojawia się okładka wydaje mi się, że skończyły im się pomysły i przestaje mieć to jakikolwiek skład, chociaż podoba mi się fragment kiedy z kolei Tarja wypisuje tytuł na kartce ^^ Nie wiem, czy przypadkiem nie wymagam za dużo od lyric video :D

 

Co do muzyki - w tej jakości ten utwór wcale tak źle nie brzmi (zdecydowanie lepiej wykonany niż na Act I), zapewne będę go słuchać, ale mam wrażenie, że końcówka była robiona na siłę.

 

mam nadzieje' date=' że nie odciągnie uwagi od samego materiału muzycznego...[/quote']

Nawet jeśli jest to próba odwrócenia uwagi, to i tak się nie powiedzie :devil:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.