Jump to content
Adrian

Tarja

Recommended Posts

Skoro listy z Hogwartu to musi być to extra album!

To było tylko takie moje luźne skojarzenie do tytułu piosenki "500 letters". :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już nie mogę się doczekać tych piosenek! I coraz bardziej żałuję, że nie pojawię się na koncercie we Wrocławiu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tarja ujawnia tytuł kolejnego utworu - "Lucid Dreamer".

 

Jest to trzeci po "500 Letters" i "Neverlight" utwór z nadchodzącej płyty. ;)

 

Znamy jeszcze dwa tytuły singli, które mieliśmy już okazję usłyszeć: "Into The Sun" i "Never Enough".

 

Miksowanie albumu zakończone, w przyszłym tygodniu mastering... Aktualnie Tarja pracuje nad okładką z Dirkiem Rudolphem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj Tarja podrzuciła kolejny tytuł: "Medusa".

 

Tracklista wygląda następująco:

 

1. 500 letters

2. Neverlight

3. Never Enough

4. Into the Sun

5. Medusa

 

Czy tylko ja tutaj śledzę solową karierę Mrs Turunen? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy tylko ja tutaj śledzę solową karierę Mrs Turunen?

Nie, ale ja po prostu czekam na całość :)

Ja wiem, że to dobra strategia, żeby z każdą nazwą piosenki robić szum, ale nie przemawia ona do mnie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie, ale ja po prostu czekam na całość

Ja wiem, że to dobra strategia, żeby z każdą nazwą piosenki robić szum, ale nie przemawia ona do mnie

Do mnie też. Jak będzie coś do SŁUCHANIA, a nie czytania (tytuł), to wtedy się bardziej zainteresuję ;)

Poza tym: nie ocenia się płyty po okładce, a piosenki po tytule :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie interesuje koncept albumu, a każdy tytuł pozwala snuć domysły jak się to wszystko ma do całości. ;)

Pewnie gdyby to Nightwish nagrywał nową płytę, a Tuo "robił szum" opisując utwory to chłonęłybyście to jak gąbki. :D

 

Poza tym: nie ocenia się płyty po okładce' date=' a piosenki po tytule :P [/quote']

Toć oczywista oczywistość. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Mnie interesuje koncept albumu, a każdy tytuł pozwala snuć domysły jak się to wszystko ma do całości. ;)

Pewnie gdyby to Nightwish nagrywał nową płytę, a Tuo "robił szum" opisując utwory to chłonęłybyście to jak gąbki. :D

 

Bo jesteśmy fanami Nightwisha, a nie solowej kariery Tarji :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie interesuje koncept albumu, a każdy tytuł pozwala snuć domysły jak się to wszystko ma do całości. ;)

Pewnie gdyby to Nightwish nagrywał nową płytę, a Tuo "robił szum" opisując utwory to chłonęłybyście to jak gąbki. :D

 

Bo jesteśmy fanami Nightwisha, a nie solowej kariery Tarji :*

 

Kiedyś też tak robiłam Adrianie, a teraz nie ważne czy byłby to NW, czy jakiś inny zespół - czekam cierpliwie na rozwój wydarzeń :)

Oczywiście interesuję się tym co podaje zespół, czy teraz Tarja np., ale nie emocjonuję się tak jak kiedyś ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bo jesteśmy fanami Nightwisha' date=' a nie solowej kariery Tarji :* [/quote']

Wy czyli kto? ;) Po to mamy dział o innych artystach żeby nie dyskutować tylko o NW ale o muzyce ogólnie.

Na forum mamy również fanów solowej kariery Tarji, Beatlesów, Lady Gagi, Anette... Co kto lubi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Toć oczywista oczywistość. ;)

Wiem, wiem. Stąd :P

 

To ma być koncept O.o ?! Pierwsze słyszę :P < i odezwała się moja ignorancja> ale mam teraz ciekawszą muzykę do eksploracji, niż przejmowanie się płytą Tarji, która jeszcze nie wyszła. Sorry :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
To ma być koncept O.o ?! Pierwsze słyszę :P

Chodziło mi o koncept - pomysł na album, nie o to, że to ma być album koncepcyjny. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chodziło mi o koncept - pomysł na album' date=' nie o to, że to ma być album koncepcyjny. :)[/quote']

Ach, no to już wszystko jasne :ninja: wykonałam pewną nadinterpretację ;)

 

To w takim razie czekamy na płytę i wtedy będziemy odsłuchiwać i oceniać, co nam się podoba, a co nie ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chcieliście konkretów, oto i one :)

 

Nowy album Tarji będzie się nazywał "Colours in the Dark" i zostanie wydany 23 sierpnia 2013 (5 dni po Tarji urodzinach)!

 

941480_652574361425183_392207175_n.jpg

 

19 października rozpocznie się trasa "Colours in the Dark Tour 2013" w Niemczech... Czekamy na sample :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czekamy na sample

Ekhem... Czekamy na ogłoszenie koncertów w Polsce :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

919320_302689763197454_1764569989_o.jpg

 

Czyżby nasza diva się zamykała w sobie ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nieee... Napewno nie zamyka się w sobie. Ona czeka tylko w kolejce do toalety, popatrzcie na drzwi i wszystko jasne :happy:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niech się cieszy, że nie ma tam takiej frekwencji, jak u nas w łazience przy sali gimnastycznej. A minę faktycznie ma jakby jej się spieszyło do toalety :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś mi tu śmierdzi, skoro trasa zaczyna się w Niemczech, to jest duża szansa, że tam będę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMG_2882.jpg

Spójrzcie tylko na ten arsenał. :) Pytanie tylko czy Tarja go w pełni wykorzysta?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy wykorzysta? To będzie miazga dla uszu !! Nie mogę się doczekać !! Jeszcze tylko(aż) 6 godzin :) Plotka mówi, że będzie sesja dla fanów po koncercie ;) Zdjęcie faktycznie z "Orbity"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy wykorzysta? To będzie miazga dla uszu !! Nie mogę się doczekać !! Jeszcze tylko(aż) 6 godzin :) Plotka mówi, że będzie sesja dla fanów po koncercie ;) Zdjęcie faktycznie z "Orbity"

O jakiej sesji mówisz? Jeśli o przedpremierowym odsłuchu nowej płyty, to został on odwołany. Nie wiem jak ze spotkaniem z Tarją.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kompletnie mi się pomyliły wątki i pisałem poprzednie posty w kontekście Beauty and the Beat.

 

Chodziło mi o sesję z autografami po Beauty and the beat w sobotę :) Niestety nie było, ale dzięki wytrwałości i uprzejmości agencji Daga mój autograf Tarji(może i Mike'a też) czeka na mnie na odbiór ;)

Myślałem również, że to zdjęcie jest z przygotowań do koncertu XD

Poprawiam się: co do "Colours in the dark", płyty Tarji nie robiły na mnie nie wiadomo jak kosmicznego wrażenia, ale na pewno będzie się jej przyjemnie słuchać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.