Jump to content
pawel27g

Help!

Recommended Posts

A, to raczej musisz na czuja :) Jak ustawisz za duży, to go strona przytnie, tylko w profilu będzie widać całość. Poeksperymentuj z wymiarami. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jaka jest maksymalna wielkość sygnaturki w podpisie? : )

150px na wysokość. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomocy ;-; Dzisiaj jak chciałam sobie pośpiewać na karaokeparty, w miejscu, gdzie zwykle widać listę bitew, wyświetliło się coś takiego:

If you can see this text you either don't have Flash player installed or JavaScript is disabled in your browser. More information in the Help section. Get flash here.

Mam flasha, wyczytałam nawet, że chrome automatycznie go aktualizuje kiedy pojawia się nowa wersja, a opcja "Disable JavaScript" wcale nie jest zaznaczona ;-; O co chodzi? Jeszcze wczoraj wszystko było w porządku ;__;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emi, masz Mozillę? Może trzeba zaktualizować po prostu połowę wtyczek. ;) (IE i Chrome same aktualizują wtyczki).

 

Marcin, "serwis chwilowo niedostępny". Spróbuję za chwilę, jak się FW ogarnie, zobaczę, co to za film i spróbuję pomóc. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekhm, pisałam przecież, że Chrome aktualizuje automatycznie :D Z tego wynika, że mam Chrome'a :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj tam, ja jestem ślepym dzieckiem. ;P Możesz sprawdzić jednak. Wpisz w Google jakiś plug in check chrome czy coś, i sprawdź, czy wszystko jest aktualne.

 

Marcin:

o ile dobrze czytam, a jak widać po przypadku Emi, mam z tym dzisiaj problemy, to tu:

http://www.ms-download.com/movie/1606658-rautaa-rajan-taa

możesz go pobrać za darmo, jeśli założysz sobie na tej stronie konto. Ale nie wiem, czy dobrze widzę. Coś mi się to wydaje dziwne.

 

Podobnie tu:

http://www.primewire.ag/watch-2658777-Rautaa-rajan-taa

można zobaczyć albo pobrać film po rejestracji.

Zresztą, wpisz sobie w Google taką frazę:

rautaa rajan taa elokuva online

- wyskakuje całkiem sporo stron, na których można go obejrzeć, ja przejrzałam tylko kilka pierwszych, żeby Cię naprowadzić, ale może znajdziesz coś lepszego. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ależ proszę. Najlepiej w takich sytuacjach posłużyć się słownikiem i do tytułu dorzucić "film" etc. po fińsku (lub w innym języku), szybciej się znajduje. ;)

 

PS Daj znać, jak Ci się spodobał, jak zobaczysz. Może też zobaczę go. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm. A może pokombinować coś z tym javascriptem? Ma ktoś jakiś pomysł?

(z Flashem to się nic nie da zrobić. Jest, i na pewno jest włączony, bo sprawdzałam.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A że włączony. To nie znaczy, że aktualny - przynajmniej nie w każdym przypadku. ;) A z Javą... Nie cierpię z nią mieć do czynienia, więc się nabawiłam Windowsa 8, gdzie wszystko się samo aktualizuje, a Javy chyba samej w sobie nie ma za bardzo. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś wie gdzie mogę zakupić Enter WT, ale za cenę poniżej 100 zł ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś wie gdzie mogę zakupić Enter WT, ale za cenę poniżej 100 zł ??

 

Rozglądam się i szukam, Dave, nie zapomniałam ;) jak znajdę - dostaniesz PW z prośbą o twój adres ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrzebuję programu, który automatycznie otaguje mi utwory (doda wykonawcę, wrzuci okładkę) i będą się te tagi wyświetlały na np. komórce.

 

Chciałbym się jeszcze dowiedzieć dlaczego, gdy w Mp3Tag wkleję okładkę wcześniej usuwając poprzednią (np. bo była złej jakości), to na komórce w dalszym ciągu widzę tę starą, mimo iż jest wgrana nowa? Na komputerze wyświetla się zaktualizowana okładka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzywam mp3tag do okladki. Tytul, album, date, gatunek itd. ustawiam poprzez wlasciwosci-szczegoly :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio coś mnie zdziwiło. Włączyłem sobie "Once" i zauważyłem, że czas trwania utworów (napisany na ksiażeczce) jest inny niż na Wikipedii... Wiem, że to gówno, a nie źródło informacji, ale cała sprawa jest dla nieco dziwna... Czy ktoś mógłby pomóc mi to wyjasnić?

 

Czas trwania utworów na wikipedii, natomiast w nawiasie ten z ksiazeczki

 

* "Dark Chest Of Wonders" - 4:28 (4:28)

* "Wish I Had An Angel" - 4:06 (4;03)

* "Nemo" - 4:36 (4:36)

* "Planet Hell" - 4:39 (4:39)

* "Creek Mary's Blood" - 8:30 (8:29)

* "The Siren" - 4:45 (4:45)

* "Dead Gardens" - 4:28 (4:26)

* "Romanticide" - 4:58 (4:57)

* "Ghost Love Score" - 10:02 (10:00)

* "Kuolema Tekee Taiteilijan" - 3:59 (3:34)

* "Higher Than Hope" - 5:35 (5:35)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest kwestia liczenia ciszy na końcu utworu.

 

Swoją drogą, wiele wydań Once nie ma podanego czasu trwania utworów. Ja na przykład w swoim nie mam ;).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. Dzieki :) Rozmyłeś moje wątpliwości.

Ja mam Once Special Edition w pudełku z Singlem Nemo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauważyłem że na forum jest dużo kreatywnych osób, związku z tym mam małą prośbę. Obecnie przygotowuje projekt na Zarządzanie i Ochronę Środowiska. Już mam dość siedzenia na komputerze i pisania tego projektu. Może mi pomożecie? Już prawie kończę.

 

Ogólnie chodzi o to, ze tak jakby zakładam firmę składującą odpady elektryczne i elektroniczne. Utylizuje je (czyli się ich pozbywam) obecnie pracuję nad punktem Przykładowe Awarie i sposoby ich rozwiązania. Może macie jakieś pomysły? Moja firma wybudowała kilka kontenerów, w której ludzie mogą zostawiać zużyty sprzęt. My ten sprzęt transportujemy ciężarówkami do mojej firmy. Tam się ich pozbywamy? Znacie jakieś awarie, które mogą się pojawić. Mogą to być awarie typu awarie w ciężarówce, czy zdemolowany kontener. I jak sobie z tym poradzić? oraz jak temu zapobiec, czyli tzw. profilaktyka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogą to być awarie typu awarie w ciężarówce, czy zdemolowany kontener.

 

No to właśnie miałam napisać.. :P

Profilaktyka? Jeżeli chodzi o awarie samochodów to na pewno częste przeglądy, sprawdzanie stanu opon, płynów itd... a kontenery? Nie wiem, może ogrodzenie ich w jakiś sposób i pozostawienie kluczy tylko mieszkańcom, którzy z niego korzystają? Jeżeli to jest np. kontener na osiedle, czy coś w tym stylu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.