Jump to content
beatag60

Wokalistka w Nightwish

Recommended Posts

Chcecie faceta z operowym głosem brzmiącego jak kobieta? Proponuję kontratenora, np. Vitas :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Myślę, że jeżeli nie znajdą wokalistki, to Marco sobie poradzi.

Chciałbym usłyszeć jego Ghost Love Score :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chcecie faceta z operowym głosem brzmiącego jak kobieta?

Koivunen nie ma operowego głosu :P

Już to kiedyś wrzucałam gdzie indziej ^^

 

Chociaż śpiewak operowy, to byłaby ciekawa odmiana i może Tuomas by go tak sprawnie nie wyrzucił, choć zawsze mówi, że w jego zespole główny wokal ma być kobiecy, choć może mu się to odmieni :P

 

Zresztą co ja piszę - cieszę się jak dziecko z Bless the Child - live z Floor :happy:

Jeszcze chciałabym Slaying the Dreamer ^.^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Myślę, że jeżeli nie znajdą wokalistki, to Marco sobie poradzi.

Z tym się zgadzam.

 

Chciałbym usłyszeć jego Ghost Love Score :D

 

Bałabym się tego sluchać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

GLS w wykonaniu samego Marco- mówię Wam to byłoby mistrzostwo, jestem pewna:)

Słyszałam kiedyś, śpiewał jakiś gość chyba? w "Mam talent" i to było fantastyczne.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Muszę przeszukać internety. Jeśli znajdę, to wrzucę!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Ktoś śpiewał piosenkę Nightwish w "Mam Talent"? A znajdziesz mi nagranie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Poszukam w innym czasie. Mój internet dzisiaj się na mnie obraził...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moment, moment już wiem. To były talenty wśród niepełnosprawnych- ale facet dał świetny występ. Można poszukać w necie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Beatko, mogłabyś poszukać ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

[video=youtube]

 

[video=youtube]

 

Znalazłem wokalistkę dla NW!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ladny ma glos ta pani, taki niski, spokojny, ale jednoczesnie czysty i troche operowy :) Me gusta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Uwaga, uwaga! Czas na "Szymonową logikę".

 

Wczoraj w Radio Tuomasa puszczali utwory z Tarją, tak? Tarja wydała swój album. Na 2014 rok zarezerwowane jest studio dla Nightwisha. Może chcą wznowić współpracę? xD

 

Ale to tylko moje marzenia. Skoda, że jest tak mała szansa na spełnienie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wczoraj w Radio Tuomasa puszczali utwory z Tarją, tak? Tarja wydała swój album. Na 2014 rok zarezerwowane jest studio dla Nightwisha. Może chcą wznowić współpracę? xD

Fajnie by było ^^

 

 

Moim zdaniem, jak wpadną znowu na ten genialny pomysł z demówkami, to powinni zorganizować swego rodzaju konkurs na swojej stronie, gdzie to FANI głosowaliby na tę wokalistkę, która im się najbardziej podoba. Przynajmniej jakaś część fanów byłaby zadowolona z nowej obsady, a oni sami już pokazali, że nie potrafią sprawnie podjąć tej decyzji :P

 

btw. Floor stay :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawsze mam jedno pytanie dla chcących powrotu Tarji do NW: co wam da to że wróci, skoro utworów z DPP i IM i tak nie będzie w stanie wykonać. Po za tym Tuo dalej nie chce operowego śpiewu co widać po współpracy z Floor.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Z utworami z DPP sobie poradzi, a przynajmniej z niektórymi. Gorzej z Imaginaerum... Czyli jednak pozostaje ... Nowa wokalistka :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak sobie poradzi jak nawet dziewczyna przez Ciebie przytoczona parę postów wyżej śpiewając "operowo" Amaranth musi ucinać końcówki frazy w połowie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zawsze mam jedno pytanie dla chcących powrotu Tarji do NW: co wam da to że wróci' date=' skoro utworów z DPP i IM i tak nie będzie w stanie wykonać.[/quote']

Akurat z DPP to jak na razie tylko Floor sobie daje radę. :happy:

Zresztą, czy ktoś się przejmował tym, że Anette nie dałaby rady ze starszymi utworami - nie, więc nie rozumiem skąd pojawiła się taka troska o raptem 2 płyty :P

 

"Prawdę powiedziawszy pisanie utworów nie ma nic wspólnego z głosem. To jedna z tych rzeczy, które ludzie źle rozumieją – ja nie piszę utworów pod konkretny głos"

 

Z recenzji IM :P

 

Z Tarją ich nie zobaczymy więcej raczej, więc preferowałabym, żeby uczyli się na własnych błędach i było tylko lepiej ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba nie znałaś NW na początku 2007r i nie widziałaś reakcji fanów na pierwsze koncerty z Anette ;) Przez całe DPP Tour Anette jako jedyna w zespole ćwiczyła swoje umiejętności, co na ostaniej płycie i trasie bardzo zaowocowało. Cytat przytoczony już chyba zna tu każdy na pamięć :-D Obok Tuomcio mówi też że przy pisaniu utworów bierze pod uwagę mocne strony wokalu którym akurat dysponuje. Chyba nie wyobrażasz sobie żeby dla Anette Tomek skomponował takie Passion and the Opera :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba nie znałaś NW na początku 2007r i nie widziałaś reakcji fanów na pierwsze koncerty z Anette

Znam ich od albumu Once, dlatego jej przyjęcie kojarzy mi się źle.

Na koncercie nie byłam, oglądałam jedynie to co było na yt, no i to nie jest na moje uszy, wybaczcie ^^

Obserwowałam ich bieżącą działalność do pierwszego singla z IM, potem słucham wyłącznie starych utworów, bo nie miałam siły.

p co na ostaniej płycie i trasie bardzo zaowocowało.

A dowiedziałam się o tym dopiero jak dołączyła Floor :D Gdyby lepiej dobierali single to może wcześniej :P

Zrobiła bardzo duże postępy, IM to bardzo dobra płyta, więc o ile ktoś z moich znajomych byłby na tyle uparty, żeby namówić mnie do przesłuchania całej płyty z nią wcześniej, to obstawiam, że wtedy bym ją może zaakceptowała, a teraz nie muszę tego robić :P

Chyba nie wyobrażasz sobie żeby dla Anette Tomek skomponował takie Passion and the Opera

Ja nie, ale co tam siedzi w głowie Tuomcia to nie wiem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zawsze mam jedno pytanie dla chcących powrotu Tarji do NW: co wam da to że wróci' date=' skoro utworów z DPP i IM i tak nie będzie w stanie wykonać.[/u']

Ciekawi mnie skąd taki wniosek? ;)

 

Po za tym Tuo dalej nie chce operowego śpiewu co widać po współpracy z Floor.

Floor została wybrana tymczasową wokalistką bo zespół nie znał nikogo innego, kto by podołał takiej próbie. Nie było mowy w ogóle o sposobie śpiewania. Zresztą Floor operowo śpiewać potrafi, co słychać w niektórych utworach NW. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawi mnie skąd taki wniosek? ;)

Bo nie posiada umiejętności śpiewania nazwijmy to: "normalnym wokalem". Zaśpiewać by pewnie zaśpiewała w potocznym rozumieniu, ale brzmiało by to np jak White Night Fantasy w zwrotkach.

 

Floor została wybrana tymczasową wokalistką bo zespół nie znał nikogo innego, kto by podołał takiej próbie. Nie było mowy w ogóle o sposobie śpiewania. Zresztą Floor operowo śpiewać potrafi, co słychać w niektórych utworach NW. :)

Porównaj sobie Dead to the world z Seatlle i późniejsze jej wykonania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

White Night Fantasy to jedna z moich ulubionych piosenek... Darzę ją wielką sympatią ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.