Jump to content
Nightfall

Mini zlot w Krakowie.

Recommended Posts

Szkoda, że ten Kraków tak daleko. Byłem tam raz na koncercie (nota bene Nightwisha) i podróż pociągiem trwała ponad 7h w jedną stronę.

 

Z Poznania do Krakowa 7h pociągiem, a z Opola do Krakowa 5h pociągiem. Co za chory kraj.

 

A ten zlot to by był taki jednodniowy czy może z noclegiem? Bo ja własnie 5h musiałabym dojechać, czyli jeśli dojechałabym na 13.00 do Krk, to miałabym niewiele czasu na zlot jako taki. Bo pociąg powrotny o 18.00, żeby się o jakiejś północy do domu dostać...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten najblizszy zlot bylby jednodniowy. Proponuje na razie skupic sie na nim (pozniejsze spotkania tez sa mozliwe, takze zobaczymy jak to bedzie). Czy godzina 14.30 jest dla Was ok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, przypominam, że widzimy się w piątek o 14.30 przy Adasiu :D

 

Czy ktoś z Was może wziąć aparat?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

przy Adasiu od strony Sukiennic ,ja wezme aparat jak nie zapomnę ,ilu nas będzie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Invi, Fik, Pablito, Ania i Ja tzn. skład taki jak ostatnio. Dzięki Pablito, niestety tym razem nie uda mi się zabrać mojego aparatu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaa fajnie że będzie taki skład jak poprzednio ,brakuje tylko Stefana z poprzedniego składu ,jak mnie nie będzie dziąsło napinkalało to się pojawię na razie boli jak cholera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stefan jakoś nie przyłączył się do forum. To wracaj do zdrowia, do piątku jest trochę czasu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raczej będe ,opuchlizna mi nie zeszła ,ale ból ukoi mi wasza obecność ,a więc do zobaczenia przy Adaśku o 14 30 od strony sukiennic

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyjdzie, że Szymek miał rację z tym słodzeniem sobie, ale jesteście absolutnie przepiękni, rodzino moja nienormalna :happy: Szkoda tylko, że wszyscy poosiedlaliście się tak jakoś daleko. Podlasie jest bliżej Finlandii, niż jakiś Kraków.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emi dobrze prawi, Lublin też bliżej Finów. A wyglądacie dzieci moje no piękni jesteście:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misie kolorowe, możecie wrzucić resztę zdjęć? (inni na pewno chcieliby zobaczyć jak było na zlocie) ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda, że poznańskie zloty nie mogą przebić magicznej bariery 3 osób. :D

 

Wygląda na to, że się świetnie bawiliście. ;) Czekamy z niecierpliwością na więcej zdjęć!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gdzie byliście? Bo wnętrze ładne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.