Jump to content
Nightfall

Mini zlot w Krakowie.

Recommended Posts

No sobota 1 Marca (dzięki Evi za przypomnienie o dacie ) by mi pasowała bo w piątek mam spotkanie partyjne z Prof Hartmanem na którym muszę być i w piątek nie dał bym rady !!,a jeśli chodzi o godzinę to myślę że 14 00 była by oki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Więc, widzimy się w wyżej podanym składzie (może jeszcze kogoś ze sobą przyprowadzę), o 14 na rynku w Krakowie przy "Adasiu". Gdyby ktoś miał zamiar się spóźnić lub zgubić, to mogę udostępnić mój numer na PW :)

 

Wiem, że większość z was nie pije alkoholu, więc obstawiam, że pójdziemy do kawiarni/herbaciarni. Więc może antycafe?

http://www.antycafe.pl/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie kojarzę antycafe, ale wygląda obiecująco ;> i już mniej więcej wiem gdzie jest.

 

Więc 1 marca punkt 14.00 przy Adasiu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Echh, 1 marca odpadam, bo moja najlepsza przyjaciółka robi wtedy 18 :C

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oki to jesteśmy ugadani o 14 koło Adaśka ,mam nadzieje że tym razem się znajdziemy ,i nie będzie tak jak na ostatnim krakowskim zlocie najlepiej zróbmy tak że stoimy koło adaśka od strony sukiennic

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mow, ze bylo az tak zle, jakos sie znalezlismy w koncu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko przypominam, że widzimy się jutro :) Tak jak ostatnio od strony sukiennic. Myślę, że się odnajdziemy szybciej niż poprzednio, bo będziemy w stanie się rozpoznać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja będę kwadrans przed czternastą , może dwadzieścia minut bo przyjadę wcześniej bo muszę coś kupić a nie wiem ile mi to zajmie .

Mnie poprzednim razem nie było ale poznacie po koszulce Nw z sową , glanach , czerwonych spodniach w kratę i blond włosach układających się na wszystkie strony :P takie znaki szczególne :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oki, na pewno się znajdziemy :) Też postaram się przyjść jakieś 10 min wcześniej, ale wszystko zależy od tego jak pójdzie mi załatwianie innych spraw.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że było mega sympatycznie :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chętnie, ale byle do końca ostatniego weekendu w maju, bo potem wybywam do Niemiec :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taaak, byłoby ciekawie, tylko musimy się zmieścić do 25 maja, potem Fik jedzie do Niemiec a ja nad morze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzień po mojej ostatniej maturze, serca nie macie. Ja będę odsypiać i odreagowywać ten cały miesiąc piekła. 24.05 duchowo będę z Wami :)) Ale w wakacje chętnie się wybiorę do Krakowa na jakiś zlocik :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja niestety się nie pojawię. Tak samo jak nie dam rady pojechać na Epikę (taki ból ;<<<<). Mam pewne problemy i nie mogę jechać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak będzie po połowie lipca, to i na mnie możecie liczyć :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciężko jest ustalić dogodny termin 25 czerwca wyjeżdżam do pracy i zostaje tam do końca września ;) Evi nie dasz rady wcześniej? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.