Jump to content
Jillian

Showtime, Storytime!

Recommended Posts

Droga forumowa rodzino.

 

Obejrzałam SS od początku do końca ;____; Kocham Floor ♥ ;______;

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Droga forumowa rodzino.

 

Obejrzałam SS od początku do końca ;____; Kocham Floor ♥ ;______;

 

Coo?! Dopiero teraz? : D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taaaak. Bo nagle poczułam, że muszę to chociaż spróbować obejrzeć. I jakoś poszło ;_; I odkryłam, że głos Floor mi nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie ;_; Nie wiem, czy się cieszyć czy płakać ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sisko... TY?!?!?! Ty kochasz Floor? Jak to możliwe w ogóle? O_____O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Invi - oczywiście, że się cieszyć :) i czekać na nowy album z optymistycznym nastawieniem:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emi, nie mam pojęcia no :C jakoś tak przyszło ;(

 

Jedyne, czego nie zaakceptowałam, to Ever Dream i GLS. To akurat mi nie przeszło. Ale reszta... zgroza. Nic tylko wieeeeelbić ;______;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ever Dream i GLS to jedne z paru utworów w wykonaniu Floor, które jeszcze jako tako przechodzą, jeśli o mnie chodzi. Nie ma to jak się różnić :)

 

Też się dziwię, że tak późno obejrzałaś. Nawet jak się nie lubi Floor (jestę tego doskonałym przykładem) można to zrobić choćby dlatego, żeby zobaczyć jak jej to wyszło. Tak o, z czystej ciekawości.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O nie... Invi ty też? Why? Jej wirus coraz bardziej się rozprzestrzenia, a ja nie mam pojęcia dlaczego. Mogę tylko akceptować Floor i nie sądzę, że zmieni się to po nowej płycie, bo znam jej wcześniejsze dokonania. Chociaż, faktycznie, na SS sobie poradziła.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.