Jump to content
Ivan

Kościół, a seks.

Recommended Posts

Czyli norma społeczna, obrażać katolikom wolno, negować pewne zachowania. A jak sami są tak traktowani to koniec tematu :D

 

Przykro mi to stwierdzać, ale nie tylko katolicy nie chcą z tobą dyskutować w tym temacie. I czy któryś z nich cię tu obraził? Z mojego punktu widzenia to właśnie głównie ty ciągle tu kogoś obrażasz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

*Stawia dzbanek z osławioną malinową herbatką na stole. Nalewa herbatki forumowiczom.*

No już, godzimy się wszyscy. Bo zaczynam mieć powoli dosyć tej waszej "dyskusji".

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wódkę polej, a nie herbatkę. Wódka łagodzi spory.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jezusie nazarejski, ani nawet nie mam sił tego czytać. Afera jak nie wiem : D

 

Jak Pan Xhonek napisał, 'zaśpiewajmy na zgodę', proponuję AAAVEEE MARIIIIAAA. A później zakończmy dyskusję. Właściwie to, na szczęście, mało brałam w niej udziału. I nadal cholera jasna nie wiem jak się zaraża homoseksualizmem, a tak bym chciała ... Whatever.

AVE MARIA, GRATIAAA PLENAA, MARIAA GRATIIA PLEENA.

Najpiękniej to jednak Alan zaśpiewał w 'Kac Vegas 3' ahh < 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wódkę polej, a nie herbatkę. Wódka łagodzi spory.

E tam. Może i łagodzi, ale herbatka to jednak herbatka! Herbatki niczym nie zastąpisz! A poza tym mamy tu nieletnich :P Też chcę z wami pić, ale nie wódkę :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymphetamine - jaki ja tam pan xD Chociaż ostatnio chłopak w moim wieku zatytułował mnie per pan pytając o zapalniczkę xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.