Jump to content
Evi

Chat - spotkania na chacie

Recommended Posts

Sporo osób narzeka, że na czacie pustki. Dlatego daję wam ten temat. Umawiacie się na karaoke - umawiajcie się też na czatowe spotkania ;)

Raz w miesiącu będę czyścić temat, bo nic ciekawego tu się raczej nie pojawi i nie chcemy, żeby zmienił się w pogadalnię. Ale korzystajcie z tego i używajcie czatu ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może po prostu wchodzący na czata nie będą od razu wychodzić, bo nikogo nie ma? Nie wiem, czemu u nas zawsze tak pusto, na innych czatach jakoś są ludzie, i nie potrzeba żadnego umawiania się na ustaloną godzinę, żeby ktokolwiek tam był.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie. Ja siedzę 2h z hakiem, czekam, nic. Ktoś wchodzi, nikogo nie ma, to ja zmykam. Czemu ludzie ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może dzisiaj, co? Umówmy się pod wieczór, tak koło 18?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właściwie, gdy przeczytałam ten temat, od razu nasunęło mi się z jakiegoś powodu skojarzenie z radiem na oficjalnej stronie Tuomasa, podczas którego, w czasie antenowym, użytkownicy rozmawiają na czacie o utworach, audycji, zamawiają piosenki itd. Tu raczej radio się nie sprawdzi, bo, jak mniemam, brak nam sprzętu i umiejętności (chyba, że ktoś ma, to zachęcam, może rozkręcimy rozgłośnię :D), ale pomysł, żeby robić sesje tematyczne jest niezły. Co jakiś czas ktoś zgłosi temat, datę i przedział godzinowy i będziemy dyskutować wokół tematu; np. Temat: Dyskusje na temat liryków Nightwisha, symboliki tekstów i inspiracji literackich - 10.05.13, godz. 18-22. Kto deklaruje obecność?

Oczywiście takie sesje odbywałyby się co jakiś czas, a żeby poprawić frekwencję na czacie, poza "czasem antenowym", wystarczy pisać tu, w temacie kiedy macie czas, kiedy jesteście na czacie i zapraszać innych do dołączenia oraz wspólnej dyskusji.

Prosty pomysł. Wystarczy sprawdzić kto jest online, napisać tu post, wleźć na chat i czekać, czy podejmą inicjatywę.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też już jestem na chacie, bo niedawno wróciłem z praktyk. Dobry obiad mama zrobiła :P

 

A tak na poważnie, to można by ustalić jakieś godziny w których byśmy się zbierali (nie chodzi mi o przesiadywanie na czacie tylko w tych godzinach, lecz o to żeby nie siedzieć tam bezczynnie aż ktoś "wbije" lub nie meldować się w tym wątku).

 

Na przykład codziennie o godzinie 19:00 - kto chce - może być na czacie, bo w tych godzinach będzie największy ruch. Trzeba tę godzinę z góry ustalić, bo nie każdemu może odpowiadać. Trzeba ją tak dobrać, aby każdy miał chwilę na pogawędkę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wejdź ktoś... Bo będę zmuszona iść spać, a pograłabym z kimś w durnowate skojarzenia... Daaark, mamo, może ty byś wpadła...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dopiero teraz to zobaczyłam :c ale jutro się zamelduję :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Często wpadam na Chat ale tam są takie pustki jak ja jestem ,że popadam w rozpacz

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tylko cichutko przypominam, że mamy coś takiego jak chat. :undecided:


Na cholerę jest ten chat jak nikt nie wchodzi. -,-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że w dobie tych wszystkich portali społecznościowych, takie wynalazki jak chat stają się eksponatem w muzeum. Niestety.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A szkoda, bo miło wspominam rozmowy na czacie z wakacji :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tyle nas, ktoś na czata może?

Share this post


Link to post
Share on other sites

LOL, weszłam i Sami została rozłączona xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Chat, jak widzę, dalej nieużywany?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.