Jump to content
Evi

Chat - spotkania na chacie

Recommended Posts

Chat' date=' jak widzę, dalej nieużywany? [/quote']

Problemem chatu (albo korzystania z niego) jest to, że bardzo często każdy pisze o czymś innym. Powstaje chaos i ludzie uciekają bo nikt im nie odpisuje oraz czują się olani. Musimy zmienić nieco podejście, wtedy chat z pewnością odżyje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na początek trzeba zacząć na ten czat wchodzić. Kiedyś wchodziłam, ale już tego nie robię, bo i tak wiem, że nikogo nie ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie słabo z chatem, bo nie mam komputera, w wersji mobilnej u mnie coś jest nie tak, a wersja komputerowa na telefonie jest niepraktycza ://

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak był temacik to się po spamowało :)

A teraz co wejdę to nikt nic nie pisze, albo poszedł sobie.

A tak chciałem sobie z wami popisać teraz ciężko o to :/

 

Ja czuje się olany, wróciłem, ale widzę że zapomnieliście o mnie. A tak na poważnie to jakoś przez to atmosfera, tak spustoszała, albo mi się tak zdaje. Taka jakby cisza takich luzackich rozmowach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może wznowimy pogadalnię... Tęsknię za pogadalnią... ;-;

Albo wchodź ktoś na czata po prostu ;-; Jak ja wchodzę, to nigdy nikogo nie ma ;-;

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nie można by po prostu dodać elementu, który by mówił ile osób jest obecnie na czacie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej co wy na to aby tak zrobić na fejsie czat? :)

 

Jestem pewien, że wiele osób ma messengera :D

 

Przez pewien czas siedziałem ze znajomi z Woodstock, konferencja jakoś żyje do dziś:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co z tymi, którzy książkomordki nie mają? :

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej to dodajcie mnie do kontaktów na skype

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Windows Messenger zbiera informacje o użytkowniku i zawartości komputera, jest najczęściej atakowanym i jednym z najsłabiej zabezpieczonych komunikatorów, twarzoksiążka też działa na granicy prawa i przyzwoitości. Co jest nie tak z naszym czatem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emi, wchodzą chociaż na skajpa.

Ja wchodzę... Czasem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten messenger na androna? Nie wiem jak u was ale ja tam zglaszam na fb łamanie regulaminu i to działa. To jak czacik na skype?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nie można by po prostu dodać elementu, który by mówił ile osób jest obecnie na czacie?

 

Dobrym pomysł ! Napisać koło ikonki coś w stylu 1 użytkownik dostępny ładną czcionką i już problem byłby rozwiązany :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To chyba dobrą opcją było by też wybranie jakiejś pory dnia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smutek, ból i wszystko na raz. Kuolema znowu czuje się samotna i prosi jakiegoś dobrego człowieka o wejście na chat. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludzie, nie wiem, jakim cudem, ale mamy pięć osób na czacie! Wpadajcie do nas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słuchajcie, misiaki, jest czatowa impreza i mamy lody, ciacha i Tuożelki, zapraszamy!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.