Jump to content
Evi

Chat - spotkania na chacie

Recommended Posts

Tłumy na czacie, ale jeszcze się parę osób zmieści... :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dziś zupełne pustki na naszym czacie! Ludziki, wbijać! Nie śpimy, nie śpimy, czatujemy ;) Za chwilę wylosujemy zwycięzcę drugiej tury konkursu ..Zapraszam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kto ma czas i chęci pogadać - zapraszamy na chat. :) A w nocy o północy losujemy zwycięzcę w konkursie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakby co net mi wrócił ,na czacie mam dalej czerwone światło i obsuwę ,ale jestem już obecny na czacie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to tak sobie zaglądam. Coś ostatnio jestem "mniej sieciowy" :D Ale chyba już będę codziennie. Mam nadzieję, że jednak wejdą na czat jakieś żywe istoty i pogadam sobie z nimi. Przez następne kilka dni będę dopiero wieczorem.

 

Paweł, gdzie ty jesteś? Ja to chciałem pewną ciekawostkę ci przekazać, a ciągle nie mogę na ciebie trafić. I jeszcze dziś mam pewien temat do omówienia, właściwie to pytanie.

 

A nasza administracja siedzi na losowaniu, zaglądajcie częściej, a nie :P

Wiedziałem, że na jesieni będą pustki. Bo mnie nie ma :D No dobra, to tylko przypuszczenia, powiedzmy, że to przypadek. Ale cóż jakby nie było los tak zdecydował, a pewne osoby obiecały być. Fakt, że ja nie zaglądam często, ale ciekawi mnie czy Arrow był jak obiecał, "być częściej", albo "często" :P A w ogóle Paula i Asia tam zaglądają?

Bo reszta to widzę klasycznie siedzi, pojawia się w ciszy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A teraz smutno nam obu. Kto się dołączy? Nasza introwertyczna czatowa samotnia oferuje gościom sympatyczną atmosferę, poczucie przynależności, szarlotkę, wafelki i piosenkowy spam Emi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wstało? A ja tak czekam na was, a wy dopiero teraz, jak ja się znudziłem czekaniem. :D To może kto dziś da radę na czat? A jak nie to spadam na serial :P Tylko żartuję :) Jak ktoś chciałby ze mną popisać, albo ewentualnie posiedzieć, będę na czacie. Nie wiem czy cały czas, ale do ciemny nocy. Piszcie, bo stracę czujność. :D Tak, czy owak, jestem do dyspozycji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A cuż takie pustki na czacie forumowym ,co tam zaglądam nikogo nie ma ,a Was tyle na forum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wpadajcie do mnie do introwertycznej samotni, miśki, i zróbmy czatowy spamfest. Mam ochotę potrwonić z Wami czas. c:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Choćta moje Panie i pany na czat ,nudzi mi się ,tak mi się fajnie gadało wczoraj z Emi Sami Freyą Adrianem i Nimfą

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chodźcie na czat, bo bardzo nie chcę robić notatek z owadzich jajników.... :D

 

Chętnie z Wami pogadam zamiast tego :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chodźcie na czat ,pogadamy ,jak mi net pozwoli na razie jestem ,co jakiś czas mnie wywala i wracam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idzie ktoś na czat ,nudzi mi się ,co chwile mnie wywala ale jestem jakiś czas ,wbijać mi tu ,jak chce ktoś pogadać

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest tu może ktoś, kto ma ochotę trochę się powydurniać ze mną na czacie?

Bo jestem akurat troszeczkę nakręcona (ogólnie jakoś tak życie mnie pozytywnie nastawiło samo z siebie), dlatego lojalnie ostrzegam :v

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak bardzo nie chce mi się uczyć, że bym chętnie z kimś porozmawiała na czacie. Ktoś, coś? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znajdzie się ktoś na czacie? Mam ochotę z kimś sobie pogadać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.