Jump to content
beatag60

NW z Floor i Troyem

Recommended Posts

To było oczywiste, że Floor zostanie. :) Cieszy mnie to, ponieważ (jak wiele razy wspominałem) Floor to sprawdzony kandydat. Jak to w przypadku NW bywa, wielu fanów zaakceptuje Floor dopiero po (odpukać) oświadczeniu prasowym/liście otwartym. :D

Cóż, najbardziej sprawiedliwym będzie oceniać jej poczynania dopiero po nagraniu albumu... a znając możliwości wokalne Floor - na pewno nas nie zawiedzie.

 

Co do Troya... mam mieszane uczucia. Owszem, bardzo go lubię, wydaje się być sympatyczny. Zastanawia mnie tylko jak zostanie jego członkostwo rozwiązane na scenie? Troy występuje w kilku tylko utworach - czy jego udział w koncertach będzie większy? Czy dodatek do muzyki NW, jakim są były dudy, staną się stałym elementem kompozycji? Dowiemy się pewnie w przyszłości... :)

 

Gratulacje dla nowych członków!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś mnie tknęło, żeby sprawdzić fb... No i masz babo placek. Nie podoba mi się to, chociaż fakt - wiedzieliśmy o tym od dawna. Troy niech zostanie, a Floor żegnam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo mnie to cieszy :) myślę, że skoro Troy został oficjalnie członkiem zespołu, to w takim razie w planach jest też to, żeby częściej pojawiał się w utworach :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Coś mnie tknęło, żeby sprawdzić fb... No i masz babo placek. Nie podoba mi się to, chociaż fakt - wiedzieliśmy o tym od dawna. Troy niech zostanie, a Floor żegnam.

 

Chyba musimy spróboać się do niej przekonać. Może aż tak źle nie będzie. Byle by tylko nie próbowała naśladować Tarji. Ciekawe, na ilu albumach będzie.

 

Bardzo mnie to cieszy :) myślę, że skoro Troy został oficjalnie członkiem zespołu, to w takim razie w planach jest też to, żeby częściej pojawiał się w utworach :)

To jest raczej pewne. Niewadomo tylko czy będize się udzielał wokalnie czy muzycznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podobnież Tuomas rzekł, że "oficjalizacja" nowych członków nie zmienia nic, poza nadaniem im członkostwa. Czyli... udział Troya będzie pewnie taki sam jak zawsze (choć pewnie będzie się zwiększać z albumu na album). ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podobnież Tuomas rzekł, że "oficjalizacja" nowych członków nie zmienia nic, poza nadaniem im członkostwa. Czyli... udział Troya będzie pewnie taki sam jak zawsze (choć pewnie będzie się zwiększać z albumu na album). ;)

 

Być może dla niego nie zmienia, faktem jest iż od dnia dzisiejszego zespół znów zyskuje miano zespołu:

- z najlepszym wokalem w całym gatunku

- który lepiej brzmi na żywo niż w studiu, o czym nie można było powiedzieć za czasów Anette.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawda jest taka, że Floor śpiewa przez nos, wygląda jak niemiecka Helga, a śpiewanie utworów z repertuaru Tarji i Anette wychodzi jej nie za dobrze. Dla mnie ona pasuje tu jak pies do jeża. Co z tego że wyciąga i pięknie brzmi na GLS, jak reszta jest do bani. Każdy ma swoje zdanie i moje jest takie. Floor musiałaby chyba stanąć na głowie żebym się do niej przekonał.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawda jest taka, że Floor śpiewa przez nos, wygląda jak niemiecka Helga, a śpiewanie utworów z repertuaru Tarji i Anette wychodzi jej nie za dobrze. Dla mnie ona pasuje tu jak pies do jeża. Co z tego że wyciąga i pięknie brzmi na GLS, jak reszta jest do bani. Każdy ma swoje zdanie i moje jest takie. Floor musiałaby chyba stanąć na głowie żebym się do niej przekonał.

 

Prawda jest także że taką ma barwę głosu, wygląd ma się jak pięść do nosa pod względem wokalnym, bije swoimi umiejętnościami technicznymi Tarję i Anette razem wzięte, każdy ma swoje zdanie spoko, ale w kwestiach subiektywnych nie obiektywnych bo wtedy to zaprzeczanie faktom jest a nie wyrażanie własnego zdania.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś mnie tknęło, żeby sprawdzić fb... No i masz babo placek. Nie podoba mi się to, chociaż fakt - wiedzieliśmy o tym od dawna. Troy niech zostanie, a Floor żegnam.

 

Chyba musimy spróbować się do niej przekonać. Może aż tak źle nie będzie. Byle by tylko nie próbowała naśladować Tarji. Ciekawe, na ilu albumach będzie.

Zgodzę się.

Nie jestem zaskoczona, w wakacje byłam na 99% pewna, że Floor zostanie, niestety... Za nic nie mogę się do niej przekonać, nawet jeśli bym chciała, po prostu mi nie pasuje. Pal licho wygląd, mam to gdzieś, ale barwa głosu mnie denerwuje, jakby śpiewała sztucznie. Tak czy inaczej nie przestanę słuchać Nightwish, DVD pewnie też kupię. To nie zmienia faktu, że Floor mi tu nie pasuje, chociaż sama nie jestem w stanie podać innej kandydatki. Ciekawe ile czasu się utrzyma w zespole.

A Troy to wiadomo, mógłby nawet wcześniej zostać członkiem, swoimi dudami i innymi gratami nadaje przyjemny klimat i jest z Nightwish dość długo.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja zostaję przy zespole bez względu na to kto śpiewa. Każda z wokalistek ma coś co drażni czy nie pasuje. Nigdy wszyscy nie będą zadowoleni. Historia toczy się dalej:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Invi, podoba mi się twój entuzjazm :D

Też średnio ją lubię, w sumie to nawet nie potrafię wyjaśnić, dlaczego... Ale bynajmniej nie smuci mnie ta informacja, a nuż stworzą razem coś pięknego? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra decyzja Tuomasa ws Floor to wyjdzie tylko Nightwish na dobre ,Floor to godna następczyni Tarji

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odkąd to usłyszałem to jestem w szoku :D, pozytywnym oczywiście :)

 

Tłumaczenie wypowiedzi Floor i Troya

Floor:

Słowa nie opiszą tego co czuje, to połączenie jest poza wszystkim i nie mogę nawet tego wypowiedzieć, jak wspaniale jest móc kontynuować tą niesamowitą podróż razem z moim nowymi braćmi. Kiedyś miałam marzenie i oto ono!

 

Troy:

Imaginaerum World Tour było dla mnie objawieniem, w trakcie jego trwania stałem się świadomy jedności, jaka między nami się wytworzyła, teraz nareszcie nastąpiła transcendencja tych wszystkich małych spraw, które wpływają na zespół. Piękny proces. Idea i muzyczne marzenie jakim jest NIGHTWISH stały się częścią mnie zanim się urodziłem, czuje się rozkosznie mogąc oficjalnie wpłynać na nieznane wody razem z moimi braćmi i siostrą. Cudowne sceny Ahoy!

 

Widać, że oboje sa zachwyceni, to teraz czeka nas ekscytująca przyszłość, trochę jest niepokoju we mnie ale ciekawość nowych czasów i III Ery przeważa :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i to było do przewidzenia! :-D Dodatkowo Troy też został oficjalnym członkiem NW, co było tylko kwestią czasu po Imaginaerum World Tour. Wszystko znowu składa się w całość. Ciekawe na jak długo... (nie, nie jestem pesymistką)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc to nie dziwi mnie to zbytnio :P Wielkim fanem Floor nie jestem, wciąż nie mogę się do niej w 100% przekonać, trochę mnie drażni, ale jednak cieszę się i czekam aż będę mógł jej posłuchać na albumie. :3 A może nawet okaże się, że nowa płyta będzie jeszcze lepsza od Imaginaerum (które w moim rankingu płyt NW zajmuje pierwsze miejsce).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kocham Tarję Kocham Anette, ale trochę się do niej przyzwyczajałem, lubię Floor myślę mi przypadnie

Chodzi o to żeby kochać nightwish :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomość w ogóle nie zaskakująca, jednak jak dla mnie trochę smutna. Jakoś tak nie przepadam za Floor.

Wolałabym, żeby wzięli kogoś kompletnie z zewnątrz (albo Elize z Amaranthe. A były i takie motywy kiedyś...) i miałam taką nadzieję aż do wczoraj. A dzisiaj sprawdziłam facebooka. :<

Chociaż teraz trzeba się będzie przyzwyczaić. Floor ma nieziemską skalę głosu, co u niej uwielbiam. I taki trochę bardziej drapieżny sposób śpiewania... Mówicie, że Floor śpiewa przez nos - to chyba nigdy nie słyszeliście Simone.

 

Chociaż w sumie z dwojga złego lepiej tą stroną - Paula mi dzisiaj mówiła, że zawsze mogli wziąć Johannę Kurkelę.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta wiadomość była dla mnie osłodą dzisiejszego dnia. :) Jestem przeszczęśliwa, uwiebiam Floor,a jej głos przede wszystkim. :D Martwi mnie trochę to, by nie przesadzili z udziałem Troy'a na nowym krążku, bo elementy grane przez niego stracą wtedy urok. Nie mniej jednak bardzo go lubię i cieszę się, że również jest w NW.

 

DVD kupię na pewno,a na nową płytę czekamy z zespołem niecierpliwie . :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, choć nie przepadam szczególnie za Floor, to jednak... No... Mamy wokalistkę! :>

 

Floor ma swoje wady, fakt, ale łączy też wiele pozytywnych cech Anette i Tarji, nie tylko wokalnych (przynajmniej tak mi się wydaje, w końcu nie znam żadnej z nich osobiście). :>

 

Ale z drugiej strony, też taki zawód, że nie Hanna... Chociaż, zgodnie z dzisiejszymi teoriami Sami, lepiej, że jednak Floor (kurczę, cały czas się śmieję na te Twoje pomysły xD). No i miło mi ujrzeć pana Troya na stałe w zespole. :)

 

EDIT:

Co Ty masz do Hanny?! (Teraz dopiero zauważyłam, co o niej pisałaś). Ona jest ładna, mądra, umie śpiewać i ustawić Tuomasa. Czego chcieć więcej? ;>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz tylko czekać na płytę.

Cudowna wiadomość ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na płytę jednak przyjdzie nam poczekać trochę dłużej, ale jak by tu pomyśleć... dvd miało wyjść 29 listopada a nowy wokal miał być ogłoszony w przyszłym roku :)

III era mam nadzieje przyniesie szybkie owoce.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.