Jump to content
beatag60

NW z Floor i Troyem

Recommended Posts

Ta wiadomość była dla mnie osłodą dzisiejszego dnia.

I ja mam dokładnie identyczne odczucie ;) Jak na ten moment - bardzo się cieszę. Co będzie dalej pokaże czas.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem parszywy dziś humor ale jak się dowiedziałem o tym to jestem w siódmym niebie ♥ Floor jest idealna do Nightwish ma ta magie co ma Tarja to jest godna zastępczyni królowej Turunen :) czekam na nowy album ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma piękny głos, ale nie jestem do niej przekonana. Chyba dlatego, że prawdziwy NW, jak dla mnie zawiera Tarję. Ale pewnie się przyzwyczaję, po jakimś czasie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak się cieszę ♥

Zobaczycie jak NW wyda nowy album z Jansen, to nie będziecie narzekać. Przecież ta kobieta ma cudowną skalę głosu i ogromny talent. Na pewno wpasuje się w klimat zespołu.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Chyba że maestro da plamę. Wtedy i Podłoga ze swoją skalą nie pomoże :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już słyszę ten świetny album ja wydadzą normalnie Floor idealnie sobie radzi z Bless The Child i może będzie coś pod klimat z Century Child ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę że na klimat z CC nie ma się co napalać, z Troyem będzie coś zupełnie nowego, z płyty na płytę coś innego :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak już powiedziałam: wiedziałam że tak będzie ! Cieszę się bardzo że Floor zostanie , podoba mi się jej wokal i lubię ją więc najpierw DVD a potem płyta na pewno otwarła się kolejna niezwykła historia a Troy też spoko , elementy folkowe w ostatnim czasie to moje uwielbienie :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ooo tak, też kocham folk :D Fajnie by było, gdyby na następnej płycie było duuużo Troya. *.*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem tyle:

Cieszę się z decyzji Tuomasa wie maestro co robi Floor niech odchodzi z ReVamp i niech całą swoja duszę da dla Nightwish jestem wprost szczęśliwy z rozwoju zdarzeń z życia Nightwish Ps. Jak ktoś szczerzę kocha muzykę Tuomasa, to i jest prawdziwym i wiernym fanem, to zostanie z swoim ukochanym zespołem do końca i nie powinno być problemu, kto jest wokalistką :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marcinie, tyle że właśnie w tym dla mnie tkwi problem. Floor śpiewa jak z kluską w gardle, a więc skoro jej nie toleruję to nie jestem prawdziwą fanką Tuo i jego muzyki? Czuję się dotknięta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie Floor ma idealną barwę do muzyki Nightwish, który od początku mieszał śpiew operowy i muzykę metalową i nie dziwcie się, że Tuomas chciał powrócić do tego jak cie uraziłem, to przepraszam nie miałem tego na celu..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Marcin. Niech Floor zostaje w ReVamp, a odejdzie z Nightwish. A kto mówi, że ci, którzy nie są zachwyceni nową wokalistką zaraz odwrócą się od zespołu? Nie wiem, jak inni, ale przez zainstaniają z większą nieciepliwością czekam na nowe wydawnictwo, które nawet zamierzam przesłuchać. Co nie przeszkadza mi liczyć na rychłe pozbycie się tej kobiety.

 

Invidia. Coś w tym jest.

 

Marcin ponownie. Czyżbyś sądził, że pora wrócić do NAŚLADOWNICTWA Tarji? Marny pomysł.

Tylko nie czuj mi się tu urażony/zgnębiony/atakowany. Gdyby to było moim celem, pisałabym archaizmami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam, że tak napisałem nie chciałem nikogo urazić. myślę ze o tym szybko zapomnimy nie chce mieć u was wroga.., ale zauważcie jak to było z Anette początki jej wszyscy nienawidzą, a po odejściu raptowna miłość nie wkurza was to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałabym wtrącić, że nikt nikogo nie uraża. Tobie się zawsze wydaje, że jak czyjeś zdanie jest odmienne od twojego, jak ktoś się z tobą sprzecza i nie podoba mu się jakaś twoja wypowiedź na dany temat, to od razu go uraziłeś. Nie jesteś niczyim wrogiem, dyskutujecie tylko, przecież nie padają żadne wyzwiska ani nic takiego :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Tylko nie zaczynajcie kłótni. Tych już chyba było za dużo na tym forum. Milla, napisałabym ci coś, ale prawdopodbnie uznasz to za obrażliwe. Jeśli chcesz, to napiszę ci w prywatnej. Marcin, trochę spokojniej. Nikt nikogo przecież nie obraża. Wracając do tematu-zauważyłam, jak jest i była traktowana przez fanów. Mnie też drażni takie zachowanie, ale cóż poradzić? Świata nie zmienisz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zauważcie, że może te dvd wyjdzie idealnie, bo oglądając tych nagrań z telefonów, na których nic nie słychać dobrze same szumu i darcia się publiczności trzeba wierzyć, że album będzie perfekcyjny :)

A ostatnio dużo oglądałem koncertów After Forever i myślę, że to dobra decyzja Tuomasa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Milla, napisałabym ci coś, ale prawdopodbnie uznasz to za obrażliwe. Jeśli chcesz, to napiszę ci w prywatnej.

To ja się może lepiej nie będę pytać, coby się przed snem nie denerwować :D Tak więc nie, nie chcę. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czas na nową erę :) Widać, że Tuomas jedyny poważny z całego zespołu :) i Uwielbiam miny Floor i Marco ♥

 

Nightwish+Floorwish+Studio+Promo++HQ+PNG.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widać, że Tuomas jedyny poważny z całego zespołu :)

 

Bo właśnie zdał sobie sprawę, co on narobił :D

 

Nie a tak na serio to w tym momencie definitywnie zmieniam zdanie na temat Podłogi. Przesłuchałem obie płyty ReVamp i... Szok. Floor ma genialny głos, do tego growluje! Jak usłyszę jej growl na nowej płycie NW to chyba - za przeproszeniem - zesram się w spodnie :D

 

Przesłuchałem "Here's My Hell" w wykonaniu studyjnym i live i wykonanie live jest tak dobre, że brzmi jak plejbek :D Ogólnie cały ReVamp na żywo brzmi identycznie jak w studio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widać, że Tuomas jedyny poważny z całego zespołu :)

Bo właśnie zdał sobie sprawę, co on narobił :D

On zawsze był poważny tylko za kulisami lubi poodwalać z chłopakami ;)


I Seppo posłuchaj After Forever o wiele lepszy od Revamp :)

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=SR9nzqbkH8Y

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc cieszę się, że właśnie Floor. Jej głos szczerze mówiąc bardziej podoba mi się od głosu Anette, ale to już kwestia gustu.

No i Floor daje czadu na żywo, a to się chyba liczy najbardziej :3. GLS w jej wykonaniu to jest to.

Co do Troya, to też super, jest nadzieja na więcej folkowych smaczków :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem bardzo szczęśliwa, że Florka będzie śpiewać w NW- Storytime mnie powaliło, o GLS nie wspomnę.

Troy dodaje folku kapeli i to fajnie, że kolejny klimacik będzie na stałe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.