Jump to content
Adrian

Nasze zdjęcia

Recommended Posts

Evi, oczywiście! ;>>

Też miałam 5175217 metamorfoz na głowie xD

Masz może zdjęcia z poprzednimi włosami? ;>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymph - poszukam. W domu mam pełno zdjęć, ale tutaj... cóż, może znajdę coś na dysku, to się podzielę ;)

Milla - odważny brat! Ja myślałam bardziej w kierunku samego różu, ewentualnie różu z fioletem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milla - odważny brat! Ja myślałam bardziej w kierunku samego różu, ewentualnie różu z fioletem ;)

On mówi, że lubi, jak ludzie na ulicy się na niego gapią :P Róż z fioletem brzmi ciekawie :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi, bardzo fajne zdjęcia pasuje ci ten kolor włosów bardzo ładny. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okeej, znalazłam kilka zdjęć, w większości niewyraźne, ale nie mam tu niestety możliwości zrobienia tego w lepszej jakości. I moje okropne brwi :/ no, na szczęście już tak nie wyglądają :P młoda byłam, nie wiedziałam co to pęseta xD

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugie zdjęcie jest super :D

A z brwiami: ja się muszę wreszcie z tą pęsetą zaprzyjaźnić, bo mi monobrew wyrośnie XD Próbowałam już, ale... To BOLI! ;__;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetne zdjęcie przy drzewie. :) Super glany. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glany to moje kochane, wiśniowe Steele ♥ uwielbiałam je. Dlatego zajechałam na śmierć...

Milla - nie boli. To taki ból, do którego człowiek na tyle się przyzwyczaja, że po kilku razach nawet się go już nie odczuwa :P

 

Btw, znalazłam swoje zdjęcie porównawcze - przed i po nałożeniu pełnej maski na twarz. Nie chcę za dużo na raz tu spamować, ale pewnie się nim z wami podzielę :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi! Fajne te stare zdjęcia! Wzbudzają mój sentyment, nie wiedzieć czemu. Numery 2 i 3 to moi faworyci... na jednym, co prawda, wyglądasz, jak chłopak, ale ciuchy masz fajne to wybaczę Ci zmianę płci. :D Numer 2 wygląda genialnie; fajna bluzka, fajna korona Królowej Września. Dobra rzecz! Warto zachowywać stare zdjęcia.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi Superowa przemiana z tym blondem ,co do starych zdjęć to natchnęłaś mnie i też podzielę się swoimi starymi zdjęciami jak nie miałem jeszcze długich piór i zarostu ,tylko ostrzegam będzie strasznie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pablito - czekam z niecierpliwością :) i dziękuję za miłe słowa ;)

Nightfall - jakoś wcześniej uciekło mi twoje pytanie, więc odpowiadam teraz. Po prostu potrzebowałam zmiany, jakiejś takiej radykalnej. A o blondzie myślałam już od dobrych kilku lat, tylko nigdy nie miałam odwagi, żeby go zrobić. W końcu to taka duża zmiana itd... Ale You Live Only Once :D Jak nie teraz to kiedy? Póki jestem młoda - mogę szaleć! Teraz czas na tatuaż i może jakiś nowy piercing? A róż, ewentualnie z fioletem, też na pewno pojawi się na moich włosach :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już myślałam, że zignorowałaś moje pytanie :( Pewnie, czasem warto poeksperymentować. Wybrałaś już wzór tatuażu? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, że NA PEWNO będzie to jakiś kot. Ale jeszcze nie zdecydowałam dokładnie. Myślałam o Kocie z Cheshire i jest wielce prawdopodobne, że wybór padnie na niego, ale to jeszcze nic pewnego ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzikwj.jpg

Tak jak obiecałem ,moje stare zdjęcie z czasów podstawówki ,sory za jakość ale to jest zdjęcie zdjęcia

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi twoje trzecie stare zdjęcie od razu skojarzyło mi się z Nw :

Nightwish+1996+%282%29.jpg

Te leśne klimaty i piękne glany :) .

Bardzo ładnie ci w blond włosach :3

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

NightwishAnka - dziękuję :) A widzisz, nawet nigdy nie skojarzyłam swojego zdjęcia z tym Najtłiszowym... A jakieś tam "podobieństwo" faktycznie jest :D

Pablito - Super zdjęcie, taki chłopaczek :D ile lat wtedy miałeś? A jakie masz widoki z balkonu! I jak tam zielono ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łał, Pablo bez wąsa :D Gdzie to zdjęcie robiłeś? Ładnie tam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a więc miałem 13 albo 15 lat zdjęcie jest zrobione u mnie na balkonie w czerwcu albo lipcu ,takie widoki mam jak sobie wyjde na balkon u siebie w bloku ,jak chcecie to mogę wam zaserwować zdjęcie owych widoków AD 2014 w lepszej jakości

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak mi się przypomniało, że obiecałem kiedyś dodać zdjęcie :)

 

84280538901774807890.jpg


Znalazłem na kompie jeszcze jedno zdjęcie tym razem normalne, w bluzie Nightwish, zrobione zaraz po zakupie, telefonem komórkowym, dlatego takie małe :

96277911505098543478.jpg

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdjęcia chyba robione śrubokrętem, ale daje okejke za to, że w ogóle nam się pokazałeś :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

To ja Wam dodam kilka zdjęć z Pyrkonu (oczywiście z moją osobą w roli głównej, jakżeby inaczej miało być :P )

 

1911650_787942287901332_2084887566_n.jpg

 

1606842_573396322767812_957878451_n.jpg

(wiem, wyglądam, jak wyrwany z zupełnie innej historii xD )

 

10013749_737407419623058_1259118006_n.jpg

Próby zaśnięcia...

 

1926933_668892789834463_199334451_n.jpg

I oczywiście selfie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jezu, Pyrkon. Miałam jechać, ale w ostatniej chwili niestety coś się stalo i nie wypaliło... tak strasznie płacze, bo był zjazd Whovian i w ogóle tyle atrakcji ;((

Share this post


Link to post
Share on other sites

1519611_699414333449406_1262086380_o.jpg

 

Toż ja w ukradzionej Komuś kurtce, w jeden z pierwszych pięknych dni nadciągającej wiosny. Niech żyje ładna pogoda. ;)

  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.