Jump to content
Adrian

Nasze zdjęcia

Recommended Posts

Ja tam jestem facetem' date=' choć trochę się z tym kryję : ) [/quote']

A ja mam długie włosy i sporo tapety na twarzy (patrz zdjęcie kapelusznika). Czy to oznacza, że... mam błąd w dowodzie? :D

 

Adrian wszystko zależy od tego co masz w spodniach B| hahah.

*koniec offtopu*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam jestem facetem' date=' choć trochę się z tym kryję : ) [/quote']

A ja mam długie włosy i sporo tapety na twarzy (patrz zdjęcie kapelusznika). Czy to oznacza, że... mam błąd w dowodzie? :D

 

Oj tam, to jeszcze o błędzie nie świadczy :D Kapelusznik był jak najbardziej facetem, ale... Dobra, ja nie wnikam :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postanowiłem zająć się karierą rockmana! Jeszcze nie wiem czy basiści mają "wzięście i braście", ale to wyjdzie w praniu. :D

 

azxyvm40bf3x.jpg

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jillian* No pewnie że ściana obowiązkowa tego nie trzeba mówić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem co napisać, żeby ująć zgrabnie mój zachwyt nad zdjęciem hattera, więc powiem: ciastko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaryzykuje i wstawię siebie w garniturze przed weselem :)

 

vcfic.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas i ściana ♥ ♥ ♥. Cudo :D.

 

A no i Adrian jeszcze xD.

Mhmmmm... Hatter, jesteś malutkim szczególikiem, który blednie na tle basu i ściany :P

Zdjęcie super :D Tylko nie zapomnij się pochwalić jak wydasz debiutancką płytę, panie basisto ;>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas i ściana ♥ ♥ ♥. Cudo :D.

 

A no i Adrian jeszcze xD.

Mhmmmm... Hatter, jesteś malutkim szczególikiem, który blednie na tle basu i ściany :P

 

No bez przesady, nie to miałam na myśli :P. Po prostu "jaram się" basem od paru lat, a TAKI aniołek na ścianie to też niecodzienność. Nie ujmując nic Adrianowi, bo dobrze się spisał jako osoba na pierwszym planie ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas i ściana ♥ ♥ ♥. Cudo :D.

 

A no i Adrian jeszcze xD.

Mhmmmm... Hatter, jesteś malutkim szczególikiem, który blednie na tle basu i ściany :P

 

No bez przesady, nie to miałam na myśli :P. Po prostu "jaram się" basem od paru lat, a TAKI aniołek na ścianie to też niecodzienność. Nie ujmując nic Adrianowi, bo dobrze się spisał jako osoba na pierwszym planie ;).

Wiem, wiem :P Żartuję :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sahara, fajne masz oczyska ;) i fajny masz aparat ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pal licho, coś wrzucę... zamiast się uczyć biologii, bo powinnam (a biologia nie zając, nie... zje marchewki? Nie, nie tak to szło... nie ucieknie No własnie! ;))

 

KLIK

 

Jeno jakoś piegi mi zniknęły na tym zdjęciu. Dziwne światło podziemnego parkingu działa cuda w dziedzinie iluzji. :-D

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.