Jump to content
Adrian

Nasze zdjęcia

Recommended Posts

Obydwie macie ciekawy styl' date=' kiedys tez ubieralam sie w podobny sposob, ale juz mi to przeszlo :D (zestarzalam sie)[/quote']

Night z której strony? Jak dla mnie to tyś jest jeszcze młodziutka :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fik, zdaje sobie sprawe, ze wygladam na 16 lat ale mam "troche" wiecej :D. Na powaznie to zwyczajnie dawniej cieszylo mnie ubieranie mrocznych ubran, a obecnie moj styl jest inny :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuolema i Lucy - wyglądacie jak siostry. Jesteście do siebie podobne z wyglądu i stylu ( moim zdaniem :P). Klaudia najbardziej podobają mi się zdjęcia nr 3 i 4. Bardzo dobrze wyglądasz w tym czerwonym gorsecie i spódnicy - pasuje ci ten "zestaw".

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj tam. Obie jesteście ładne.

Mi też najbardziej przypadło do gustu to trzecie zdjęcie. Masz prześliczną spódniczkę ♥ Zresztą, cały ten strój wygląda super... Pożyczysz, jak już schudnę (czyli kiedyś... :>)? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Kuolema i Lucy - wyglądacie jak siostry.

 

To może pora poszerzyć forumową rodzinkę?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym chętnie wzięła do siebie jakieś dzieci, ale jestem w separacji z mężem. ;) (Zwłaszcza takie ładne).

 

 

...Dave? xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja już się pogubiłam w tej rodzinie xD Chyba jestem matką wszystkich razem z Sami i Evi, ale wtf? xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee, Sami jest jedyną pramatką na tym forum :P I zrobiła dwoje dzieci z midichlorianami, jak mamusia Anakina Skywalkera. A Ty... Czekaj, kim ty byłaś u nas? XD Ludzie, gdzie jest nasze drzewko? Ktoś kiedyś wrzucał "świeższą" wersję... I ja jej nie mogę znaleźć...


Mam! Patrzcie:

8woj.png

Nimf tu nie ma. Czemu nie ma Nimf?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee, Sami jest jedyną pramatką na tym forum :P I zrobiła dwoje dzieci z midichlorianami, jak mamusia Anakina Skywalkera.

 

Nope nope nope!

Nymph przecież była pramatką razem ze mną. Bo nas było dwie przecież... ;)

Paula gdzieś powinna mieć najbardziej aktualną wersję, chyba już po jej rozwodzie z Davem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee, Sami jest jedyną pramatką na tym forum :P I zrobiła dwoje dzieci z midichlorianami, jak mamusia Anakina Skywalkera.

 

Nope nope nope!

Nymph przecież była pramatką razem ze mną. Bo nas było dwie przecież... ;)

Czemu... Czekaj, ale kiedy... Kurka blaszka, faktycznie można stracić rachubę z tą naszą zwariowaną familią xD


Wiecie, tak sobie zaczęłam przeglądać kfiatki i stwierdzam, że jesteście kochani. :happy:


No i przepraszam za offtop.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś kiedyś było takiego, że Sami jest tak egocentryczna,że nie jest w stanie z nikim mieć dziecka, więc przeprowadziła partenogenezę. Ale potem coś się pozmieniało, chyba na czacie gadaliśmy kiedyś i wyszło, że jednak pramatki są dwie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest aktualne drzewo:

qoc7jb.jpg

Tzn. powinien być piorunek między mną a Davem, ale mi się nie chciało edytować...

 

 

I ja wcale się z Davem nie rozwiodłam... To on rozwiódł się ze mną. ;) Ale nie widzę przeciwwskazań w przygarnianiu dzieci przez samotne matki. ;) To co, Kuolema, chcesz być moim dzieckiem? xD

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja jakoś przegapiłam to dodanie do rodziny dwóch nowych pramatek... Nie informujecie mnie o zmianach w rodzinie, jak to tak? ;-;

Przez to porównanie do greckiej mitologii przypomniał mi się mój znajomy i jego "Dlaczego trzepiesz Legolasa, Chaosie?" ♥ Po tym, jak nazwałam moją poduszkę Legolas... A on był Imperium z Warhammera 40k, a ja byłam Chaosem... I w ogóle...

Dobra, teraz naprawdę się zamykam, bo to jest temat o zdjęciach. *Emi już grzeczna*

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz fajne zęby :P Nie mogłam się powstrzymać :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emi, to było na fejsie, jak się zepsuło DE... chyba wtedy.

 

Marcinie, lepiej Ci było jednak w długich włosach. ;) (tak po dłuuugim przemyśleniu)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Masz fajne zęby :P Nie mogłam się powstrzymać :P

Spokojnie moja rodzinka czasem żartuję z mojego uzębienia. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje ,wspólne zdjęcie z Agą Agnes Wojciechowską na wczorajszym spotkanku w Wadowicach wieczorem

1g6e5z.jpg

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.