Jump to content
Scavenger

Dziennik Snów

Recommended Posts

Śnił mi się żonaty Adrian z krótkimi włosami ;_; reszty nie przytoczę, zbyt dziwna ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites
Śnił mi się żonaty Adrian z krótkimi włosami ;_; reszty nie przytoczę' date=' zbyt dziwna ;_; [/quote']

 

Miewasz prorocze sny? :) Ciekawi mnie reszta, ale boję się zapytać. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się śnił Putin w moim sklepie na wsi... mianowicie szedłem do sklepu chodnikiem, w oddali chór Alexandrova wyśpiewywał hymn Rosji a ze sklepu wyszedł Putin i dziwnie na mnie spojrzał, wsiadł do Renault Kangoo i odjechał na wschód.. Czy to oznacza, że powstrzymam Rosyjską ekspansję ? :P

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

przez ostatnie dni oglądnęłam kilkanaście horrorów przez co ciągle śni mi się, że kogoś zabijam i chowam w szafie, ewentualnie ktoś mnie zabija i chowa w szafie :c

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

W 13 posterunku też trupa chowali do szafy ,mi się kiedyś śniło że znalazłem kumpla zabitego w wersalce i potem bałem się otwierać swojej wersalki

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawno nikt tu nic nie napisał. Czyżby nikomu nic się nie śniło. Ostatnio zdarzają mi się śmieszne sny np. że jestem na Śląsku u mojej ciotki i razem jedziemy na nartach na Mazury i to latem. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się dziś Nightwish śnił. Było nie oglądać przed snem "End of an era". Potem mi wszędzie Tuomas, Tarja, Marco, Jukka i Erno biegali. xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potem mi wszędzie Tuomas, Tarja, Marco, Jukka i Erno biegali. xD

 

Mnie się nieraz NW śnił, lubię tego typu sny. Bardzo :))

Zawsze to lepsze niż goniący cię tyranozaur, co też czasami mi się zdarza...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sny o Nightwish, są piękne bo są o Nightwish. :3 Chociaż kiedyś mi się śnił Marco bez brody i długich włosów. To jest trauma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie pamiętam już dokładnie xd wiem tylko, że coś mi miałaś dać, ale nie mogłyśmy się zgadać co do odbioru, i w końcu do Ciebie przyjechałam.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja rzadko zapamiętuję sny... Ale kiedyś śnił mi się Dżizas :D I sądząc po treści owego snu, śmiem twierdzić, że nie był to znak od Boga chcącego, żebym w niego uwierzyła, a tylko wytwór mojej chorej wyobraźni. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałam dzisiaj horror ;). Śniło mi się, że chciałam kupić fińskie masło ( podobno można takie w Polsce kupić). Byłam w Realu ( sklep), przy kasie z tym masłem a kasjerka powiedziała, że mi go nie sprzeda bo sprzedaje co 3 osobie. Przyszła menadżerka i chciała dać mi piwo zamiast masła, ale nie chciałam. Obraziłam się i powiedziałam, że będę robić zakupy w Tesco. Śniło mi się coś jeszcze, ale nie pamiętam, wiem tylko, że nabroiłam i uciekałam przed kimś.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałam dzisiaj horror ;). Śniło mi się, że chciałam kupić fińskie masło ( podobno można takie w Polsce kupić). Byłam w Realu ( sklep), przy kasie z tym masłem a kasjerka powiedziała, że mi go nie sprzeda bo sprzedaje co 3 osobie. Przyszła menadżerka i chciała dać mi piwo zamiast masła, ale nie chciałam. Obraziłam się i powiedziałam, że będę robić zakupy w Tesco. Śniło mi się coś jeszcze, ale nie pamiętam, wiem tylko, że nabroiłam i uciekałam przed kimś.

 

 

Rzeczywiście można kupić fińskie masło w Polsce. Raz widziałam w intermarche potem go już nie było. xD Zaczęłam przywozić je na zapasa kiedy byłam w Finlandii. Jednak dużo milej jest je promem przewozić, bo na lotnisku zawsze się tak dziwnie na to masło patrzą. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja od ok tygodnia wogôle pamiętam co mi się śniło i miałam 2 sny o NW.

 

1.

W Chrzanowie była fińska dzielnica i wszyscy się bali tam iść, ale jat tam poszłam. Ku mojemu zdziwieniu na każdym skrzyżowaniy stały automaty z darmowymi napojami. Potem jakimś dziwnym cudem znalazłam się przed domem gdzie członkowie NW grilowali i mnie zaprosili.

Reszte pamiętam jak przez mgłe, ale wiem, że jak wracałam to gonił mnie. Hagrid z HP :P

 

2.

Sniło mi się, że pracowałam w sklepie z dziecięcymi ubraniami i zabawkami i ekspediendką była też Floor xD

Była taka duuza kolejka, a my nie nadążałyśmy. Potem jakaś dziewczynka chciała kupić suknie ślubną.

Następnie przyszedł Tuo i wziął nas z tego sklepu, a potem spiewałam na koncercie z Floor.

 

KONIEC

 

Dokładnie tydzień temy straciłam wątpliwości co do tego czy jestem normalna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Rose Tak jest jak się słucha Nightwish przed snem. :) Powiem że końcówka drugiego snu mnie rozwaliła.

 

Mi się dziś w nocy śniła czarna róża, czuje coś w powietrzu. Tylko nie wiem co to znaczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj śniło mi się że grałam koncert z NW z okazji zbliżającego się wydania płyty. Ale na wokalu zamiast Marco był Mark Jansen (jak to dziwnie brzmi), Tuo na klawiszach, ktoś tam na perkusji (albo nikogo nie było), a Emppu podobno był ale ja go nie widziałam (chyba za kulisami grał). Potem Marco przyjechał do mnie do domu i już z całym zespołem i rodziną mieliśmy gdzieś jechać, ale Jukka musiał naprawić komuś samochód. Następnie przyjechaliśmy do studia Nightwish w którym jeszcze nagrywali album, a mieścił się on w bibliotece/kościele. Ale wandale przyjechali i prawie rozwalili całe studio i musiałam je posprzątać.

 

Jeszcze jakiś czas temu śniło mi się że Tuo będzie miał syna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj miałem dziwny, a zarazem piękny sen śniło mi się, że byłem kochankiem Floor. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ares Ja kiedyś miała to samo, tylko u mnie bohaterem był Tuo. Był to jeden z tych najdziwniejszych, ale najprzyjemniejszych snów. Zaczęłam się po nim zastanawiać czy to nie czas aby psychologa odwiedzić. :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja miałem taki sen dopiero pierwszy raz. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ares, Ty to na serio masz obsesję na punkcie Floor. :D

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy jestem jedyną osobą, której nie śni się Nightwish?

(No, chyba, że po prostu nie zapamiętuję tych snów.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.