Jump to content
PaulaEija

Johanna Kurkela

Recommended Posts

Nawet nie-fanatycy też już wiedzą ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak sobie myślę... Założenie przez Joasię prowadzonej strony na FB dowodzi, że Tuoś jest zapracowany nową płytą. Tzn. to tylko takie przypuszczenie (żebyście mi tam niczego nie zarzucili), ale całkiem prawdopodobne, nie? Swoją drogą słodko, bo będziemy mieli niedługo płytę Joasi - i wygląda na to, że tym razem ona znowu coś napisze. Czyli... skoro... płyta Joasi będzie wydana przed albumem NW (skoro już nagrywają), to... możemy się spodziewać jakichś wycieków? :) Ale no tak, ona ma trasę latem 2015, mogą wyjść w podobnym czasie... To smutne. Aczkolwiek... Mogą być zatem w jakiś sposób powiązane... Dobra, już, kończę swoje horrendalne przypuszczenia, dobranoc. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Człowiek Gdybacz. ♥

Zastanawianie się nad tym, jaki związek z procesem powstawania nowego albumu Najtłysza ma fanpejdż Kurkeli na FB... Tylko Paula tak potrafi. To taka trochę Romanssihuhujo&Tuoobsesja, nie wydaje Wam się, forumowicze? :happy:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po prostu tworzę ciekawą teorię, która może być prawdziwa. Nikt mnie nie rozumie. ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mówiłaś, że odkąd są jawnie razem, to już Cię to aż tak nie interesuje.

A jednak! :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie aż tak nie oznacza, że interesuje mnie tylko tyle, co przeciętnego fana. xD

 

Swoją drogą, overinterpretating lvl ja i tak jest słabe w porównaniu z overinterpretating lvl 'Egzorcysta'. ;)

 

A, znamy już datę koncertu Live Aid: 6.06.2015. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znalazłam takie video na YT:

Chyba tego tu jeszcze nie było.

Które się wam bardziej podoba? Nie wiedziałam, że Johanna występowała na Eurowizji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiedziałam, widziałam... Ale to ja. xD Bardzo też lubię duet Kurkela-Ahola w "Ave Maria". ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niecały... Musiałabym sprawdzić, jutro dam znać. ;) Na pewno na klawiszach gra Tomi Aholainen (to ten łysy), ale reszty nie pamiętam. ;)

 

EDIT:

Nawet moje źródła nie służą pomocą w tej kwestii, niestety. ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Joasia i Walking in the Air po fińsku :) Wykonanie śliczne, tylko te jej włosy o.O

 

Edit. No i z tych znanych mi to jeszcze Tony ^^

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jejuu, jakie to stareee. Ale widziałam z milion razy. ♥ Co do występujących, to są tam też Jarkko Ahola z Teräsbetoni i JP Leppäluoto z Charon. W ogóle ci trzej panowie razem z naszym Marco tworzą The Northern Kings.

 

A z wykonań na żywo wolę SMN. Joasia ma zawsze wtedy taki ładny, rozmarzony wyraz twarzy. :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i tak wolę jej taniec przy SNS. ♥ Wrzucałam jakieś kilka stron temu jako moment w pełnym koncercie na YT. I ta sama mina, może nieco bardziej... Jakby to ujęła Sami... Sensualna. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka dni temu Joasia zaczęła świąteczną trasę. Za tydzień ma (znowu) wystąpić w restauracji Reino w Kitee i spotkać się z fanami. :)

Parę zdjęć z koncertów:

tumblr_nfavhqY9bH1qcud6fo1_1280.jpg

Helsinki

tumblr_nfcqoefEDj1qcud6fo1_1280.jpg

Turku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapomniałaś dodać, że jest beznadziejny (w porównaniu do jej dwóch ostatnich płyt). :)

 

(Wybaczcie subiektywizm, ale dodanie określenia w stylu "wg mnie" zburzyłoby szyk tego zdania i straciłoby ono cały swój urok). :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
(Wybaczcie subiektywizm' date=' ale dodanie określenia w stylu "wg mnie" zburzyłoby szyk tego zdania i straciłoby ono cały swój urok). :) [/quote']

Paula, to oczywista oczywistość, że wyrażasz swoją subiektywną opinię w poście. Nie musisz (a nawet nie możesz!) za to przepraszać. :D

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niniejszym ogłaszam, że Johanna nagrywa płytę-duet z Johnem Two-Hawks z piosenkami po angielsku pt. Noel (fr. Boże Narodzenie; nie chciało mi się kopiować diaerezy). Trasa po USA już w grudniu/listopadzie... Może zobaczymy ich w Polsce za jakiś czas? ^^

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba przyznać, że teledysk bardzo ładny, piosenka zresztą też. Mam takie wrażenie, że Johanna muzycznie, artystycznie dojrzewa, a jej ostatnie płyty (no może poza singlem Ei Panikoida, który okropny był) są coraz lepsze, jej styl jest coraz bardziej jej. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba przyznać, że teledysk bardzo ładny, piosenka zresztą też. Mam takie wrażenie, że Johanna muzycznie, artystycznie dojrzewa, a jej ostatnie płyty (no może poza singlem Ei Panikoida, który okropny był) są coraz lepsze, jej styl jest coraz bardziej jej. :)

 

Ktoś jej musi te piosenki pisać. Ktoś, kto umie w muzykę i jest pod ręką. No ciekawe któż.. ;>

A mi się Ei Panikoida podobało. Przynajmniej miało jakąkolwiek melodię, jakoś się to dało nawet zapamiętać po pierwszym przesłuchaniu, bo to nie jest takie, jak wszystkie inne utwory Kurkeli.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podczas gdy Tuo grał koncert w Joensuu, jego dziewczyna/żona Johanna Kurkela daje Koncert Live Aid gdzie wykonuje Lohtu napisany przez Tuomasa.

Celem widowiska jest zbieranie pieniędzy na szpital dla dzieci, który będzie otwarty na dzień niepodległości Finlandii w 2017 roku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawno nie mieliśmy żadnych newsów od ukochanej Tuomasa! Zdaje się, że Johanna nad czymś pracuje..

xrazi

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.