Jump to content
beatag60

Podróże: małe i duże

Recommended Posts

Jak pisze nasza userka violkaa tak wyglada "prawie" lato w Norwegii:

943092_594389067252541_991899519_n.jpg

576830_594389370585844_1356905146_n.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oryginalne lato ;).

 

Jak tak popatrzyłam na to 2 zdjęcie, to naszła mnie szalona myśl, by wykopać sobie tam dziurę i zrobić takie mini igloo :happy: . Ci Norwegowie muszą mieć wesoło :).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

MINI igloo ? Chyba MEGA :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

MEGA z wielką chęcią, ale chyba musiałbyś mi pomóc kopać, bo sama bym nie dała rady... ;)

 

I potem się tam wprowadzę :happy:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie koniecznie: przedwczoraj Wiola i sąsiedzi ratowali ludzi z zalewów. Roztapiające się lody spływają z gór i zalewają domy.

Na fotkach, których nie wkleiłam bez zgody Wioli są wspaniałe widoki, a ona z rodzina w sweterkach:) Czyli jednak "prawie" lato:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro sweterki, a nie kurtki, to faktycznie lato :) Chyba nie chciałabym tam mieszkać. Ładnie, na wycieczkę bym pojechała, ale za ziiimno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że nasze zaspy śniegu się pojawiły ;)

Zdjęcia robione w górach, ale naprawdę to tylko tak strasznie wygląda... Rzeczywiście chodziliśmy w bluzach, a były momenty, że i z krótkim rękawkiem.

Norwegia nie jest tak zimna jak wszyscy myślą :) Od 2 dni mamy takie upały, że ciężko wytrzymać ;)

To jeszcze wrzucę fotkę z wczorajszej wycieczki nad fiordy :)

261603_595353370489444_1171670011_n.jpg

 

Sezon turystyczny w pełni

941382_595353093822805_563307089_n.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pięknie, tylko pozazdrościć tak wspaniałych widoków. Z pewnością na żywo wygląda to magicznie i tajemniczo. Oczami wyobrazni widzę trolle maszerujące ścieżkami po górach;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widoki faktycznie piękne, ale z drugiej strony myślę, że w Polsce- a pewnie też w każdym innym kraju- też można znaleźć takie czy inne piękne pejzaże, choć niekoniecznie górskie. Po prostu niektóre kraje słyną bardziej z piękna przyrody i krajobrazu, a inne utożsamiamy z innymi zaletami :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetne zdjęcia... mógłbym godzinami patrzeć na te stateczki sunące wśród górskich wód... Siedzieć sobie i szkicować. Może się tam kiedyś wybiorę? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Adi, mogę Ci przysłać pocztówkę ze Szwecji, jak już tam będę :P Chciałeś? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Widoki w Wielkopolsce. Zrobiłem z okna pociągu wracając dziś z Poznania :happy:

DSC_0047.thumb.jpg.0bc48d13ad82f1e754ef4510f7d116a5.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Adi' date=' mogę Ci przysłać pocztówkę ze Szwecji, jak już tam będę :P Chciałeś? :P [/quote']

Jeszcze pytasz. :) A chciałem!

 

Widoki w Wielkopolsce. Zrobiłem z okna pociągu wracając dziś z Poznania :happy:

Nie wiem jak w innych województwach ale tu, w WLKP, jest takich duuuużo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

 

Nie wiem jak w innych województwach ale tu, w WLKP, jest takich duuuużo.

 

Odwiedź kiedyś Podlasie, to zobaczysz ładniejsze.

Zwłaszcza jesienią.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Trasa mojej wycieczki do Szwecji:

 

240605_427055907401855_1412227645_o.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

1016630_429033000537479_776730988_n.jpg?oh=611ebee27c847d1c1fa8b7b9a7dfd5be&oe=51C15A8E&__gda__=1371681455_08b442df927ae92af1305cf3e7b63ce5

 

No a więc... do zobaczenia za tydzień! Podzielę się z Wami zdjęciami później :)

 

SZWECJO, PODBIJAM CIĘ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baw się dobrze Szymuś :* jak wrócisz to obowiązkowo składasz raport :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Dobra, to tak na szybko:

 

Szwecja i Finlandia to piękne kraje. Krajobrazy nieziemskie. Po ponad 3000km zrobionych po tamtejszych drogach wiem, czym inspirował się Tuo pisząc swoje teksty :P

 

W ciągu kilku najbliższych dni postaram się napisać coś więcej :) Mam jedno zdjęcie, które Was zainteresuje :happy:

 

A tak na teraz, dwa zdjęcia:

1) Robione o 1 w nocy w Pajali:

1053126_431605613613551_1910256081_o.jpg

 

2) Reniferek (a dokładniej jego tyłek. Jutro będę miał go z profilu xD)

983956_431505593623553_1806031882_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś jadę do Lublina na co najmniej tydzień. Ale myślę, że będę się tu pojawiać, tyle, że rzadziej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, to i ja zapowiadam, że planuję wyjechać. Raczej bliżej niż dalej, na krócej niż na dłużej, i więcej niż raz, jednakże z racji tego, że to nic takiego specjalnie ciekawego, nie ma o czym mówić. Tyle tylko, że znowu raczej mnie nie będzie, jak by to kogoś interesowało.

 

@ Lublin ładne miasto - miałam okazję spędzać tam wakacje kilka lat temu. Do dziś wspominam pyszną pizzę w Acernie. Przyjemnego wyjazdu, Evi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dwukrotnie odwiedziłam Wielką Brytanię. Jestem tym krajem zauroczona. Architektura podobna jak w wielu zachodnich krajach, choć ma jednak w sobie coś charakterystycznego dla brytyjczyków. Nie to mnie więc zachwyca.

To jest kraj "dla ludzi", wielka swoboda emocjonalna, wzajemna serdeczność i tolerancja. Nikt nikogo nie krytykuje i nie ocenia- przynajmniej nie w takim absurdalnym stopniu jak to się dzieje u Słowian! Dobry poziom życia dla każdego człowieka, świetna opieka socjalna i edukacyjna. Nie miałabym nic przeciwko, żeby tam kiedyś zamieszkać:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ktoś będzie na Wyspach Karaibskich to polecam jedną plażę ,

 

Lot­ni­sko Prin­cess Ju­lia­na In­ter­na­tio­nal na Sint Ma­ar­ten wpra­wia w osłu­pie­nie za­ży­wa­ją­cych słoń­ca pla­żo­wi­czów. Sa­mo­lo­ty lą­du­ją tuż nad gło­wa­mi opa­la­ją­cych się w za­to­ce Moho.

 

Można tam liczyć na takie [video=youtube]

widoki
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widok rodem z powieści Fantasy, a to są tęczowe góry w Chinach. Niesamowicie musi to wyglądać na żywo.

 

o-RAINBOW-MOUNTAINS-900.jpg?3

 

Zhangye-Danxia-China-Landform-Geological-Park.jpg29b68-espectaculares-monta25c325b1as-multicolor-de-china6-1024x768.jpg

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.