Jump to content
Sign in to follow this  
Adrian

Quo vadis, Pogadalnio?

Recommended Posts

Jaka jest Pogadalnia - każdy widzi. Jej przeznaczenie jest oczywiste, ale forma kompletnie nietrafiona. Nie da się z forum zrobić czatu, śledzenie na bieżąco rozmów jest bardzo trudne, odnalezienie się w dyskusji również. Dumamy z Beatką nad alternatywą by wilk był syty i owca cała. :)

 

Kiedyś mieliśmy sb, ale żarł zasoby serwera i zrezygnowaliśmy zeń. Jest inna opcja - wbudowanie czatu na osobnej podstronie, ale zintegrowanej z serwisem.

Wszelkie luźne pogaduszki kierowane były by właśnie tam, wiele osób na raz mogłoby wygodnie śledzić rozmowy i dodać swoje trzy grosze. :)

 

Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Liczę na argumenty. ;)

 

Nie ma zmiany, której nie można cofnąć. Chodzi o to by zrobić krok w przód. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja Ci podsunąłem ten pomysł, więc jestem jak najbardziej za :) Będzie się samo odświeżało, więc problem klikania co chwilę w kółeczko u góry zostanie rozwiązany :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobry pomysł! Tak jest na oficjalnej stronie Tuomasa i u nich to działa, chociaż szczerze mówiąc ostatnio rzadko tam goszczę, gdyż TH zrobiło się bardzo ludne, tłumne i hałaśliwe, co utrudnia czatowanie szczególnie wieczorami, ale tutaj ludzi mniej stąd i wniosek, że czat tu będzie o wiele luźniejszy i przyjazny. Lepsze to niż Pogadalnia, do której i tak nie zaglądam z powodów wymienionych przez Adriana. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że jestem za, sama swego czasu proponowałam irc ^^

 

Mam nadzieję jednak, że to nie oznacza końca pogadalni, bo mimo wszystko zdarza się tam podnieść nam ambitniejsze tematy, czy przenosić offtopy ^^, więc ta funkcja by w niej pozostała, a czat jako nowy playbox xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale się tego porobiło... Jak dla mnie może być. Bardzo często zaczynam sobie odpuszczać przeglądanie Pogadalni ze względu na astronomiczną ilość postów xd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale się tego porobiło... Jak dla mnie może być. Bardzo często zaczynam sobie odpuszczać przeglądanie Pogadalni ze względu na astronomiczną ilość postów xd

 

też tak czasami robię xD

również jestem za. przynajmniej żeby spróbować i zobaczyć jak się to sprawdzi :) jako sam pomysł jest super :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Uważam to za dobry pomysł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skończy się nabijanie postów na pogaduchach :-D

 

Jako, że prawie nigdy nie udaje mi zorientować w tym, co tam radośnie spamicie - jestem za.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem jak najbardziej za. Spamować w Pogadalni jest fajnie, ale jak wchodzę i jest 15 nowych stron, to po prostu odpuszczam sobie czytanie tego wszystkiego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chętnie zobaczyłbym IRC, w końcu jeden z najstarszych protokołów komunikacyjnych i dalej żywy!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.