Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

Czcigodni! Ogłaszam, że najbardziej podobała mi się propozycja Evi. Poza tym, to najbardziej podobały mi się utwory Nightfall i Sami, aczkolwiek reszta piosenek też była całkiem spoko.

 

Evi - 20

Freyja - 17

Sami - 11

Sølvi - 18

BlackSymphonia - 6

Maciek - 7

Pablito - 1

Nymphetamine - 8

Maggie- 7

Milla - 5

Jillian - 8

Dark - 4

Ares - 6

Nightfall - 4

NightwishAnka - 2

Dave_MaxXx - 2

Ivan - 1

Excalibur - 11

PaulaEija - 1

Scavenger -1

Izzy - 3

Annaif - 2

Taiteilija - 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O łał. Dziękuję :) Już dawno tu nic nie wygrałam, a tak bardzo chciałam! Bo chciałam poprosić o propozycje piosenek o... tematyce miłości, ale takiej bardziej fizycznej :D takie sexi piosenki. Coś jak Kings Of Leon "Sex on Fire" albo NIN "Closer"... Dacie radę?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi... Wiedziałaś, że to się pojawi prędzej czy później, prawda? Cokolwiek Tenacious D. Nie wiem czy dokładnie o coś takiego Ci chodziło, ale cóż, niech będzie i to. Tekst Kings of Leon jest bardziej.. delikatny. Niż to. Wszystko jest bardziej delikatne niż to.

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wytwórnia dla której nagrywali Gunsi' date=' nie dopuściła do tego, żeby ten kawałek znalazł się na płycie. Nie rozumiem dlaczego :D[/quote']

Ja też nie... Przecież to taki słodki lovesong :D

[video=youtube]

Już kiedyś to wrzucałam w tym temacie przy czyjejś prośbie o erotyk. Może tym razem uda mi się trafić w gust proszącej :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak się zastanawiałam i w końcu wyszła mi ta oto "przyprawa":

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami - uwielbiam !!! Ale miałam nadzieję na coś, czego nie znam, więc nie uważałam tego za faworyta rundy.

Taiteilija - świetny kawałek, no Zeppelini w końcu :P Ale... nie, nie do końca, po prostu nie na ten nastrój...

Simo - za mało sexu LOL ♥

Izzy - za dużo sexu (nie dogodzicie mi hahaha) xD - ale tak jeszcze dodam, że nie znałam tego kawałka i to naprawdę ciekawa perałka, więc dzięki ;)

Ares - nie. Wcale nie sexi. Nie dla mnie.

Jill - ooo jak ja to lubię, jak to wciąga :D

Maggie - i to jest bardzo ciekawa propozycja! Tylko tekst troszkę taki za grzeczny...

Milla - IM SO SORRY !! Ale ja tak nie lubię Brodki! Tylko jedna piosenka w jej wykonaniu mi się podoba (no i to co do BrzydUli nagrała jeszcze)...

Freya - kolejna mocna pozycja. Stara, dobra Chylińska...

Nymph - No to też ciekawe, nawet chyba posłucham czegoś więcej od MDB :>

 

Bardzo was wszystkich przepraszam. Bo ogólnie propozycje są świetne, tylko JA jak zwykle! Nie wiem czego chcę :( Więc wybiorę to, co wprawiło mnie w taki nastrój, jaki chciałam uzyskać

 

WYGRYWA SAMI.

 

Evi - 20

Freyja - 17

Sami - 12

Sølvi - 18

BlackSymphonia - 6

Maciek - 7

Pablito - 1

Nymphetamine - 8

Maggie- 7

Milla - 5

Jillian - 8

Dark - 4

Ares - 6

Nightfall - 4

NightwishAnka - 2

Dave_MaxXx - 2

Ivan - 1

Excalibur - 11

PaulaEija - 1

Scavenger -1

Izzy - 3

Annaif - 2

Taiteilija - 1

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow, dzięki Evi, nie spodziewałam się, szczególnie biorąc pod uwagę poziom konkurencji :)

 

Poproszę coś z syntezatorem w tle. Może nie w tle, niech będzie wyraźnie słyszalny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Wybacz, że zmieniam. :) Znowu po dłuższym zastanowieniu zmieniam wybacz. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To coś zupełnie z innego świata. Przynajmniej oryginalnie ;D

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam, ale słowo "syntezator" kojarzy mi się głównie z elektroniką i m.in. nurtem darkwave, w który to się ostatnio zagłębiam, więc nie mogłam inaczej:

[video=youtube]

Uwagi:

- poleca się odsłuch wieczorem/po zmroku :cool:

- proporcja syntezatorów do automatów perkusyjnych, sampli, tudzież "żywych" instrumentów nieznana :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

I właśnie o to mi chodziło, Freya :) Ja nie wiem, chyba ze mną jest coś nie tak, że nie umiem porządnie formułować swoich życzeń.

 

Tym razem zwycięzcą zostaje Freya, congrats ;)

 

Evi - 20

Freyja - 18

Sami - 12

Sølvi - 18

BlackSymphonia - 6

Maciek - 7

Pablito - 1

Nymphetamine - 8

Maggie- 7

Milla - 5

Jillian - 8

Dark - 4

Ares - 6

Nightfall - 4

NightwishAnka - 2

Dave_MaxXx - 2

Ivan - 1

Excalibur - 11

PaulaEija - 1

Scavenger -1

Izzy - 3

Annaif - 2

Taiteilija - 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łomatkoicórko! Nie spodziewałam się. I o co ja mam teraz prosić? O.o

Było od razu pisać, że o to chodziło :P Konkretnie: darkwave, synthpop, czy jaka tam jeszcze elektronika do głowy wpadnie ^^

 

***

Po chwili zastanowienia.. MAM!

Poproszę jakieś charakterystyczne/znane tematy muzyczne z, no powiedzmy waszych ulubionych, filmów (seriali?) i raczej oparte na orkiestrze*, gdyż wolałabym żeby to nie były piosenki. Generalnie muzyka instrumentalna.

*to nie jest konieczne, mile widziana wszelkiego rodzaju elektronika ;)

 

Ach i przepraszam, ale jeszcze jeden warunek: nie chcę nic z Harry'ego Pottera, LOTR'a, Piratów z Karaibów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jezu i co ja mam wybraaaać? Doomsday z Doctora? Theme z Avengersów? Theme z Sherlocka?! Soundtrack z Intruza?

NIE WIEEEEEEEEEEEEM!!! POMOOOOOOOOOCY!

Robię losowanie. Wybieram wszystkie soundtrack songi które mam na dysku i włączam "przemieszaj". Co będzie pierwsze to...

 

 

[video=youtube]

 

No. To Requiem.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.