Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

Anna Maria Jopek - Ale Jestem ;)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

no i znowu mi się "nie otwiera piosenka", tym razem od Evi :(, może na wszelki wypadek podawajcie tytuł i wykonawcę :), jutro napiszę, którą piosenkę wybieram :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Przesyłam dosyć durnowatą piosenkę z dopiskiem "Nie brać na poważnie" :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korzystam z neta komórkowego teraz, więc dam tylko nazwę - Secret Garden - Nocturne, zdajsie w 1995 wygrało.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jest już dużo propozycji (nie sądziłam, że będzie ich tak dużo :) ). wszystkie mi się podobały- nawet ta zabawna piosenka od Milli, zwłaszcza muzyka wciągająca, dynamiczna, myślę że dobrze się jej słucha jadąc samochodem.

Jeśli chodzi o pozostałe piosenki:

Simo- od pierwszego usłyszenia lubiłam ją, wyróżniała się na tle innych piosenek na Eurovizji.

Maggi- Lordi, kolejna wyróżniająca się piosenka, dynamiczna, z energią, (jej fanką jest moja mama :)), odmiana od tego co zazwyczaj się na Eurovizji słyszy.

Evi- to jedna z najlepszych polskich piosenek,jaka reprezentowała Polskę na wspomnianym konkursie. jak mogłam nie rozpoznać A.M. Jopek na zdjęciu. piosenka lekka, delikatna, piękne brzmienie fletu i oczywiście "anielski" głos wokalistki.

Ares i Sami- wzruszylam się gdy słuchałam waszych propozycji, piękne utwory, poruszające i są zaśpiewane w ojczystych językach co dla mnie jest ważne i gdy ich słuchałam miałam wrażenie że "są o czymś" chociaż nie rozumiem słów.


I miałam problem, którą wybrać dopóki nie pojawiła się propozycja od Solvi :) To jedyna, której wcześniej nie słyszałam i zrobiła na mnie wrażenie, kojarzy mi się z dobrą/bardzo dobrą muzyką filmową,ze wszystkim co piękne, balsam dla duszy :)

 

Zatem wygrywa Solvi, gratulacje :)

 

(jeszcze słowo o piosence Loreen- wyróżnia się nie tylko ze względu na głos wokalistki i muzykę,ale ma w sobie pewien "urok", "magię" - nie potrafię tego jakoś lepiej ująć, ale chyba wiecie o co chodzi - ale się rozpisałam ;)).


wygrała ta propozycja (od Solvi) ze względu na uczucia jakie wywołała we mnie gdy jej słuchałam a nie dlatego, że jej wcześniej nie słyszałam- tak tylko chciałam wyjaśnić ;)


nie mogę poprawić błędu, a zauważyłam, że napisałam o flecie w piosence "Ale jestem"- dzisiaj już nie myślę, czuję wiosnę ;). w tej piosence słychać bębnyi gitary a nie flet- idę wypić herbatę i może już nie będę pisać od rzeczy :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękować.

 

To ja proszę jakiś utwór z saksofonem.

(Chyba moje najkrótsze życzenie everxd).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś będzie krótko - punkt dla Freyji

 

Evi - 19

Freyja - 17

Sami - 11

Sølvi - 18

BlackSymphonia - 6

Maciek - 7

Pablito - 1

Nymphetamine - 8

Maggie- 6

Milla - 5

Jillian - 7

Dark - 4

Ares - 6

Nightfall - 4

NightwishAnka - 2

Dave_MaxXx - 2

Ivan - 1

Excalibur - 11

PaulaEija - 1

Scavenger -1

Izzy - 2

Annaif - 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojej, dzięki :D

 

I mam problem: co ja bym chciała tym razem?

 

Może na odprężenie, po 3 dniach zawalonych prawodawstwem (masakra -_-), poproszę o coś z pozytywną energią, jakiś zwariowany kawałek. Gatunek dowolny, poszalejcie sobie z propozycjami, a co! (Inna sprawa, że będę to potem musiała wszystko przesłuchać i jeszcze coś wybrać ;P)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

[video=youtube]

 

Myślałem jeszcze o Nicki Min(t)aj, ale no stwierdziłem, że to bardziej do Ciebie przemówi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będzie krótko, bo i tak już jest z poślizgiem (nie miałam czasu tego na spokojnie odsłuchać wcześniej), punkt dla Taiteiliji ;)

 

Evi - 19

Freyja - 17

Sami - 11

Sølvi - 18

BlackSymphonia - 6

Maciek - 7

Pablito - 1

Nymphetamine - 8

Maggie- 6

Milla - 5

Jillian - 7

Dark - 4

Ares - 6

Nightfall - 4

NightwishAnka - 2

Dave_MaxXx - 2

Ivan - 1

Excalibur - 11

PaulaEija - 1

Scavenger -1

Izzy - 2

Annaif - 1

Taiteilija - 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łi! :D Życzę sobie jakąś przyzwoitą, lekko refleksyjną balladę z nutą melancholii. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.