Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

1. Szkocja

2. 1994

3. Bardz slow

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milla, pozdrów tatę ;)

 

+1

 

Evi - 20

Freyja - 19

Sami - 13

Sølvi - 19

BlackSymphonia - 6

Maciek - 7

Pablito - 1

Nymphetamine - 8

Maggie- 7

Milla - 6

Jillian - 8

Dark - 4

Ares - 7

Nightfall - 4

NightwishAnka - 2

Dave_MaxXx - 2

Ivan - 1

PaulaEija - 1

Scavenger -1

Izzy - 3

Annaif - 2

Taiteilija - 1

prostreet94 - 1

Simo - 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ooo, dzięki! Pozdrowię :-D

W takim razie ja poproszę o piosenkę z solidną dawką dobrego czarnego humoru w tekście. Dajcie mi coś zrytego! :devil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsza rzecz, która przyszła mi do głowy:

[video=youtube]

Nie mówicie mi, że teoretyzowanie na temat porwania, ugotowania, lub zamknięcia Świętego Mikołaja, a w konsekwencji stwierdzenie, że najlepiej będzie go oddać zbzikowanemu potworowi, będącemu w rzeczywistości worem z glizdami, nie jest poryte? :happy:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kabanos pozdrawia.

Swoją drogą, to był jakiś konkurs na joe monster, na najgłupszy tekst, czy coś takiego. Ten Wygrał. Nagrodą było nagranie piosenki z tym tekstem przez Kabanosa właśnie ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tai - kocham to ♥ Ale chyba wolę dać punkcika piosence, której wcześniej nie znałam.

Nightfall - j.w.

Evi - Kroowaaa... Kroowaa... Kroowaaa... FOCZKA JEST FAJNIEJSZA! ♥ Co prawda nie nazwałabym tego czarnym humorem, to raczej humor z kategorii TGIRŻAB - "Tak Głupie I Randomowe, Że Aż Bawi", ale... Ten kawałek jest mocnym kandydatem, biorąc pod uwagę, że przy foczce dostałam ataku śmiechu :happy: Piękne. *.*

Maniek - temat krzyża jest już trochę przebrzmiały, ale całkiem toto fajne. I daje kopa :) Moherowe party hard na Krakowskim Przedmieściu :happy:

Dejv - kocham Cię za to ♥ Piękne ♥ Epickie ♥ Boskie ♥ I tak bardzo pasujące do mojego życzenia ♥ Krew tryskająca na wszystkie strony, wycinanie serc, zjadanie serc, nekrofilia, powrót z zaświatów, masakrowanie ludzi, piła mechaniczna i miłość, czyli to, co tygryski lubią najbardziej, Emi też, bo Emi jest dziwna ♥ Eat it, eat it, eat it! Do tego cudny, zryty teledysk i urocze szkieletorki. Mój faworyt. Muszę posłuchać innych piosenek tego zespołu, do tej pory znałam go tylko z nazwy.

Ania - małpeczki. Lubię :) Ale raz, że to też dobrze znam, a dwa, że nie bardzo zgadza się z tym, o co prosiłam.

 

Jak się pewnie domyślacie, wygrywa Dejv. Co prawda trzy pierwsze propozycje były równie dobre, ale "Kidnap The Sandy Claws" i "Death Death" znam, a Kabanos, chociaż mnie zniszczył, nie do końca pasował do mojej prośby.

 

Evi - 20

Freyja - 19

Sami - 13

Sølvi - 19

BlackSymphonia - 6

Maciek - 7

Pablito - 1

Nymphetamine - 8

Maggie- 7

Milla - 6

Jillian - 8

Dark - 4

Ares - 7

Nightfall - 4

NightwishAnka - 2

Dave_MaxXx - 3

Ivan - 1

PaulaEija - 1

Scavenger -1

Izzy - 3

Annaif - 2

Taiteilija - 1

prostreet94 - 1

Simo - 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba muszę zacząć czytać ze zrozumieniem, bo słowo "czarnego" jakoś mi umknęło xDD

Dejv, congrats, dawaj wyzwanie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki !! :D

"I know it's not your time

But bye bye..."

 

Poproszę ciężki, gitarowy i mroczny utwór. Wskazany heavy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie heavy, a melodeath, ale to pierwsze, co przyszło mi na myśl :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dave, czas może wyłonić zwycięzce. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Halooo, halooooo, Dejv? Masz jakiś szczególny, czy nieszczególny powód, żeby nie wybrać już? Jak nie masz czasu, to podaj przynajmniej przybliżony czas, kiedy będziesz mógł to zrobić.

 

Hyhy... - 1 maja cyknie 13 dzień, jeśli będzie bez jakiegokolwiek odzewu, Milla zadajesz jeszcze raz, jako osoba, która wygrała przedostatnią turę.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.