Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

Dziękuję za propozycje. Zaskakujecie mnie coraz bardziej ;) ale zwycięzca może być tylko jeden i tym razem jest to.... Ta dam dam... Milla!

 

Evi - 9

Freyja - 6

TheEscapist - 5

Sami the Owl - 5

Sionqa - 4

BlackSymphonia - 2

Maciek - 2

Pablito - 1

Nymphetamine - 1

Maggie- 1

Milla - 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki ^^

Poproszę jakąś muzykę instrumentalną. Gatunek dowolny, macie duże pole do popisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nudno by było, jakbym znowu dała Apo, tak więc będzie wiolonczela, ale w innym wydaniu ♥

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spodobały mi się też propozycje Evi, Sionqi i Szymka, aczkolwiek tym razem zwyciężczynią jest Freyja :)

 

Evi - 9

Freyja - 7

TheEscapist - 5

Sami the Owl - 5

Sionqa - 4

BlackSymphonia - 2

Maciek - 2

Pablito - 1

Nymphetamine - 1

Maggie- 1

Milla - 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wohooo! ManOwaR rządzi XD Chociaż to cover klasyka ;)

 

I teraz mam problem o co by tu... hmm.. coś orientalnego/folkowego i podobnego do "Etiainen" (wiadomo - Nightwish ;) ), "Shaman" (The 3rd and the Mortal), czy "Cantara" (Dead Can Dance).

Właśnie chodzi mi o kobiecy wokal, ale bez konkretnych słów.

 

EDIT: Dobra, może być z tekstem ale takim, który trudno zrozumieć/jest w egzotycznym języku itp. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Z tym że nie ma być tekstu tylko wokal bez słów konkrtenych, to spore ograniczenie ale coś jest ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kobieta zmienną jest :D

Miał być Todesbonden, ale że może być z tekstem to:

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

[video=youtube]

 

Pojawia się też męski wokal, ale mam nadzieję, że nie będzie przeszkadzał? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maćku - bardzo ciekawa propozycja, prawie trafiłeś w to, czego oczekiwałam.

Szymek - wokal męski nie przeszkadzał, tylko że była jeszcze jedna propozycja i...

Sionqa - ten minimalizm mnie zagiął ^^ (wokalistka oczywiście też) Zatem: +1

 

Ale że nikt nie pomyślał o muzyce filmowej, jakimś soundtracku to się dziwię. No nic, może następnym razem poproszę o coś takigo i jeszcze dokładniej sprecyzuję lub rozrzeszę moje oczekiwania.

 

 

Evi - 9

Freyja - 7

TheEscapist - 5

Sami the Owl - 5

Sionqa - 5

BlackSymphonia - 2

Maciek - 2

Pablito - 1

Nymphetamine - 1

Maggie- 1

Milla - 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałam punkt od Miszcza ♥

No nic, może następnym razem poproszę o coś takigo i jeszcze dokładniej sprecyzuję lub rozrzeszę moje oczekiwania.

Mam podobnie, po swoim ostatnim życzeniu dlatego dziś się doprecyzuję, bo zapomniałam, że mało komu mówi jaka konkretnie ma być to elektronika, gdy słucham SOFADu :D

 

Tak więc, proszę utwór, który uważacie za zmysłowy, przy którym się rozpływacie. Przydałoby się, żeby wokal był tak iście seksowny jak Dave'a, ale nie jest to warunek, choć będzie premiowane zapewne.

Gdyby ktoś mimo tłumaczeń potrzebował natchnienia, to odsyłam do piosenki ->

i proszę o coś o podobnej atmosferze, choć nie narzucam z góry żadnego gatunku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jyrki69 śpiewający tym swoim głosem po francusku... ♥

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak więc, proszę utwór, który uważacie za zmysłowy, przy którym się rozpływacie. Przydałoby się, żeby wokal był tak iście seksowny jak Dave'a, ale nie jest to warunek, choć będzie premiowane zapewne.

 

Tu się rozpływam. Zawsze.

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak hmm... trochę inaczej i jak na Miszcza przystało XD:

 

Stary hicior, ale jary ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moved, lifted higher

Moved, moved... ♥

 

Dobra, wracam do rzeczywistości ^^

 

Maciek - sympatyczne, inspirację Pink Floyd nie tylko widać, ale i słychać ;)

Sami - oczka lubię, ale nie wszystko, w które właśnie trafiłaś ^^ Jakbym miała wybierać z ich twórczości zapewne wskazałabym dreszczotwórczy Radical czy rozmarzone August Moon, bądź moją ulubioną Stolen Season. Na ich tle Dance D'Amour wypada strasznie "plastikowo", choć to tylko moje odczucie.

Evi - twórczość Reznora zawsze kojarzyła mi się depresyjnie, więc tu zostałam mile zaskoczona, nie jest wesoło, ale lepiej niż zwykle.

Freyja - Miszczu wtf xD ? Wybacz reakcję, ale inaczej nie potrafię xD Nie wiem, czy to jakiś wewnętrzny uraz do wszelkiego rodzaju mix'ów, ale kompletnie mi się nie podoba.

 

Mam do wyboru, albo sprawdzony wokal w nie najciekawszym wydaniu, albo klimat bez takowego wokalu.

Wybieram to drugie, bo jak na początku przy dużym stanie upojenia DM narzekałam na brak wokalisty, tak przy lekkim "przetrzeźwieniu" ujęła mnie delikatność tego kobiecego głosu.

 

Czyli Maciek +1 :)

 

Evi - 9

Freyja - 7

TheEscapist - 5

Sami the Owl - 5

Sionqa - 5

BlackSymphonia - 2

Maciek - 3

Pablito - 1

Nymphetamine - 1

Maggie- 1

Milla - 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A o jaki kawałek poproszę?. O jakiś żeński rockowy wokal, stylistyka czy gatunek nieważny (nie musi być koniecznie rock/metal choć oczywiście jak będzie to świetnie), ważna jest barwa, ten piasek w gardle.

 

Zachęcamy do bawienia się, zarówno w tej zabawie jak i w innych zabawach muzycznych (oceń poprzedni utwór itd.) bo brać udzial może każdy w której turze się chce a w innej jak się nie chce to nie, punktacja jest tylko tak z przymrużeniem oka. ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.