Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

Guest Simo

[video=youtube]

 

Pewnie znasz. Ale ja kocham jej wokal w tej piosence.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szymek lubię tę piosenkę bardzo ;3

Duży dylemat miałam co wstawić, aż w końcu wybrałam:

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Może nie jest to jakieś super zaskoczenie,pewnie większość to zna,ale kurcze,mimo tego,że słuchałam tego setki razy to nadal szczególnie początki piosenki,kiedy zaczyna śpiewać sprawiają,że mam gęsią skórkę-jej głos jest tak delikatny,a zarazem tak mocny na swój sposób,że przynajmniej mnie czaruje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po prostu nie mogłabym na tę chwilę dać czegoś innego:

http://www.youtube.com/watch?v=tpWdCCsfQUg

 

Już nie moge się doczekać nowego albumu Draconian z NIĄ ♥ ^^

________________________

@Freyja

No chociaż się jedna domyśliła, w jaki klimat uderzać Chociaż akurat w przypadku DT - za dużo oparte na jednym motywie i za długie. Nie mieli pomysłu, to mogli stworzyć 2 minutowy utwór, który nie dawałby spać ^^

 

Za mało jeszcze siedzę w tych klimatach, żeby polecać coś czego nie znasz (a i tak chyba graniczyłoby to z cudem), ale właśnie dark ambient wydawał mi się najbliższy takiej atmosferze, o jaką prosiłaś. Z innych gatunków za mało znam i słyszałam, by wynaleźć coś takiego, a ten numer DT rzeczywiście tochę przydługi, ale jakoś tak jako pierwszy w klimacie mi się rzucił, a resztę z mojej listy oczekujących propozycji mam w wiekszości nieprzesłuchane także... Generalnie trudno Ci dogodzić :P

__________________________

Co do punktacji - ja nie traktuję tego jako "kto jest lepszy", tylko w ramach informacji kto najlepiej trafia z "muzycznym życzeniem" i ile razy ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to sie nada, ale zawsze jak tego slucham, to mam ciary :) W sumie nie wiadomo dlaczego, bo nic to specjalnego nie jest...

[video=youtube]

 

Btw, dlaczego nie ma w ankiecie opcji "wszystko mi jedno"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propozycje świetne!

Szymek - Nie znałam tego :P i miłe zaskoczenie. Ciekawa muzyka, ładny głos :)

Nymph - świetny kawałek. Długo był moim faworytem. W sumie to dalej nie do końca jestem pewna czy nie powinien wygrać.

BlackSymphonia - Enya jest wspaniała i jej utwory faktycznie mają w sobie tą "magię"... Bardzo trafiona propozycja.

darkwondersx - To jeden z moich ulubionych utworów i chociaż wiele razy go słuchałam - niczego nie stracił. Faworyt.

Freyja - Kolejna trafiona propozycja, spokojne i piękne.

Sionqa - Melancholia... Chyba twoje klimaty? Twoje propozycje zawsze są świetne!

Sami - Śliczny utwór, bardzo mi się podoba...

 

Jak tu coś wybrać? Po długim zastanowieniu na ringu zostały Nymph i darkwondersx...

 

Musi wygrać darkwondersx. Nie ma innego wyjścia. Po kolejnym przesłuchaniu obu utworów WT zdecydowanie triumfuje.

 

Co do punktacji - ja nie traktuję tego jako "kto jest lepszy", tylko w ramach informacji kto najlepiej trafia z "muzycznym życzeniem" i ile razy ^^
W 100% się zgadzam z Freyją.

 

Sami - nie ma opcji "wszystko mi jedno" bo gdyby większość ją zaznaczyła to nie byłaby żadna odpowiedź na pytanie... Dalej nie byłoby wiadomo co robić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeej,jakie to fajne uczucie jak ktoś doceni wybór :D

to hmm..co by tutaj sobie zażyczyć ..

mam chwilowy brak weny odnośnie tego,co grac na gitarze,więc poproszę coś z porządnym,mocnym riffem, ale jednocześnie zalatujące odrobinkę muzyką folkową, kocham te połączenia, a dawno nie znalazłam już niczego tego typu, co by mnie oczarowało :(

 

PS.Propozycje (jeśli uzbiera się chociaż 3) uważnie przesłucham koło 20, jak wrócę :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

[video=youtube]

 

Zastanawiałem się, którą jej piosenkę wybrać i w końcu padło na to :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, czy nie zmienię zdania, ale na razie niech będzie to:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Generalnie trudno Ci dogodzić

Starzeję się (:(), to więcej narzekam :happy:

 

Co do punktacji - ja nie traktuję tego jako "kto jest lepszy", tylko w ramach informacji kto najlepiej trafia z "muzycznym życzeniem" i ile razy ^^

W 100% się zgadzam z Freyją.

Też tak to odbieram, nawet jeśli mi to nie idzie :P

 

Btw' date=' dlaczego nie ma w ankiecie opcji "wszystko mi jedno"?[/quote']

Bo chciałabym, żebyście wyrazili swoje zdanie bardziej zdecydowanie :)

 

Aby nie robić offtopicu, też coś dam taaa ja i folk folk.... Perti ♥ ![video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesteście niesamowici,musiałam przesłuchać każdą propozycję po 3 razy żeby miec chociaż faworyta ! :D

@Evi- Znam to i uwielbiam lekki początek i przejście do konkretnego riffu to jest to :)

@TheEscapist- Lubię kobiecy wokal w tego typu muzyce ;)

@BlackSymphonia -Jeden z moich faworytów.

@Freyja-Prawie nie zauważyłam Twojego postu,o ja głupia ! Kolejny faworyt- ten flet grający tę samą melodie co gitara-takie proste a tak dobre :)

@Sionqa-Nie znałam,ale czuję,że będę często tego słuchała !

 

Ostateczna bitwa była między BlackSymphonia,a Freyją.... strasznie ciężki wybór,czemu mi to robicie :D

uwagaaaaa,wygrywa BlackSymphonia ! Zakochałam się w tym kawałku, o to mi chodziło :)

ale ogólnie super propozycje,świetni jesteście :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

[video=youtube]

 

Kocham to, mam nadzieję, że Tobie również się spodoba xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam,że drugi raz w zabawie już używam tego zespołu,chciałam coś innego,ale ja nic nie poradzę,że tak kocham ten duet...mam nadzieję,że Tobie się też spodoba ! :) kocham go śpiewać :3

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest tyle niesamowitych duetow... Ale ten to chyba jeden z najlepszych :)

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja wciąż poluje na wszelkie damsko-męskie duety, więc znam ich mnóstwo i wszystkie kocham... wybór jest okropnie trudny!

Wrzucę więc to, czego ostatnio słucham najczęściej:

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Kocham, wielbię ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, co tam - taka inna wersja inspirowana "wiadomo czym":

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Kocham, wielbię ♥

 

Pamiętam jak z kumplem specjalnie dla żartu przekręcaliśmy na: don't feel the pipa. :blush:

A nie, zaraz... nadal tak śpiewamy...:P

 

A niżej, jedno z ostatnich odkryć i aktualny dzwonek na mym telu. ;)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.