Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

Maćku, a punktacja?

 

Evi - 10

Freyja - 7

TheEscapist - 6

Sami the Owl - 6

Sionqa - 6

BlackSymphonia - 3

Maciek - 4

Pablito - 1

Nymphetamine - 2

Maggie- 2

Milla - 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To już jest ;), choć zasadzie to można by zrezygnować z tej punktacji bo chyba bardziej chodzi o "muzyczną zabawę" niż punkty ;).

To teraz czekamy na życzenie Black Symphonii :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja chcem. Czegoś z majestatycznym chórem. Konkret. Tak żeby mnie wbiło w podłogę... do samej piwnicy ;) I żeby nie było łatwo odpadaja wszystkie znane kazdemu kapele symphonic metalowe przesiąknięte chórami typu Epica, Haggard, Therion itd... bo znam dyskografie na wylot. Postarać mi się! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

O jaaa... pomyliłam linki xD Cóż zdarza się najlepszym, ale jeśli to wylądowało tutaj, to ciekawam gdzie posłałam flet :confused:

Dzięki za alarm, teraz będę musiała wszystko poodkręcać coś czuję xD

 

Dzięki temu blacksymphonia może się czuć bezpiecznie, bo 5 razy sprawdzałam, czy dobry link wysyłam ^^

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blind Guardian - And Then There Was Silence

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może coś takiego? :)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałam dylemat pomiędzy propozycją Szymka, a Maćka.

Po długim namyśle i przesłuchaniu utworów kilkakrotnie przyznaję punkt Szymkowi, uwielbiam epickie soundtracki :)

Aczkolwiek Maćkowi należy się plus, bo w końcu mnie przekonał do Blind Guardian :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

To ja poproszę ... O typowy gothic rock. Moja prośba to jednocześnie wszystko i nic, ale jestem ciekaw Waszych propozycji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

The Sisters Of Mercy... Nie przepadam niestety za nimi, nie wiem dlaczego.

Miałem dylemat pomiędzy propozycją Sionqi, a propozycją Black Symphonii. The 69 Eyes znam, natomiast Fields... skojarzyło mnie się z Lacrimosą. I chyba 10 minutowy utwór, który zaproponowała Sionqa bardziej mnie przekonał :) Dlatego też Sionqa dostaje punkt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:>

 

To ja poproszę utwór, który wniesie sobą dużo przestrzeni i spokoju, ale takiego, od którego skóra cierpnie ze strachu.

Wszystkie chwyty dozwolone :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

 

Polecam słuchać po ciemku. Jeden z moich ulubionych soundtracków :) Ciarki mam na całym ciele kiedy tego słucham... sama nie wiem czy ze strachu, czy z podekscytowania ;P

 

 

 

Punktacje nam gdzieś wcięło:

 

Evi - 10

Freyja - 7

TheEscapist - 7

Sami the Owl - 6

Sionqa - 7

BlackSymphonia - 3

Maciek - 4

Pablito - 1

Nymphetamine - 2

Maggie- 2

Milla - 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

pełen spokój i czuje się taką ''przestrzeń'' między każdym dźwiękiem,aż mam ciarki :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Punktacje nam gdzieś wcięło:

 

Evi - 10

Freyja - 7

TheEscapist - 7

Sami the Owl - 6

Sionqa - 7

BlackSymphonia - 3

Maciek - 4

Pablito - 1

Nymphetamine - 2

Maggie- 2

Milla - 2

 

Serio aż tak Wam zależy na tej punktacji? Ja jakoś nie widzę różnicy w grze z punktacją, a w grze bez niej :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla samego faktu :) Punktacja była, to niech jest nadal. To tylko cyferki... nie gramy przecież o nagrody czy wysokie tytuły.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro "wszystkie chwyty dozwolone"...

 

XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodałam ankietę odnośnie punktacji i proszę o głosy, ja jako założyciel tematu nie głosuję ;) Ile dać czasu na nią, jak myślicie?

 

A propozycje przesłucham po zmroku, także jeszcze ktoś coś może dodać :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodałam ankietę odnośnie punktacji i proszę o głosy, ja jako założyciel tematu nie głosuję ;) Ile dać czasu na nią, jak myślicie?

 

A propozycje przesłucham po zmroku, także jeszcze ktoś coś może dodać :P

 

4 dni? Myślę, że powinno wystarczyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 dni? Myślę' date=' że powinno wystarczyć.[/quote']

Do końca niedzieli :)

 

Nie chcę tu jakiejś małej, czy dużej wojny. Pamiętajmy, że punktacja to to tylko dodatek, a najważniejsza jest muzyka

 

Troszkę wcześnie, ale za oknem już się zrobiło ładnie, ciemno.... tak więc :>

@TheEscapist

Polecam obejrzeć teledysk ;]

Skąd wiedziałeś, że nie mam zwyczaju oglądać teledysków :P ? Królową mam osłuchaną, ale nigdy nie widziałam teledysku, choć na Twe życzenie obejrzałam go teraz :P

@BlackSymphonia

Chyba jednak z podniecenia :P

@darkwondersx

Jak uroczo, klasyk ♥ uwielbiam go ;)

@Evi

Tego nie znałam, ciekawe ;) Tylko po co ta pani śpiewa :dodgy: ?

@Freyja

No chociaż się jedna domyśliła, w jaki klimat uderzać :P Chociaż akurat w przypadku DT - za dużo oparte na jednym motywie i za długie. Nie mieli pomysłu, to mogli stworzyć 2 minutowy utwór, który nie dawałby spać ^^

 

Z tego wszystkiego powiedzmy, że 2 propozycje osiągnęły w minimalnym stopniu zamierzony efekt końcowy.

Jedną z nich jest propozycja Evi i to dla niej punkt.

 

(Jako, że nieznane są losy punktacji, nic z nią nie zrobię, kolejna osoba jak chce niech robi podsumowanie, ja wszystko podliczę w niedzielę, jeśli będzie trzeba ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

To w takim razie... Poproszę o jakiś kobiecy wokal, który mnie urzeknie :P Macie wolną rękę. Ma być magia. W każdej postaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.