Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

[video=youtube]

 

Genialne :-D Masza ^^

 

A ode mnie:

 

[video=youtube]

 

Gatunek niezdefiniowany (ciocia wiki rzecze: crossover), ale pozytywne to jest na pewno ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Milla - uwielbiam Bomba! ale bez teledysku nie robi już takiego wrażenia xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontrust nie pobiję, ale mogę dorzucić coś od siebie ^^

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alestorm, Arkona - folk/pagan jest dobry, ale jak już ma się dobry nastrój sam w sobie mi go nie poprawia

Kontrust - nie oglądam teledysków, więc możliwe, że coś straciłam, ale mnie nie urzekło ^^

nightwishwishmaster666 - prosiłam o metal/rock

Sami - mi Lacuna nigdy się pozytywnie nie kojarzyła xD

 

Punkcik dla Freyji za największy power .

 

Evi - 6

Freyja - 6

TheEscapist - 5

Sami the Owl - 4

BlackSymphonia - 2

Sionqa - 2

Pablito - 1

Nymphetamine - 1

Maciek - 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

*.* Ojej, ojej. I o co ja bym mogła poprosić?

 

Może w związku ze świętem metalu \m/ 6.06 poprosze o jakieś metalowe kawałki albo opiewające metal albo z 6 (lub wieloma 6 :devil: ) w treści, tytule?

_____________________________________________________

Punkcik dla Freyji za największy power .

Tak BTW, to nie pierwszy i ostatni taki utwór Gotthard na płycie "G.". A i na innych by się trochę takich pozytywnie zakręconych numerów znalazło. :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak BTW' date=' to nie pierwszy i ostatni taki utwór Gotthard na płycie "G.". A i na innych by się trochę takich pozytywnie zakręconych numerów znalazło. [/quote']

Fajnie, muszę się im bliżej przyjrzeć, bo nie znam ich za bardzo ^^

 

Więcej metalowych gwiazd naraz moje oczy nie widziały naraz :happy:

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

666 number of the beast ! Lubię ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sionqa – ciekawe ujęcie tematu, jednak nie do końca o to mi chodziło.

Ironi – klasyka ^^ Znam to, więc zaskoczeniem nie było.

Helloween – niezły numer ;)

Ale chyba najbardziej w moim guście jest Kat - nie ma szóstek, ale jest profanacja :devil:

Evi +1

 

Evi - 7

Freyja - 6

TheEscapist - 5

Sami the Owl - 4

BlackSymphonia - 2

Sionqa - 2

Pablito - 1

Nymphetamine - 1

Maciek - 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

juppi :) dziękuję :)

to ja poproszę o jakieś spokojne piosenki, do dołowania się, o tęsknocie, smutku... ale żeby w tym było jak najmniej o miłości, przynajmniej nie dosłownie ;)

wiem, że dacie radę !! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

dziękuję wam za wszystkie propozycje. są śliczne ♥ muszę powiedzieć, że miałam problem... bo żadnej z tych piosenek nie znałam wcześniej xD Gothica- śliczna, ale nie do końca w moim stylu... The Fall Of Every Season - przepiękny tekst, świetnie napisany. Riverside - świetna muzyka, świetny tekst, ale nie tego szukałam. Antimatter jest najbliżej tego, czego mi potrzeba :)

 

Sionqa +1 (nie wiem co dałaś wcześniej, przed zmianą, ale chyba cieszę się, że zmieniłaś ♥ )

 

Evi - 7

Freyja - 6

TheEscapist - 5

Sami the Owl - 4

BlackSymphonia - 2

Sionqa - 3

Pablito - 1

Nymphetamine - 1

Maciek - 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[offtop]

(nie wiem co dałaś wcześniej' date=' przed zmianą, ale chyba cieszę się, że zmieniłaś ♥ )[/quote']

Eternal Tears of Sorrow – The River Flows Frozen - początkowo nie mogłam znaleźć odpowiedniej jakości, potem stwierdziłam, że growl, który się na chwilę pojawia jest zbyt agresywny; poza tym dodałam sobie spokój + smutek - i moim zdaniem Flowers z moich typów (a miałam ich z 10) najlepiej oddaje tego typu klimat, bo jest smutne, ale z drugiej strony bardzo spokojne, chłodne i obojętne.

[/offtop] :happy:

 

W takim razie, proszę eee jakiś instrumental (a jak w nim będą skrzypce bądź wiolonczela to się rozpłynę :P ).

(Nie chcę - Apocalypticy, Yo-Yo Ma, Vanessy Mae, Jelonka, Lindsey (?), Rybaka, Garetta :P )

Share this post


Link to post
Share on other sites

jednak zmieniłam zdanie. wiem, że to oklepany motyw, ale ta wersja tak mi się podoba, że sobie nie podaruję ;)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś, przy czym się rozpływam :)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za propozycje :)

 

@Freyja, Sami, Evi - dziękuję za przypomnienie tych przepięknych utworów, ciekawą strategię powzięła Freyja przyznaję :P

Propozycja Simo nie przypadła mi do gustu.

 

Natomiast Maciek... jak wczoraj pierwszy raz zobaczyłam skąd pochodzi zespół to zrobiłam sobie przegląd części biblioteki w poszukiwaniu czegoś z regionu. Nie mam :dodgy:

Początkowo utwór nie licząc swojego etnicznego pochodzenia nie był faworytem, mimo iż słucha się z przyjemnością, ale sytuacja zmienia się w 1:50 gdyż w tym momencie dźwięk skrzypiec zabrał mi rzeczywistość, zauroczyłam się w nich, a skrzypaczka może mną pomiatać jak jej się podoba w swoich wykonaniach. Poza tym nie wiem dlaczego, ale piosenka sama w sobie wniosła jakiś taki pozytywny nastrój, aż cieplej i słonecznie się zrobiło :)

(Dzisiaj rano brzmiała również w moich myślach ^^).

Oczywiście +1.

 

Evi - 7

Freyja - 6

TheEscapist - 5

Sami the Owl - 4

BlackSymphonia - 2

Sionqa - 3

Pablito - 1

Nymphetamine - 1

Maciek - 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.