Jump to content
Adrian

Propozycje i uwagi

Recommended Posts

A u mnie się nic nie zmieniło :(

 

Wciśnij sobie kilka razy CTRL+F5, powinno pomóc. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A u mnie się nic nie zmieniło :(

 

Jeśli ktoś nie widzi magii świątecznej zimy, zaleca się użycia kombinacji klawiszy CTRL+F5 celem odświeżenia pamięci podręcznej przeglądarki. Enjoy!

 

Próbowałaś?

 

edit.

Ho ho Ardian mnie uprzedził : D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, spróbowałam. Niestety nie widać zmian :(

 

Skoro wszyscy mają, to musi być u mnie jakiś błąd przeglądarki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

A u mnie się nic nie zmieniło :(

 

U mnie podziałało wyczyszczenie sobie przegladarki. Znam się na tym jak przysłowiowa kura na pieprzu i mam linnuxa, więc nie wiem, czy ci to pomoże.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Mam pytanie odnośnie wywiadów na stronie.

Nie prościej byłoby wpierw wysyłać je mnie lub innym osobom zajmujacym się korektą przed wstawieniem na stronę? Oszczędzilibyście sobie potem trudów poprawiania tego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zazwyczaj wywiady są poddawane korekcie zanim je opublikujemy. Wyjątkiem są te ekskluzywne dla DE, które trzymamy w tajemnicy aż do momentu wrzucenia na stronę. Ot taka niespodzianka. :)

 

Niemniej jednak warto jest je sprawdzić zanim ujrzą światło dzienne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mobilna wersja się zmieniła! :o. Jest dziwnie, wszystko się tak jakby zlewa i są duże avatary. Tak ma być?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mobilna wersja jest okropna. Ale na szczęście i tak korzystam zawsze z pełnej wersji na tel. Jest bardziej przejrzysta i czytelna.

Już myślałam, że czat będzie w mobilnej :c

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mobilna wersja sie zmienila? A ja myslalam, ze to moj uposledzony tab zapomnial czegos zaladowac... xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Zauważyłam zmianę. Zniknęła możliwość zaznaczenia w płci "inna" na profilu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauważyłam zmianę. Zniknęła możliwość zaznaczenia w płci "inna" na profilu.

 

A ja nadal mam 'inną' :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, gdzie to napisać, ale proszę o wtajemniczenie mnie o co chodzi z cukierkami, gdyż mi czat na tel nie działa xd

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mobilna wersja się zmieniła! :o. Jest dziwnie' date=' wszystko się tak jakby zlewa i są duże avatary. Tak ma być? [/quote']

Mobilna się rozleciała przez aktualizację. Niestety autor modyfikacji zamknął swoją stronę i od kilku miesięcy jej nie rozwija. Zobaczę co się da zrobić.

 

Mobilna wersja jest okropna. Ale na szczęście i tak korzystam zawsze z pełnej wersji na tel. Jest bardziej przejrzysta i czytelna.

Ta mobilna wersja jest tymczasowa, ponieważ od dłuższego czasu myślałem nad stworzeniem własnej, w kolorach forumowych. Niestety będzie to bardzo czasochłonne, więc na razie nie udało mi się wygospodarować czasu. Może w przyszłym roku. :D

 

Zauważyłam zmianę. Zniknęła możliwość zaznaczenia w płci "inna" na profilu.

To akurat zmiana na plus. :) Chyba, że forumowa mniejszość płci nieokreślonej zdecyduje się złożyć X podpisów pod petycją o dodanie jej z powrotem. Wtedy rozważymy. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem' date=' gdzie to napisać, ale proszę o wtajemniczenie mnie o co chodzi z cukierkami, gdyż mi czat na tel nie działa xd [/quote']

To był taki mój sprytny plan zachęcenia użytkowników by weszli na Chat pogadać. :) Oczywiście nie wypalił, a z garstki, która się pojawiła, został tylko Scavenger. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wnoszę wniosek o zwiększenie limitu wiadomości na minutę na chacie. ;_; Bo to trochę denerwujące, jak się co chwilę pojawia czerwony napis: "Błąd: Przekroczyłeś maksymalną liczbę wiadomości wysyłanych w ciągu minuty. Poczekaj chwilę...".

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauważyłam zmianę. Zniknęła możliwość zaznaczenia w płci "inna" na profilu.

To akurat zmiana na plus. :) Chyba, że forumowa mniejszość płci nieokreślonej zdecyduje się złożyć X podpisów pod petycją o dodanie jej z powrotem. Wtedy rozważymy. ;)

 

Śmiem zauważyć, że "inna" nie jest (była? :( ) tożsama z nieokreśloną, a takową jest wówczas, gdy ktoś nie wybrał żadnej z dostępnych opcji :ninja:

 

______

 

Zauważyłam zmianę. Zniknęła możliwość zaznaczenia w płci "inna" na profilu.

 

A ja nadal mam 'inną' :cool:

 

Ja też, ja też :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wnoszę wniosek o zwiększenie limitu wiadomości na minutę na chacie. ;_; Bo to trochę denerwujące, jak się co chwilę pojawia czerwony napis: "Błąd: Przekroczyłeś maksymalną liczbę wiadomości wysyłanych w ciągu minuty. Poczekaj chwilę...".

 

LOOOL to jest coś takiego?? Scav, miażdżysz xD

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.