Jump to content
Adrian

Błędy na naszej stronie

Recommended Posts

Przyłączam się do pytania, mam już 7 takich "does not affectów". Domyślam się, że to są lajki najpierw dodane a następnie wycofane.

I jakkolwiek mi przykro z powodu zmiany czyjejś miłej decyzji, to skoro już ten fakt ma miejsce niech po prostu znika bez śladu, o ile to nie problem.

Kiedy ja te lajki przy postach cały czas mam. Paula też nie wiedziała, o co z tym chodzi, i wcale tego punkcika nie "odejmowała". Poza tym, zauważyłam coś takiego: jak dostaję kolejne punkty, to przez moment liczą się też te "does not affecty" (tak było wczoraj i przed chwilą, jak dostałam parę punktów za poprzedni post z tego tematu). A za moment liczba punktów reputacji z powrotem się zmniejsza. To dziwne.


Właśnie. Było 979, teraz popatrzyłam znowu i jest 977. Paranormal activity.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czo to się dzieje? Myślałam, że te znikające lajki to po prostu posty, które ktoś polajkował, a potem zostały usunięte/ zarchiwizowane.

Dziwne to, ale w końcu to tylko lajki ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Nie są doliczane jako punkty reputacji lajki od Dreamerów :), ale są jako punkty za posty.

Znaczy się bug jakiś, bo już myślałem że Emilka i Paula mnie nie lubią. ;)

 

rep.thumb.jpg.ebe0e78ceb791c26d193f704cd360cd9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Errm... Zapomniałem zmienić uprawnienia nowej grupie. Teraz wszystko powinno być już okej. :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chcę wyjść na czołowego forumowego upierdliwca, ale... Znowu jak przeglądałam jeden temat, to przy moich postach była piękna liczba 988, a kiedy przeglądałam następny, to raptem zrobiło się 986. Czemu? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam tak samo jak Milla, najpierw są 2 punkty a potem znikają - dziwne. Wirus, trojan, a może to ... wina Tuska? ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reputacja widmo powiadacie? Muszę się bliżej przyjrzeć temu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem już dlaczego najpierw mam 2 punkty a później ich nie mam, otóż 13.09 dostałam 2 neutralne punkty i dlatego od tego czasu mam "punkty widmo". Zagadka rozwiązana. I nie była to wina Tuska- jak wcześniej pisałam- ani tym bardziej wina Kopacz. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Adrianie czemu zablokowałeś niektóre funkcje na forum dla Internet Explorer? - Toż to dyskryminacja! ;)

Faktycznie, nie jestem fanem tej przeglądarki, ale niczego nie blokowałem. :D Co nie działa na IE? Być może jest to błąd przeglądarki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrianie czemu zablokowałeś niektóre funkcje na forum dla Internet Explorer? - Toż to dyskryminacja! ;)

Faktycznie, nie jestem fanem tej przeglądarki, ale niczego nie blokowałem. :D Co nie działa na IE? Być może jest to błąd przeglądarki?

Ja mam IE dla ósemki i z tego, co widzę, to wszystko mi działa, więc może to jakieś indywidualne ustawienia komputera?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podczas pisania postu i próby wklejenia linku z video wyskoczył mi błąd:

 

"Function blocked by Adrian for Internet Explorer" ;)

 

Czekaj zaraz zrobię screen.

 

EDIT: Teraz już działa - jakaś zapewne czarna magia; sory za kłopot ( może jeszcze kiedyś mi to wyskoczy, to zrobię screen ;> )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasz czat właśnie zawiesił mi przeglądarkę na jakieś 10 minut. Serio. Pierwszy raz to się zdarzyło. Nawet się nie załadował, tylko tak ugrzązł w samym środku, rozgrzebał robotę i tak już został. Dziwne.

 

Komuś jeszcze się tak działo czy po prostu coś się u mnie dzieje?

 

http://images.tinypic.pl/i/00682/k5wjdlwcr2fx.jpg

lel.thumb.jpg.69e310cd982bed40d65c459477abcf3f.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co widzę, czat czasem złośliwie "atakuje" przeglądarkę. Nie wiem, czy to chodzi o wymagania, czy o czat. Miałem niedawno pewne "zacinki", ale może to z mojej strony, lecz to nic pewnego.

I jeszcze ten problem z połączeniem, czasem rozłącza. Wiem to, bo rozłączyło raz wszystkich. No i sprawdzałem czy mam neta ogólnie, ale wszystko było w porządku na innych stronach. Mam nadziej, że to nie aktualne. Póki co, nie ma żadnych problemów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po wejściu w zakładkę Twórczość ---> Single i po kliknięciu w The Carpenter nie ładuje się okładka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy próbie aktualizacji sygnatury strona wyrzuca mi komunikat, że sygnatura jest za długa (i to tak turbo za długa). A Przecież to raptem 4 linijki tekstu + formatowanie. Ale nie jakieś tam wymyślne, tylko [align] + kolor + czcionka. Powinno być ok, powinno się zmieścić w granicach 300 znaków, a nie mieści się. :< 

Poza tym nie umiem włączyć widoku html, żeby zobaczyć co ewentualnie jest źle...

 

lkNVgE2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poza tym nie umiem włączyć widoku html' date=' żeby zobaczyć co ewentualnie jest źle...[/quote']

Dodałem dwie ikonki do edytora:

 

- oko - podgląd źródła

- fullscreen - przełączenie w tryb pełnoekranowy (przydatne do dłuższych postów)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie uważam tego za błąd, ale często korzystam z wersji mobilnej forum, i o ile na ekranie komputera po zalogowaniu mam na pasku po kolei: użytkownicy, ekipa forum, chat, nieprzeczytane posty, to na smartfonie nie mam takiej informacji..Chodzi mi głównie o to, żebym zaglądając w wolnej chwili na forum w telefonie, miała szybką informację o nowo dodanych postach w poszczególnych wątkach, czyli żeby było widać wyraźnie "nieprzeczytane posty" i ich liczbę..Może da radę coś takiego wprowadzić :)?

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

.Chodzi mi głównie o to, żebym zaglądając w wolnej chwili na forum w telefonie, miała szybką informację o nowo dodanych postach w poszczególnych wątkach, czyli żeby było widać wyraźnie "nieprzeczytane posty" i ich liczbę..Może da radę coś takiego wprowadzić :)?

 

O, to byłoby dobre. Sam korzystam z forum głównie na smartfonie i nigdy nie wiem, jakie są nieprzeczytane posty (bo by trzeba było w każdym z ok 20 podforów szukać po kolei po tematach). Tak że jakby była taka opcja jak na komputerze, to znacznie ułatwiłoby to przeglądanie forum. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@"anulka79" @"Maciek"

 

Dodałem ;)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam jedno pytanie (no, może dwa).

Nie wiem dlaczego, ale od jakiegoś czasu nie mogę oceniać żadnych postów (wcześniej wszystko było w porządku), a teraz wyświetla się tylko komunikat "Ten post nie został jeszcze oceniony". Coś mam nie tak w ustawieniach? O co chodzi?

Chciałabym też wrzucić parę fotek, ale obrazki się nie ładują. Nie rozgryzłam jeszcze opcji z adresem URL, może mi ktoś łatwo i szybko powiedzieć, jak to działa?

Dziękuję z góry za oświecenie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem dlaczego' date=' ale od jakiegoś czasu nie mogę oceniać żadnych postów (wcześniej wszystko było w porządku), a teraz wyświetla się tylko komunikat "Ten post nie został jeszcze oceniony". Coś mam nie tak w ustawieniach? O co chodzi? [/quote']

Musisz klikać na zielony przycisk "+1". Ta granatowa "chmurka" to tylko wskaźnik liczb polubień. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Adrian

Dzięki za odpowiedź, choć wydaje mi się, że nie o to chodzi. Z tego co pamiętam, zawsze klikałam właśnie na granatową chmurkę i normalnie dodawałam polubienia postów. Zielone "+1" to chyba punkty reputacji od użytkowników? Kiedyś omyłkowo moje dziecko kliknęło tenże przycisk i ewidentnie zrobiło się "-1".

Przepraszam za głupie może pytania, ale niezbyt często tu bywam i odnoszę wrażenie, że coś mam namieszane w ustawieniach. Wchodziłam na forum z innego komputera, smartfona - to samo. Czy to może mieć związek z plikami cookies, jak sugeruje Maciek?

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie sugestie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.