Jump to content
Adrian

Błędy na naszej stronie

Recommended Posts

Działa Wam mapka? http://forum.nightwish.pl/misc.php?page=usermap

Pierwsze wczytanie może trochę potrwać, ale to tylko jednorazowo.

 

 

Błąd stylu

Podwójny znak cytowania

Właściwie to podwójny znak był celowo, ale widzę, że nachodzi na tekst. Coś zaradzę. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Działa.

Jak wpiszę "Hogwart" też będzie wyświetlać lokalizację ^.^ ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak wpiszę "Hogwart" też będzie wyświetlać lokalizację ^.^ ?

Do tego musiałbym zainstalować chyba mapę Huncwotów :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do tego musiałbym zainstalować chyba mapę Huncwotów

A myślałam, że takiej opcji nie może być...

Fajnie. No to do dzieła :D*

 

 

*żartuje sobie oczywiście ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po tym sądzę że chciałbym znak entera w tym wpisie gdzie mieszkam.

A sam się zastanawiam jak sporządzić własną mapę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Na moim komputerze nie działa. To wina ubuntu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziex za entery.

 

A tak z ciekawości się zapytam, czy są jakieś problemy z trensferem, bo mi na przykład strony się długo ładują.

No chyba, że wszyscy mają więcej niż 2 mb, bo ja mam tylko tyle. To pewnie tylko ja to widzę. :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
A tak z ciekawości się zapytam' date=' czy są jakieś problemy z trensferem, bo mi na przykład strony się długo ładują.[/quote']

Wszystkie czy jakieś konkretne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak sobie włączę stronę to mi chyba z minute pokazuje znak ładowania.

A najdłużej się ładuje "Teraz nastąpi przeniesienie do wyników wyszukiwania",

na tym właśnie przykładzie zauważyłem, że długo się ładuje.

Strona się załadowała i włącza mi się to co trzeba, i wtedy wszystko jest załadowane, ale musiałem długo czekać przy tym przeniesieniu.

 

Czasem wyświetlają się fragmenty kodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mógłbyś podrzucić jakieś zrzuty ekranu z tymi fragmentami kodu?

 

I pytanie - czy inni też zaobserwowali wolne działanie forum/strony?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zależy. Na notebooku ładuje sie potwornie wolno, na moim prywatnym laptopie wszystko chodzi jak marzenie a na laptopie rodzinnym długo ładuje się tylko strona " Teraz nastąpi przeniesienie do wyników wyszukiwania".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tam gdzie jest tekst sam to normalnie chodzi, natomiast jak jest dużo multimediów w temacie to przy starszych komputerach/ wolniejszym internecie na pewno jest problem. U mnie na przykład temat co sadzisz o jakims utworze tak wolno chodzi ze jest praktycznie jedno wielkie zacinanie się stąd warto wrzucać linki zamiast całego jutuba na forum ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

u mnie na netbooku i stacjonarnym hula jak marzenie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie też dość szybko działa, nie mam większych kłopotów :).

Mam trochę inny problem. Jak chcę się zalogować na telefonie to nie wysuwa mi się klawiatura, muszę wejść w dział o nas, gdzie niezalogowani nie mają dostępu, i dopiero tam pod informacją mogę napisać login i hasło w odpowiednim miejscu. Niby nie jest tak źle, ale wygodniej by było od razu, po naciśnięciu "Logowanie". Ale jak coś to i tak przeżyję bez tego :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A najdłużej się ładuje "Teraz nastąpi przeniesienie do wyników wyszukiwania"' date='[/quote']
/.../ a na laptopie rodzinnym długo ładuje się tylko strona " Teraz nastąpi przeniesienie do wyników wyszukiwania".

Próbujecie klikać "Kliknij tutaj jeśli nie chcesz czekać."? Być może to przyśpieszy ładowanie.

Staram się optymalizować forum by chodziło szybko i sprawnie. Ostatnio rodzinka nam się powiększa i stukacie dużo postów. :D

 

Mam trochę inny problem. Jak chcę się zalogować na telefonie to nie wysuwa mi się klawiatura' date=' muszę wejść w dział o nas, gdzie niezalogowani nie mają dostępu, i dopiero tam pod informacją mogę napisać login i hasło w odpowiednim miejscu. Niby nie jest tak źle, ale wygodniej by było od razu, po naciśnięciu "Logowanie". Ale jak coś to i tak przeżyję bez tego :D. [/quote']

Maggie! Dlaczego nie krzyczałaś, że takie chochliki u nas się dzieją! ;)

Wg statystyk około 90 osób przegląda naszą stronę korzystając z komórek/tabletów itp. Wgrałem wersję mobilną forum i powinna się ona włączać za każdym razem gdy takie urządzenie zostanie wykryte.

A jeśli nie to na dole w stopce po prawej z znajduje się link "Wersja mobilna".

Byłbym rad gdybyście, komórkowcy i tabletowcy, sprawdzili, czy bangla. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nie chciałam zawracać ci głowy ;). Właśnie tak wchodzę na forum prze telefon i się zastanawiam czy dobrze trafiłam, ale wszystko już ok. Dzięki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A nie chciałam zawracać ci głowy ;). Właśnie tak wchodzę na forum prze telefon i się zastanawiam czy dobrze trafiłam' date=' ale wszystko już ok. Dzięki. [/quote']

Po to jestem że dogadzać odwiedzającym. :D Także zawracajcie, zawracajcie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście znam ten komunika z przeniesieniem, ze wszystkich nie mal forów, chyba nie powinien takich problemów sprawiać :)

 

No skoro to robi problemy wstawianie okienka z filmikiem z jutube, no nic trza poklikać.

 

Jak upoluje ten kod to podeśle.

Jestem na innym kompie stacjonarnym i nie mam problemów, internet tu jest wolniejszy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgaduję, że winą mogą być Wasze przeglądarki. Być może zjadają dużo zasobów, może macie zbyt wiele otwartych kart?

Filmiki nie powinny znacznie spowalniać forum ponieważ buforowane są dopiero po kliknięciu odtwarzania... No nic, będziemy monitorować sytuację. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może czasem, albo wina kompa, na tym też mam tyle kart ile zwykle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

od jakiegoś czasu nie wyświetlają mi się emotki. używam google chrome. nie wiem czy to tylko u mnie problem, czy ogóllnie w chromie czy ogólnie wszędzie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

emotkę z wystawionym jęzorem :P ale jak robię ją na forum - czyli "dwukropek + P" to nie widzę niczego :P

 

beztytuusdt.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziwne, nie wyświetla Ci nawet tekstu alternatywnego czyli ":P" zamiast obrazka... Podejrzewam, że Twoja przeglądarka je blokuje. Czy emotki to jedyne obrazki których nie widzisz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

chyba tak, nie zauważyłam braku innych. przy dodawanych do postów obrazkach wyświetla mi się komunikat "Zbyt duży obrazek. Kliknij by zobaczyć pełen rozmiar." klikam - i jest ok ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.