Jump to content
Adrian

Błędy na naszej stronie

Recommended Posts

/.../ przy dodawanych do postów obrazkach wyświetla mi się komunikat "Zbyt duży obrazek. Kliknij by zobaczyć pełen rozmiar." klikam - i jest ok ;)

To akurat normalne, zbyt duże obrazki są dopasowywane do wymiarów forum. ;)

 

Pomyślę co z tym fantem, naprawdę dziwna sytuacja...

 

Ktoś jeszcze używa chrome i może potwierdzić błąd?

Share this post


Link to post
Share on other sites

powiem jeszcze, że u mnie występuje to na netbooku i kompie stacjonarnym ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

taka jeszcze uwaga... przeglądałam sobie forum. członkowie zespołu. Tarja, klikam w zdjęcie: "No web site is configured at this address." Sami - przenosi mnie na górę strony. nie wiem czy to niedopatrzenie, czy doiero jest to "under construction", ale zgłaszam, żeby było wiadomo ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja mam Google Chrome i wszystko działa jak powinno. Na telefonie trochę gorzej, ale to przez wolniejszy internet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chromek, u mnie też okej.

 

A co się dzieje z mapą?

Share this post


Link to post
Share on other sites

problem emotek rozwiązany - AdBlock ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

I Ci działa normalnie teraz ? o.O Ja mam włączonego AdBlocka i jest wszystko ok ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
taka jeszcze uwaga... przeglądałam sobie forum. członkowie zespołu. Tarja' date=' klikam w zdjęcie: "No web site is configured at this address." Sami - przenosi mnie na górę strony. nie wiem czy to niedopatrzenie, czy doiero jest to "under construction", ale zgłaszam, żeby było wiadomo ;)[/quote']

Dzięki za czujność. :) Obie strony są "under-construction", zbieramy materiały z archiwalnych stron w necie. Link na zdjęciu Tarji prowadzi do jej strony, tylko tak jakby adres jest zły. Zaraz poprawię. :)

 

A co się dzieje z mapą?

Ancient, konkrety, zrzuty ekranu itp. ;)

 

problem emotek rozwiązany - AdBlock ;)

Podejrzewałem taką opcję. ;) Tylko dziwne, że akurat przyczepił się emotek... Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale w teorii powinny być blokowane wyłącznie reklamy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz mam spowolniony transfer, ale i tak w porównaniu z resztą forum mapa strasznie wolno się ładuje. Strona jest załadowana nie mal, a mapy jeszcze nie ma.

 

edit. mam jakieś problemy z transferem, chyba już wszystko okej z łączem na forum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsze wczytywanie mapy zawsze będzie długo trwało ponieważ muszą się wczytać wszystkie znaczniki. :)

Po tym w pamięci przeglądarki zostaną one zapisane i już będzie mapka śmigała. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

A ja mam ubuntu i dobrze mi działa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie: czy ja mam nie mieć przycisku "Oznacz wszystkie posty jako przeczytane"?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeszcze jedna kwestia... gdy jestem na forum i najeżdżam kursorem na twórczość to rozwija się to ładne menu i jest w nim coś takiego jak "liryki i przekłady" klikam to i strona nie wyświetla treści po prawej stronie. jak z poziomu strony zrobię to samo to jest już "teksty i przekłady" (chyba, w każdym razie inaczej jest to ujęte) i tam już wszystko ładnie działa po kliknięciu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Dokładnie o tym samym co Evi chciałem pisać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam pytanie: czy ja mam nie mieć przycisku "Oznacz wszystkie posty jako przeczytane"?
jeszcze jedna kwestia... gdy jestem na forum i najeżdżam kursorem na twórczość to rozwija się to ładne menu i jest w nim coś takiego jak "liryki i przekłady" klikam to i strona nie wyświetla treści po prawej stronie. jak z poziomu strony zrobię to samo to jest już "teksty i przekłady" (chyba' date=' w każdym razie inaczej jest to ujęte) i tam już wszystko ładnie działa po kliknięciu. [/quote']

Fixed, dzięki za raporty. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to błąd forum , jakiegoś programu czy po prostu mam jakiś problem na laptopie. W każdym razie wygląda to tak gdy ktoś wrzuci jakiś filmik widzę czarną dziurę i nic.Wam też się tak dzieje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie nic takiego nie występuje, ale na jakimkolwiek laptopie/netbooku jestem, nie chce mi wejść druga strona galerii "Śmieszne". Gdy kliknę strzałke "dalej" przenosi mnie na stronę główną DE.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie na laptopie i komputerze wszystko działam jak należy. Tylko na telefonie czasami widać wielką czarna palmę, ale to chyba kwestia internetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

U mnie czarna dziura jest tylko przez chwilę. Potem się pojawia filmik, gdy strona się ładuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy to błąd forum ' date=' jakiegoś programu czy po prostu mam jakiś problem na laptopie. W każdym razie wygląda to tak gdy ktoś wrzuci jakiś filmik widzę czarną dziurę i nic.Wam też się tak dzieje? [/quote']

Zapewne problemem jest przeglądarka (może brak wtyczki?). Działają Ci filmiki na Youtube?

 

U mnie nic takiego nie występuje' date=' ale na jakimkolwiek laptopie/netbooku jestem, nie chce mi wejść druga strona galerii "Śmieszne". Gdy kliknę strzałke "dalej" przenosi mnie na stronę główną DE. [/quote']

Potwierdzam błąd i szukam przyczyny. Dzięki. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

/nie wiem, ja takiego problemu nie mam... Kiedyś sie zdarzało, ale nie na tym forum i działała opcja prawy przycisk myszy - otwórz w nowej karcie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NightwishAnka, jaką masz przeglądarkę?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.