Jump to content
Adrian

Błędy na naszej stronie

Recommended Posts

@Invidia zostaniesz tu na zawsze! :happy:

Btw. A mi się da.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wylogowywanie powinno działać. Podobnie jak logowanie. Był malutlki problem ze ścieżką do cookies ale fixnąłem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zostanę tu na zawsze :happy: nadal mnie mnie chce wylogować.

Wyczyść sobie pamięć podręczną przeglądarki (CTRL + F5).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żadnych rezultatów, chyba że na efekt trzeba poczekać. Nie pozbędziecie się mnie tak łatwo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W takim razie usuń/zjedz ciasteczka w przeglądarce. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

o mnie też dopadła problem z wylogowaniem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Próbowałeś wyczyścić ciasteczka/cache?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko okej, wywaliłem ciasteczka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taka drobnostka estetyczna :P

Nie wiem, czy tylko ja to tak widzę, ale wydaje mi się, że w przypadku wejścia na profil u naszej zacnej moderacji i opiekunów pod tytułem nie wyświetlają im się rangi ^^

 

Przechwytywanie.JPG.6196911b031b7f5e50fb30c9b2651212.JPG

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taka drobnostka estetyczna :P

Nie wiem, czy tylko ja to tak widzę, ale wydaje mi się, że w przypadku wejścia na profil u naszej zacnej moderacji i opiekunów pod tytułem nie wyświetlają im się rangi ^^

Fixed. :)

 

Czasami takie pierdółki umykają - dzięki za zgłoszenie. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panie Adminie, bo mi czat nie chodzi ;< Tzn. wiadomości nie chcą się wysyłać i emotki się nie pokazują.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauważyłam, że przypisy w tłumaczenach nie są w większości wytłumaczone. Na przykład tu: http://nightwish.pl/tworczosc/teksty-i-przeklady/dark-passion-play/#meadows-of-heaven-tab

 

W sumie jakoś nikt z nas nie zwrócił na to uwagi do tej pory :P a teraz mi się to Meadows obiło po nocy o oczy:D. Uzupełnione już tu i ówdzie.

 

Niemniej pamiętajmy że to jest strona z samymi przekładami a nie interpretacją czy rozbiórką tekstu na czynniki pierwsze, to będzie w reszcie leksykonu oraz w odpowiednich tematach na forum można do woli dyskusje prowadzić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja się pytam, gdzie w dziale "Lista utworów granych na żywo" (http://nightwish.pl/koncerty/trasy-i-ciekawostki/lista-utworow-granych-na-zywo/) jest Arabesque?

 

 

Rozmawiałem kiedyś na ten temat z Maćkiem i ustaliliśmy, że Arabesque nie zostało odegrane na żywo a jedynie puszczone z taśmy. Podobnie na liście nie ma Heart Asks Pleasure First, który był czasem używany jako outro na trasie promującej DPP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To w takim razie co tam robi Imaginaerum? Outro, rozumiem, ale jednak puszczone z taśmy.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panna widzę w Sherlocka lubi się bawić :P. Arabeska to jak już rzekł Adrian nie było wykonanie live a nawet zespołu nie było wtedy na scenie, zszedł do garderoby. Gdyby był na scenie tak jak playback z taśmy w jakimś występie w programie tv to wtedy od biedy by można zaliczyć. Wszelkie covery koncertowe, intra/outra są za to opisane osobno pod każdą trasą.

 

Natomiast „Imaginaerum” to osobny przypadek. Ponieważ to nie jest nowy utwór tylko połączenie sześciu utworów z płyty (średnio co minute się zmienia). Wszystkie te utwory były grane na koncertach więc cały materiał muzyczny z którego składa się „Imaginaerum” został wykonany na żywo, stąd jest na liście. Oczywiście jakby nie było nic by się nie stało bo można to dwojako traktować ale czy jest czy nie ma, żadna wersja nie jest błędna.

A z jakich sześciu utworów się składa to raz że niedługo będzie na stronie a dwa samodzielne odkrywanie to czysta przyjemność a tejże wszak pozbawiać damy się nie godzi ;).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ale ja wiem co to za utwory :P Chodzi mi o to, że "Imaginaerum" to może i połączenie sześciu utworów, ale to jednak siłą rzeczy jest osobny punkcik na płycie. Czyli osobne wykonanie. A NW nie mają ze sobą orkiestry na koncertach żeby to było wykonanie live. Ja to tak odbieram. Albo dodanie "Arabesque", albo odjęcie "Imaginaerum".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orkiestra idzie z taśmy na koncercie we wszystkich utworach (przykładowo w wykonaniu Kuolemy nie ma nic innego tylko sama taśma) także to nie jest argument decydujący czy coś liczyć czy nie. Większe znaczenie ma obecność zespołu na scenie stąd Arabeska odpada w przedbiegach ;). Natomiast IM jest "dość specyficzne" i może być postrzegane dwojako więc zastanowimy się jeszcze może faktycznie gdzieś to przesuniemy/dodamy albo jakaś adnotacje z boku. Ale to jest naprawdę sprawa marginalna, żebyśmy tylko takie rozterki mieli ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dobrze, powiedzmy że dam sobie spokój. Ale to i tak będzie takie trochę dziwne :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim skromnym zdaniem: Nie lepiej wszystko wrzucić?

Nawet jak zespołu nie było na scenie, to i tak było puszczane. Więc wg. mnie się liczy : P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podbijam, według mnie Nymphetamine ma rację. Ten utwór w końcu brał udział w wersji live, nie ważne czy z taśmy czy nie - był na koncercie NW i dla mnie to jest najmocniejszy argument. Nie było - nie ma, był - jest i nie ważne czy z taśmy czy nie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wykryłam też malutki błąd w "Coverach wykonanych przez zespół". Niemal nieistotny :P Wokalistka, która śpiewała w orginale "Where Were You Last Night" nazywała się Ankie Bagger, nie Anke :)

 

http://nightwish.pl/zespol/faq/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.