Jump to content
margoQ

Czego teraz słuchacie?

Recommended Posts

[video=youtube]

 

[video=youtube]

 

Rany, naprawdę stęskniłam się za Kotipelto. ♥ Ciągle chodzą mi po głowie różne piosenki i czuję natychmiastową potrzebę włączenia ich sobie. :rolleyes: Bo w sumie dawno ich już nie słuchałam. Koti ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spotify]spotify:track:3qxf06gq6IsYHCXcHPpRAJ[/spotify]

Obczajam sobie nowe "Odkryj w tym tygodniu". Angelspit akurat kojarzę, bo oni byli wśród tej gromady ludzi, która współpracowała z Aurelio Voltaire'em przy albumie "Raised by Bats", ale słucham ich pierwszy raz.

W ogóle ostatnio Spoti podsunęło mi te lesbijki na ecstasy, pamiętacie może? No więc tym razem też jest całkiem ciekawie - widzę w playliście piosenkę pod tytułem "Turn Me On", wykonywaną przez zespół (?) o nazwie Whip Culture, pochodzącą z albumu "Pleasure Generation". Spoti chyba uważa, że gustuję w BDSM-ie. Nie, Spoti. Ja wiem, że Depesze, i "Master and Servant", i Ajemeksowe "Your Joy Is My Low", ale nie.

O, o, widzę Suicide Commando, będę słuchać Suicide Commando, ostatnio yt mi podrzuciło jedną piosenkę i była dosyć chora i fajna *.*


Kiedy twoje dziecko ma w lastowej bibliotece takie twory, jak Lesbians on Ecstasy, Whip Culture albo Suicide Commando, to już wiedz, że coś się z twoim dzieckiem dzieje...


A teraz pomyślałam o Kiss the Anus of a Black Cat przez te różne wesołe nazwy.

Kiss the Anus of a Black Cat to bardzo dobra muzyka pod robienie lekcji.

Powinnam robić lekcje, a nie prokrastynować, produkując bezsensowny spam w temacie o słuchaniu.

Znaczy w sumie to jest spam w obrębie jednego posta, ale i tak.

Okej, idę sobie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak to się stało, że przeszłam od tego:

[video=youtube]

 

do tego:

[video=youtube]

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja znowu siedzę w klasycznej. Tym razem nasz kochany pan Kuusisto, który gra partie skrzypiec na płytach NW przynajmniej od czasów DPP, o ile nie Once - w duecie z polską skrzypaczką Alicją Śmietaną:

[spotify]spotify:track:6gyG1hZSFUcZQ2x7oQgxqz[/spotify]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro idziemy, to znaczy dwunastoosobowa grupka z mojej klasy idzie na pokaz filmu biograficznego o Ianie Curtisie w ramach tego czegoś, więc robię sobie wieczór z Joy Division, żeby się odpowiednio nastroić. c:

[spotify]spotify:track:5kDqGHyvDEvHgMRjQImFNq[/spotify]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wspominałam już, że Samael jest turbo niesamowity? :>

[spotify]

[/spotify]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słucham sobie teraz prawdziwej Apokaliptyki. :D

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.