Jump to content
margoQ

Czego teraz słuchacie?

Recommended Posts

Artur Andrus jest mega. xD

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odświeżam bardzo fajny album "Skin and bones" Lyriel ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To masz szczęście do tejże playlisty, bo ja mam same średniaki (lub gorzej :huh: ), ale sprawdzałam ją tylko raz, więc poczekam co tam za tydzień mi pokaże (oho, nawet już mam nową porcję ^^). Chociaż z drugiej strony chyba wiem czym to może być spowodowane, mianowicie ja nie słucham wszystkich rzeczy na Spotify, więc to logiczne że nie uwzględnia on całego mojego gustu. Ponadto podczas szukania nowości sporo utworów odtwarzam we fragmentach i nawet nie scrobbluję ich na lasta, bo stwierdzam, że to nie to, a Spotify nie działa jak last.fm i nie patrzy czy coś przesłuchałam w całości, uwzględnia natomiast jakiekolwiek kliknięcie >play< (co widać np. w profilu przy "Ostatnio słuchanych wykonawcach").

 

Oboszejakisięztegozrobiłwywód ;_;

 

Co do ostatniej płyty BlutEngel, to polecam CAŁĄ! Zresztą już Ci chyba o tym napomykałam, no a poza tym wypowiedziałam się już na jej temat w odpowiednim miejscu na forum ;)

 

Wracając jeszcze do "Odkryj w tym tygodniu", to właściwie ze dwa w miarę ciekawe numery tam znalazłam, więc może z czasem program się nauczy i będzie polecał lepsze? Powinna być możliwość "lajkowania" tych numerów, które nam przypadną do gustu, podobnie jak jest w spotifajowej aplikacji "Radio" i wtedy otrzymywałoby się jeszcze lepiej dopasowane propozycje :cool:

 

I żeby już całkiem nie było megaofftopu, to:

[spotify]

[/spotify]

Tak oto dorobiłam się kolejnej pozycji do mojej playlisty "Lift me up". Zatem, myślę że ten omawiany wyżej wynalazek serwowany nam przez Spotify jest wart uwagi. Ichnią proponowaną playlistę można chociaż przejrzeć, a nóż się coś ciekawego trafi? :-D

Za ten album Blutengel to się próbowałam brać kilka dni temu, ale przesłuchałam tylko kawałek. Chyba teraz nie mam na niego ochoty specjalnie ;) I tak, napomykałaś o nim :-D

Ja trafiłam na kilka fajnych rzeczy. O, na przykład to mi podeszło:

[spotify]spotify:track:6QUfedTHo8BZjoEWBgyYnW[/spotify]

Albo to:

[spotify]spotify:track:61PM6SKsWEH13kLtGHe5C0[/spotify]

Spotify podsunęło mi też piosenkę "Always" Erasure. W pierwszej chwili miałam takie: "Cholera, znam to! Znam to! Nokurdeskądjatoznam?", a potem do mnie dotarło, że to było w tej flashowej gierce o robojednorożcach XD

http://www.gry.jeja.pl/16921,robot-unicorn-attack-evolution.html To takie mądre, jej XD

Frujcia, bądź tak dobra i podlinkuj tę swoją playlistę motywacyjną, okej? Bo ja na nią bardzo chętnie zerknę :3

U mnie teraz leci to:

[spotify]spotify:track:0J3CHAStO3pNGTnYnxKZod[/spotify]

Bri Molko zacytował fragment tej piosenki na jakimś koncercie z 1995 roku, kiedy grali "Nancy Boy", a ja dowiedziałam się o tym dzięki niezawodnym jutubowym komentarzom, i tak skończyłam z Jimim :3

White collared conservative flashing down the street

Pointing their plastic fingers at me

They're hoping soon my kind will drop and die

But I'm gonna wave my freak flag high

Hell yeah ^^ W ogóle jaki wspaniały był ten lajw z 1995 roku ^^ Mały, słodki Molkuś i jego "Dip me in honey and throw me to the lesbians!" (no i jak tu go nie kochać? ♥), koszulka z napisem "Don't label me" (o ile dobrze widzę, bo to nagranie jest takie, że można piksele liczyć), cytat z Hendrixa w środku utworu, no i ten głos, młodszy o wszystkie papierosy wypalone przez ostatnie dwadzieścia lat, taki inny, niż teraz... Ech, ziemniaczki, nie zrozumiecie mnie ♥


[spotify]spotify:track:1tsOB58QHINgc2FEJylsLP[/spotify]

To akurat doskonale znam (trudno nie znać tego kawałka), ale bardzo dawno nie słuchałam. Miło sobie odświeżyć ^^

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od dłuższego czasu zbierałam się na napisanie tego, co napiszę teraz. Nadchodzi rant. Tylko mi się tu nie obrażać, bo mój rant nie to ma na celu.

Ale zanim zacznę pisać: przejrzyjcie, proszę, dziesięć pierwszych stron tego tematu. Czy tam pięć, jeśli Wam się nie chce. A potem przejrzyjcie dziesięć ostatnich.

Już? Dobra. Jest pewna różnica, nie? Pierwsza strona: Dead Can Dance, The 69 Eyes, Volbeat, The Killers, Spandau Ballet, Nightwish, Slash, Arcturus, Synestesia. Ostatnia strona: Diamond Head, Nightwish, Nightwish, Ghost, Apo, Nightwish, Meta, Jimi Hendrix, Nightwish. Domyślacie się, do czego zmierzam? Irytuje mnie trochę, że ostatnio połowa piosenek, które widzę w tym temacie to NW, a kolejna jedna czwarta to Apo plus Sonata plus czyjaś aktualna faza (był taki moment, że Megadeth czaił się na mnie w czeluściach lodówki tak jak robiła to Lucy Lawless zanim Maniek przestał nas nią zarzucać). No kurka blaszka, szkarby Wy moje, ja doskonale WIEM, że lubicie Nightwisha, i uwierzcie mi, nie jestem aż taka zapominalska, że trzeba mi o tym przypominać pięć razy na stronę. A nawet jakby się nam trafił jakiś forumowicz z wyjątkowo słabą pamięcią, to zawsze mamy w zanadrzu wielkie, sugestywne logo na górze strony, które powinno załatwić problem. Prawda?

Słuchajcie, miśki, nie wiem jak Wy, ale ja lubię sobie czasem obczaić którąś z tych piosenek, które tu wrzucacie. Tymczasem część z Was spamuje w kółko tym samym, w dodatku często takim tym samym, które wszyscy tutaj znają. Co to wnosi do tematu? Żeby chociaż pod takim NW był jakiś komentarz, no nie wiem, że liczycie spadające gwiazdy przy "Stargazers" czy cokolwiek. Ale komentarza nie ma. Jeszcze raz pytam: co to komukolwiek na tym forum da, że zobaczy link do piosenki Nightwisha i trzy serduszka? Nie mam moderatorskich supermocy i nie zabronię nikomu spamowania, ale naprawdę miło byłoby, gdybyście, odpowiadając w tym temacie, zastanowili się czasem, czy wysyłanie tu piątej piosenki Gn'R czy Apo z rzędu ma jakikolwiek sens. Dziękuję za uwagę.

Ja słucham teraz Frujowej playlisty "Lift Me Up". Leci Indila, wciąż nieodparcie kojarząca mi się z "They Don't Care About Us" MJ. Ten wybijany rytm ^^

[spotify]spotify:track:4Tj1X7LUv63ilJdF0LOq8F[/spotify]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spotify]

[/spotify]

 

Ale złapałam fazę! Kto jeszcze nie słyszał tego coveru, to bardzo polecam :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.