Jump to content
margoQ

Czego teraz słuchacie?

Recommended Posts

Ja tam wolę wersję z wokalem. ;) [video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapętlone razem:

Xandria - Stardust

Serenity - Age of glory

After Forever - Follow in the cry

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Polski zespół O.o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Włączyłam sobie tę playlistę, którą od pewnego czasu wciska mi Spotify. Nazywa się "Odkryj w tym tygodniu" i ponoć jest bazowana na tym, czego słucham. Przed chwilą skończyłam małe zapętlanko na fajnym numerze Courtney Love, teraz leci fajny numer Blutengela. ^^

[spotify]spotify:track:4LJY0HcfiexjQycg3fFWPF[/spotify]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spotify]spotify:track:5ViF2xggFYtF4vzDb42L3S[/spotify]

Preludium deszczowe ♥ Szkoda tylko, że deszczu brak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Włączyłam sobie tę playlistę, którą od pewnego czasu wciska mi Spotify. Nazywa się "Odkryj w tym tygodniu" i ponoć jest bazowana na tym, czego słucham. Przed chwilą skończyłam małe zapętlanko na fajnym numerze Courtney Love, teraz leci fajny numer Blutengela. ^^

[spotify]spotify:track:4LJY0HcfiexjQycg3fFWPF[/spotify]

 

To masz szczęście do tejże playlisty, bo ja mam same średniaki (lub gorzej :huh: ), ale sprawdzałam ją tylko raz, więc poczekam co tam za tydzień mi pokaże (oho, nawet już mam nową porcję ^^). Chociaż z drugiej strony chyba wiem czym to może być spowodowane, mianowicie ja nie słucham wszystkich rzeczy na Spotify, więc to logiczne że nie uwzględnia on całego mojego gustu. Ponadto podczas szukania nowości sporo utworów odtwarzam we fragmentach i nawet nie scrobbluję ich na lasta, bo stwierdzam, że to nie to, a Spotify nie działa jak last.fm i nie patrzy czy coś przesłuchałam w całości, uwzględnia natomiast jakiekolwiek kliknięcie >play< (co widać np. w profilu przy "Ostatnio słuchanych wykonawcach").

 

Oboszejakisięztegozrobiłwywód ;_;

 

Co do ostatniej płyty BlutEngel, to polecam CAŁĄ! Zresztą już Ci chyba o tym napomykałam, no a poza tym wypowiedziałam się już na jej temat w odpowiednim miejscu na forum ;)

 

Wracając jeszcze do "Odkryj w tym tygodniu", to właściwie ze dwa w miarę ciekawe numery tam znalazłam, więc może z czasem program się nauczy i będzie polecał lepsze? Powinna być możliwość "lajkowania" tych numerów, które nam przypadną do gustu, podobnie jak jest w spotifajowej aplikacji "Radio" i wtedy otrzymywałoby się jeszcze lepiej dopasowane propozycje :cool:

 

I żeby już całkiem nie było megaofftopu, to:

[spotify]

[/spotify]

Tak oto dorobiłam się kolejnej pozycji do mojej playlisty "Lift me up". Zatem, myślę że ten omawiany wyżej wynalazek serwowany nam przez Spotify jest wart uwagi. Ichnią proponowaną playlistę można chociaż przejrzeć, a nóż się coś ciekawego trafi? :-D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spotify]

spotify:track:3pVtdRpy9foD6g9wlJhupY

[/spotify]

Słucham sobie "Odkryj w tym tygodniu" pierwszy utwór , taki balladowy a nagle słyszę Anneke ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.