Jump to content
margoQ

Czego teraz słuchacie?

Recommended Posts

A by sobie zobaczyć, co ta piosenka ma wspólnego z dniem dzisiejszym :D

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wracam do "obyczajowej muzyki", po prostu coś życiowego :)

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Coś na ochłodę...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spotify]spotify:track:39GVxN9q7OqFSCO8LtcaDf[/spotify]

Wczoraj ni z tego, ni z owego zaczęłam sobie to podśpiewywać, chociaż nie słyszałam tego strasznie dawno. Więc teraz musiałam sobie włączyć :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Kuzyn i jego panna młoda tańczyli do tego pierwszy taniec :happy: To była miazga, zwłaszcza że Marta pracuje jako tancerka i zna się na rzeczy :happy:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Przez swojego questa w zapodaju zagrzebałam się w szukaniu info o... cholera, forum-forach, liceum-liceach, analogicznie powinno być metrum-metrach, ale wtedy to brzmi jakby chodziło o metry (tak samo jak z odmienianiem "serum"... sera, ser, serom, sera, z serami, o serach? :D)... nasz język jest pogrzany. W każdym razie, zagrzebałam się w szukaniu info o tym, co w liczbie pojedynczej nazywa się "metrum". I właśnie sobie obejrzałam

, swoją drogą polecam typka, bo fajnie i prosto wszystko tłumaczy, no i tam ktoś w komentarzach napisał, że w "The Becoming" jest najpierw 13/8, a potem 6/8, i aż poszłam sprawdzić, i nie wiem, czy dobrze liczę, ale to się chyba zgadza ^^ A NIN zawsze na propsie ^^ Zdania wielokrotnie złożone też ^^
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Kuzyn i jego panna młoda tańczyli do tego pierwszy taniec :happy: To była miazga, zwłaszcza że Marta pracuje jako tancerka i zna się na rzeczy :happy:

 

:>>

 

[video=youtube]

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saaaaami. Jak ja Cię kocham. Ciebie i Twoje poczucie humoru. Robisz mi dzień :happy: A ten gościu w sweterku w paski i czapce z pomponem WYGRAŁ. ♥

A teraz Lana :)

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ja kocham ten zespół. ♥ Ten średniowieczny klimat jest EPICKI! \m/

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie ogólnie wszystko w tym teledysku rozwala :D Na przykład drift traktorem, 'nartki wodne' za traktorem, mecz w hokeja... Finlandia to też czasem stan umysłu :>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja jeszcze sobie spamnę Depeszami...

[spotify]spotify:track:2E3k0wLM8PTLiOaxWoEZjy[/spotify]

Z kategorii "Piosenki, których najbezpieczniej słuchać na słuchawkach albo w pustym domu" ♥ Względnie wtedy, kiedy wszyscy śpią :3 Reach out your hands and accept my love

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album KoRna Life is peachy. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.