Jump to content
margoQ

Czego teraz słuchacie?

Recommended Posts

Ogólnie Teräsbetoni. Głównie z "Metallitotuus".

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hare Kriszna.. Hare Hare, Kriszna Kriszna... :D

[spotify]

[/spotify]

A co powiesz na dziwne bisajdy Placebo, Sami? :D

[spotify]spotify:track:3EvCPrBpbM1ufVNL8mBEEY[/spotify]

 

Ja się teraz zabieram za playlistę od Spotify, bo tydzień się kończy i znowu mi ucieknie nieprzesłuchana.

[spotify]spotify:track:2pC0Att2USxa0qgViKefOP[/spotify]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To Hare Kriszna od Placebo jest niezłe :D Chyba znalazłam temat kolejnego wyzwania do zapodaj :>

 

[spotify]

[/spotify]

Share this post


Link to post
Share on other sites

To Hare Kriszna od Placebo jest niezłe :D

Hee, bo to Placebo :> Bisajdy Placebo są dobre z samej swej natury :> Nawet bisajdy z "Battle for the Sun" dają się lubić, chociaż sama płyta to słabizna :>

 

[spotify]spotify:track:4bKb4y868isSGyFsIaap8O[/spotify]

Ciąg dalszy playlisty od Spotify. Jakiś melancholijny pan śpiewa chyba o takim jednym fińskim zespole, co część z Was za nim przepada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To Hare Kriszna od Placebo jest niezłe :D

Hee, bo to Placebo :> Bisajdy Placebo są dobre z samej swej natury :> Nawet bisajdy z "Battle for the Sun" dają się lubić, chociaż sama płyta to słabizna :>

 

Ale ja właśnie nigdy nie lubiłam Placebo :) A Kriszna ma klimacik, więc mi się całkiem podoba ^^.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślałam, że mi przeszło...

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Piosenko, dusisz mnie tymi zwrotkami bez miejsca na oddech i plączesz mi język, ale i tak z jakiegoś powodu jesteś świetna do śpiewania :happy: 'Cause I eat boys like a cannibal, fuck hard, howl at the moon like an animal, soł macz fan ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Dzień z Tolkkim. Genialny kompozytor!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Stare Panic!. Wyskoczyło mi po prawej stronie na yt i kliknęłam, bo spodobał mi się tytuł, a dzięki komentarzom pod filmem dowiedziałam się, że Urie miał osiemnaście lat, gdy wydali ten album. Mój Cosmuś był w podobnym wieku, kiedy zaczynał. Znaczy, jak wydał "Humasyouhitch/Sonofabitch" w 2009 roku, miał lat dwadzieścia, ale wiki wspomina też o jakimś "19 Songs by Cosmo Jarvis" z roku 2006, jednocześnie nazywając "Humasyouhitch" albumem debiutanckim. Tak. Tymczasem Emi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czo ja tu tak spamuję dzisiaj...

Szukając na laście albumu Bowiego "Let's Dance" przy okazji trafiłam na to, i znowu intrygująca nazwa mnie zaciekawiła, jak z tym "The Only Difference Between Martyrdom and Suicide Is Press Coverage" (♥!) w moim poprzednim poście :D Ja nie mogę z samą sobą, próbuję robić zadania z Kangura sprzed paru lat, a jednocześnie puszczam sobie muzykę, przy której człowiek zaczyna mimowolnie podrygiwać w rytm, a momentami podrygiwanie przechodzi w prawdziwy taniec na krześle. Albo nawet nie na krześle, ino na dywanie na stojąco. Wcześniej zapętlałam sobie "I'm Afraid of Americans" (David Bowie meets Trent Reznor, no czego chcieć więcej? ♥), a teraz leci to coś. W ogóle ten test, który wydrukował nam pan Pirosław, jest oczywiście cały zabazgrolony, w oczka, twarze, buźki, serduszka, pacyfki, spirale, gwiazdki, nutki, krateczki, paseczki, tytuły piosenek i krzywopadłościany, ponieważ Emi skupia się na matmie mocno.

[spotify]spotify:track:410QImDiZThbbBHhSiK5YN[/spotify]

Skaczeeemyyy ^^


A morał z tego taki: zakładając zespoły, nadawajmy im dziwne nazwy w stylu Fuck Art, Let's Dance!, Kiss the Anus of a Black Cat, Cigarettes After Sex albo Psychocukier. To zwiększa szansę, że jakaś Emi, natykająca się na taką nazwę dzięki Świętemu Przypadkowi, postanowi sprawdzić, co się za nią kryje. c:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niby nic specjalnego, a leci już 20 raz, Tolkki y u do dis D:

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Stare Panic!. Wyskoczyło mi po prawej stronie na yt i kliknęłam, bo spodobał mi się tytuł, a dzięki komentarzom pod filmem dowiedziałam się, że Urie miał osiemnaście lat, gdy wydali ten album. [/url]

 

Nie lubię tego utworu, chociaż fakt, tytuły mieli wtedy fancy. Ale sam Brendon przyznał w którymś wywiadzie, że teraz tytuły są prostsze, bo sam ich zapominał i był negatywny przypał :D

 

 

A propos tego albumu - to kiedyś znalazłam taką wypowiedź kogoś, z którą się w 100% zgadzam, że ile płyt Panic! tyle generacji fanów. Ci, którzy lubią pierwszy album, nie znoszą pozostałych, z kolei ci, którzy lubią ostatni (jak ja), patrzą na resztę tak - "meh, dafuq is this shit?". Także ta piosenka też mi się nie podoba, chociaż tytuł jest fancy :D

 

 

 

Przypomnę Ci, że ja mam lat 21 i również osiągnęłam w życiu wielkie, puchate, różowe nic, więc chill out :D

 

 

A ja słucham tego.

[video=youtube]

Someone should go to hell for this.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taaaaak, skąd ja to znam ;_;

Przypomnę Ci, że ja mam lat 21 i również osiągnęłam w życiu wielkie, puchate, różowe nic, więc chill out :D

E tam, ja mam jeszcze więcej i moje nie jest ani różowe, ani puchate :c

 

Aby bez offtopu było:

[spotify]spotify:track:0kUmObBcg5PTeag5DS0AoD[/spotify]

Lubię takie, hm, orientalne motywy XD Przez ten kawałek zaczęłam odsłuchiwać całą płytę.

 

Random thought: nie sądzicie, że miejscami ten temat przypomina Pogadalnię (R.I.P. :( )?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.