Jump to content
margoQ

Czego teraz słuchacie?

Recommended Posts

Hmm... jaki zespół na P? Nie znam żadnego :v

 

A taki straszie nudny :D

Na serio to mają jakieś ciekawe utwory i nawet jak się nad czymś zamyślę, to szybko przywracają mnie do rzeczywistości, mało kto to potrafi :>

 

[video=youtube]

 

Dzisiaj dzień spędzam z Kotim, bo ma urodziny (jakby mi to robiło jakąś różnicę... :D) ♥ ♥ ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm... jaki zespół na P? Nie znam żadnego :v

 

A taki straszie nudny :D

Na serio to mają jakieś ciekawe utwory i nawet jak się nad czymś zamyślę, to szybko przywracają mnie do rzeczywistości, mało kto to potrafi :>

 

Mogę Ci powiedzieć w sekrecie, że lepiej nie tykać pierwszych trzech albumów. Jakoś połowa przedostatniego jest całkiem ok + cały ostatni jest turbo wykopany w kosmos :D A reszta, pierwsze trzy... cóż. gówna lepiej nie tykać, bo zacznie śmierdzieć :D

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Świetny utwór! :rolleyes: ♥

Jak ja lubię Wam spamować w tym wątku. ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogę Ci powiedzieć w sekrecie, że lepiej nie tykać pierwszych trzech albumów. Jakoś połowa przedostatniego jest całkiem ok + cały ostatni jest turbo wykopany w kosmos :D A reszta, pierwsze trzy... cóż. gówna lepiej nie tykać, bo zacznie śmierdzieć :D

 

Przesłuchałam wszystko + Live in Chicago i muszę mieć odmienny gust, bo mi się bardziej podobały te starsze albumy :D Z nowych kilka utworów brzmiało znajomo, może gdzieś w radiu je słyszałam.

 

[spotify]

[/spotify]

 

Przeprosiłam się ze Spoti, żeby zasypiać przy czymś fajnym ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogę Ci powiedzieć w sekrecie, że lepiej nie tykać pierwszych trzech albumów. Jakoś połowa przedostatniego jest całkiem ok + cały ostatni jest turbo wykopany w kosmos :D A reszta, pierwsze trzy... cóż. gówna lepiej nie tykać, bo zacznie śmierdzieć :D

 

Przesłuchałam wszystko + Live in Chicago i muszę mieć odmienny gust, bo mi się bardziej podobały te starsze albumy :D Z nowych kilka utworów brzmiało znajomo, może gdzieś w radiu je słyszałam.

 

Możliwe, że przeze mnie, bo ja tu blastowałam większość nowej płyty z większą lub mniejszą częstotliwością :D

A co do starszych utworów, to nie jestem w stanie pojąć jak komuś mogą się podobać te kompletnie pozbawione melodii, ładu i składu piosenki, np. z A Fever You Can't Sweat Out.

Np.

. No ja nie daję rady. Jak najdzie mnie ochota na coś amelodycznego, to sobie włączę black metal :v

 

PS. Właśnie dzięki Tobie dowiedziałam się, że istnieje coś takiego jak Live in Chicago. Idę obczaić :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogę Ci powiedzieć w sekrecie, że lepiej nie tykać pierwszych trzech albumów. Jakoś połowa przedostatniego jest całkiem ok + cały ostatni jest turbo wykopany w kosmos :D A reszta, pierwsze trzy... cóż. gówna lepiej nie tykać, bo zacznie śmierdzieć :D

 

Przesłuchałam wszystko + Live in Chicago i muszę mieć odmienny gust, bo mi się bardziej podobały te starsze albumy :D Z nowych kilka utworów brzmiało znajomo, może gdzieś w radiu je słyszałam.

 

Możliwe, że przeze mnie, bo ja tu blastowałam większość nowej płyty z większą lub mniejszą częstotliwością :D

A co do starszych utworów, to nie jestem w stanie pojąć jak komuś mogą się podobać te kompletnie pozbawione melodii, ładu i składu piosenki, np. z A Fever You Can't Sweat Out.

Np.

. No ja nie daję rady. Jak najdzie mnie ochota na coś amelodycznego, to sobie włączę black metal :v

 

PS. Właśnie dzięki Tobie dowiedziałam się, że istnieje coś takiego jak Live in Chicago. Idę obczaić :D

 

Nie słuchałam ich wtedy, bo fazowałam na CO, dopiero teraz nadrobiłam :D

Hmm, normalna piosenka jak dla mnie Oo

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spotify]spotify:track:19sMFoKLM30LQVD1nnlCmM[/spotify]

Ależ ten numer się przyjemnie zapętla. I like it much indeed ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Refren tej dziwnej piosenki się wkręca! :happy:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowe odkrycia dzięki Spotify :D

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowe odkrycia dzięki Spotify :D

[video=youtube]

Łap, Sami:

[video=youtube]

 

U mnie w tej chwili leci Eivør.

[spotify]spotify:track:0ZDy8tYhjhYQhm8XsGvgmz[/spotify]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spotify]

[/spotify]

 

A ja się dzisiaj Def Lepparduję :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaki dobry zespół znalazłam. Wokal jest taki sobie, ale muzyka ładna ♥

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Dwadzieścia lat minęło..Młodziutka Anneke to wulkan energii na scenie! I taka jest do dziś :)!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spotify]spotify:track:0XyjtybwqSdqMAFfBEkmZf[/spotify]

Rebel giiiiiirl, rebel giiiiirl, rebel giiiiiiirl, you are the queen of my world :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak to nie jest cudownywokal to nie wiem co nim jest ;)

Miód i balsam dla duszy,ta Pani śmiało mogła by być wokalistką Nightwish ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.