Jump to content
beatag60

Nasz image

Recommended Posts

Bo były z jednej strony dłuższe XD I krzywe takie. Że jeden włos dłuższy, drugi krótszy... Ale ja myślałam, że to będzie centymetr, dwa... Chociaż teraz jak na nie patrzę w lustrze, to chyba nie ma takiej wielkiej różnicy. Ale nie mogę się przyzwyczaić, że są takie równe :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak czytam, że glany na 2-3 lata... Moje teraz "chodzą" już 9 zimę ^^ A co do obcierania - pięty można rozbić młotkiem + spirytus. Moje są już tak rozchodzone, że nie wiem jak bym miała się przyzwyczaić do nowych :P No i wypastowane są jak nowe :D Nie wiem też jak można je nosić przez cały rok :P Hail dla mojej polonistki z LO - ona to potrafiła.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak czytam, że glany na 2-3 lata... Moje teraz "chodzą" już 9 zimę ^^ A co do obcierania - pięty można rozbić młotkiem + spirytus. Moje są już tak rozchodzone, że nie wiem jak bym miała się przyzwyczaić do nowych :P No i wypastowane są jak nowe :D Nie wiem też jak można je nosić przez cały rok :P Hail dla mojej polonistki z LO - ona to potrafiła.

 

9 lat? Żadnych butów nie miałam tak długo, podziwiam. Ja strasznie szybko ścieram podeszwy... pierwsze glany po dwóch latach miały dziury prawie na wylot xDD zawsze na piętach po wewnętrznej stronie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

A podeszwy pogrubiane, jakby podwójne? W każdym razie to je jeszczcze ratuje :P No i wkładki ocieplające XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak czytam, że glany na 2-3 lata... Moje teraz "chodzą" już 9 zimę ^^ A co do obcierania - pięty można rozbić młotkiem + spirytus. Moje są już tak rozchodzone, że nie wiem jak bym miała się przyzwyczaić do nowych :P No i wypastowane są jak nowe :D Nie wiem też jak można je nosić przez cały rok :P Hail dla mojej polonistki z LO - ona to potrafiła.

Rany, 9 lat... 9 lat temu to moje butki były maleńkie :D

Moja polonistka też kiedyś wiecznie nosiła glany. Czy to ulubione obuwie polonistek? o.o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, grube podeszwy. Ale u mnie to norma, wszystkie buty wyrzucam z powodu "schodzonych" podeszw (nie wiem dlaczego chrome mi to podkreśla... takie słowo istnieje, prawda?) :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko dlaczego takie drogie?? A tak mi się podoba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam od nich piórko i bardzo polecam mają piękną biżuterię. Niestety drogą, ale w końcu posłuży latami :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

1544610_538911439549634_105451014_n.jpg

 

W piątek moje ucho będzie katowane, by te cuda na nim się pojawiły *.*

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Taaak :P Podobno około 2 tygodni boli xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie mogę nosić szpilek. ;_;
Czemu mamo?

 

Taaak :P Podobno około 2 tygodni boli xD
Dużo zależy od Twojego nastawienia i od umiejętności osoby, która przekłuwa, ale na stronie tego ucha, to sobie w najbliższym czasie nie pośpisz....xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj, na chrząstce to bolaaaało... Fakt, że było to w moim przypadku robiona byle jak, przez kogoś, kto nigdy wcześniej tego nie robił, ale zanim się całkiem zagoiło to prawie miesiąc minął. A bolało chyba około 2 tygodni. Czekam na zdjęcia jak już będzie "po wszystkim" :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę nosić szpilek. ;_;
Czemu mamo?

 

Bo mam skręcone obie kostki, które na zmianę bolą (czasem nawet naraz) i w zwykłych butach umieram, a w szpilkach to dopiero. -.-

A rezonans mam dopiero pod koniec marca, więc... Zanim to zdiagnozują dokładnie, zanim zaczną leczyć... Z pół roku jeszcze szpilek nie ponoszę. ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.