Jump to content
beatag60

Nasz image

Recommended Posts

Chyba jestem tutaj jedyna nie wielbiąca czerni :P

Nie potrafiłabym sklasyfikować mojego stylu. Ubieram się różnie, zimą odkopuję z szafki moje glany oraz czarny płaszczyk i przechadzam się w nich dumnie po włocławskich ulicach. Latem za to wyglądam jak hippis :D Uwielbiam kolory, najbardziej czerwony, żółty i zielony, choć większość ciuchów mam niebieskich :) Dziwię się sobie, bo jeszcze rok temu popytałam we wszystkich odcieniach czerni :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie dopadają fazy na obwieszanie się wszelkimi ozdóbkami, po jakimś czasie średnio 2 latach mi to mija. Kolory które preferuję nie zmieniły się od lat: czerń, brąz i ciemne odcienie niebieskiego. Ostatnio do czerni dołączam czerwień- dotąd kolor nie lubiany przeze mnie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

W kwestii kolorystyki - za dużo u mnie różnych odcieni niebieskiego i szarego. Ciepóych barw nie znoszę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szałowo modne kolorowe spodnie, w orientalne(i nie tylko) kontrastowe wzory. Podobają się Wam ktoś się skusił?

spodnie-we-wzory-wzorzyste-spodnie.jpg

Mocno-kolorowe-wzorzyste-spodnie-PPQ_gallery_image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsze nie za bardzo mi podchodzą, natomiast drugie są rewelacyjne, świetne te wzorki :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Duana, ja też wielbię czerń ;) Na co dzień to noszę bojówki (oliwkowe czarne lub siwe); prawie same czarne koszulki z zespołami i kilka np. z czachami; trampki (w lato) lub glany (jesień, zima, wiosna). Do tego bransoletki na rękach i łańcuch przy spodniach.

 

Strasznie lubię też nosić "skórę" na którą mam teraz straszną fazę xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje niedawno zakupione glany obtarły mi nogi :( Musze chyba nosić do nich dłuższe skarpetki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bares-koszula-gotycka-58529-wszp-117-.jpg

 

Jak ja kocham takie sukienki u kobiet♥

 

sukienka-w-stylu-gotyckim.jpg


Pierwszy u dołu ma fajny styl podoba mi się :)

 

Koszulki%20m%C4%99skie%20a%202.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matko moja jedyna jak ja nie lubie takiego stylu u chłopów ; o

Styl na ghotki, metalówy uwieelbiam ♥ Ale ghotów i metalów nie! ; o

Ale za to jakiś punkowy styl u faceta to mrr szaleje ; D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metalów nie lubisz? WHY ??!! Styl gotycki też mi się średnio podoba... To znaczy ja bym się źle w takim czuła i raczej u facetów też mi nie podchodzi, ale METAL ? Dla mnie super :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi no nie wiem. Nie lubię takiego typowego metalowca :c Całkiem długie włosy u faceta zazwyczaj mi się nie podobają.

 

Są wyjątki, ale chyba nieliczne : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie to dobrze, że każdy lubi coś innego ;) Ja też nie przepadam za bardzo długimi włosami u płci przeciwnej. Bardziej chodziło mi o styl ubioru. Skóra ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

co jak co Metalówa dziewczyna w skórze jest genialna ,sam widziałem na koncercie i jeszcze jak ma fajną figurę to olaboga !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak jest przystojny i w moim typie, to jak najbardziej moze chodzic ubrany jak matal XD Ale to się chyba ze sobą gryzie :

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje niedawno zakupione glany obtarły mi nogi :( Musze chyba nosić do nich dłuższe skarpetki.

 

Wywołały pewnie szkolną sensacje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1234094_580539842005565_1606073944_n.jpg

Kupiłam sobie taką koszulkę :D. Znak Insygni Śmierci + cytat z grobu rodziców Harrego. Takie tam, fanowskie ♥.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapłaciłam 45zł, przesyłka jest wliczona. Bo to ręcznie zrobiła mi taka dziewczyna na moją prośbę :). Zastanawiam się nad zamówieniem czegoś z Grą o Tron.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.