Jump to content
Sami

Normalni ludzie się nudzą

Recommended Posts

Niee, randomowa postać z internetu.

Wg mnie w ogóle niepodobna do Annie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu, ale od razu pomyślałem o niej. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Machnęłam takie w 15 minut :)

10601950_752596388115664_43830716_n.jpg

Cooo? Ja takiego bym nie machnęła w cały dzień, a ty w piętnaście minut... Jej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami znowu rysuje. Jestem zadowolona z tego portretu, bo przynajmniej raz rysowana osoba nie ma miny jak wiadomo co robiący kot na pustyni. :>

 

10542851_457709311038100_1207748912_n.jpg

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami zabiłaś mnie tymi "pięciominutówkami":) Piękne, podziwiam- ja nie umiem narysować karykatury kota:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poprzednie powstało w jakieś 15 minut, ale Simone powstawała z przerwami cały dzień. Może łącznie zajęło mi to jakieś 1,5h ;) Nie jestem aż takim sprinterem ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz talent - wybierasz się może do szkoły plastycznej? Z tych dwóch rysunków bardziej podoba mi się ten ostatni. Jest bardziej wyrazisty, "ostrzej" narysowany i przez to sprawia lepsze wrażenie; jest jakby żywszy. Szkoda, że nie narysowałaś całej postaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do szkoły plastycznej nie... Idę na genetykę, czyli w zupełnie odwrotnym kierunku :)

I dzięki ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj przy filmie machnęłam panią Turunen, a dzisiaj tylko upaprałam się węglem po łokcie, próbując kolorować jej włosy. Węgiel i ja nie zostaniemy chyba przyjaciółmi 3

 

10632184_750338221679007_946140059_n.jpg

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetne! Coś jednak jest w tych oczach. ;) I albo chciałaś Tarję odmłodzić (tak to WM najpóźniej), albo przesadziłaś nieco z wielkością policzka. (Tak moim zdaniem). :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może trochę przesadziłam, skoro wygląda ci tu na Wishmastera max, a to było zdjęcie z promo Colours in the dark...

 

I to prawda, Tarji, żeby była Tarją, wystarczy narysować same oczy : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

To. Znowu. Ja. Tym razem pod nóż poszła Aneta. :)

 

10601785_289411624579826_300762425_n.jpg

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anette jak żywa. Nawet detale ładnie wykończone np. ten sweterek - koronkowa robota. Tylko wydaje mi się, że prawe ramię jest trochę za wąskie, ale może to tylko złudzenie. Myślałaś o tym, żeby wysłać ten rysunek Anette - podejrzewam, że ucieszyłaby się.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogłabym jej wysłać, ciekawe co powie :)

Ciekawe czy pamięta ten sweter, bo zdjęcie wygrzebałam w internecie i jest dość stare.

A ramię... tak było na zdjęciu. Tylko tam było o wiele jaśniejsze, może dlatego nie rzucało się tak w oczy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojej, jaki słodziak! ♥ Spodoba jej się (bo jej by się podobało nawet wtedy, jakby było brzydkie, to Nette xD). :) Troszkę za szeroki nos? A może mi się wydaje, że niby chcę coś znaleźć na siłę. ;)

 

 

Możesz mi to dać. Np. jutro. Będę w Opolu akurat. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możesz mi to dać. Np. jutro. Będę w Opolu akurat. xD

 

Hahaha, nope. Targuję się z Anetą, żeby to wymienić na jej zdjęcie z autografem :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, nie. Jeszcze. Ale to Aneta, ona odpisze xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i tusz raczej się nie polubimy.

14vrz4k.jpg

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja i tusz raczej się nie polubimy.

 

Czemu? Nie jest wcale tak źle. ;)

 

Jedyne do czego mogę się przyczepić to do waloru w kompozycji. Obraz wydaje się być płaski, ponieważ ławka oraz główny i dalszy plan zamku mają praktycznie to samo natężenie światła.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedyne do czego mogę się przyczepić to do waloru w kompozycji. Obraz wydaje się być płaski, ponieważ ławka oraz główny i dalszy plan zamku mają praktycznie to samo natężenie światła.

 

No i wiesz, że trafiłeś w dziesiątkę? Teraz maluję Londyn mamie do powieszenia na ścianę i powiem ci, że faktycznie, jak się bardziej dopracuje pierwszy plan i rozmyje plany dalsze, to wygląda lepiej... :) Ale to jeszcze nie skończone. Jak skończę, to wrzucę.

 

A w tak zwanym 'międzyczasie' popełniłam sobie piżamę na studia. Mam jeszcze dwa białe longsleeve'y do zamazania, mam już nawet pomysły na oba :>

A tu moje dzieło. Chowam, bo nie każdy może chcieć mieć wielki obraz mnie w piżamie na samym środku wątku forum... xD

10617194_1493932487520985_1041770245_n.jpg

 

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

A widzisz, Szołtajm się tam zabłąkało :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.