Jump to content
Sami

Normalni ludzie się nudzą

Recommended Posts

Nie, to kredka akwarelowa potraktowana wodą : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kredka akwarelowa? O takim wynalazku to ja żem nie słyszała o.O

Śliczne ma te włosy :) W ogóle cała jest śliczna, ale najbardziej mi się podobają kudełki i dłoń :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też nie słyszałam o czymś takim :D no w każdym razie coś "wodnego" :D ładnie wygląda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nic wielkiego, zabawa akwarelami to dopiero wyzwanie :D

 

http://magicznakreska.blox.pl/2013/05/Kredki-Aquarelowe-posrednie-medium-miedzy.html


Post pod postem.. well.

 

Dzisiaj zaczęłam, dzisiaj skończyłam, Marco i Nette. Nie wiem co im się stało, ale wiem, że coś im się stało. Poprawiałam miliardy razy, ale nadal nic. Poddałam się w końcu. Ktoś ma jakieś pomysły co im się stało i jak to poprawić? Miałam miliard teorii, każda była zła :<

 

2432gox.jpg

rc7mgo.jpg

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow!!! Piękne prace :O Na moje oko z Anetką i Marco wszystko w porządku :D

A te kredki akwarelowe są super, z tego, co pamiętam to malowałam takimi w podstawówce i była z nimi fajna zabawa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Robisz postępy, zła kobieto. Te obrazki są prawie idealne. ;_;

 

Dobra, a teraz krytyka. Ostatnio mam dni szczerości, wszyscy się na mnie wkurzają. xD

Prawe oko Tarji ma za mały dzióbek. Dobra, wiem, to śmieszne, taki detal, ale w tym obrazku brakuje mi jakiegoś takiego detalu, żeby definitywnie uznać, że jest doskonały. I trochę niższe górne zęby, i szersza górna warga. I będzie idealnie.

Drugi obrazek jest wspanialszy. :P Poprawić im tylko oczy (może odrobinę zmniejszyć, i wygiąć kąciki) by trzeba było.

 

Ale nic nie psuj, jest dobrze. Poprawisz się na następny raz, pozwalam ci. ;)

 

PS Czepiam się tak, bo Twoje obrazy są za idealne. Gdyby nie były, byłabym milsza. ;>

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami dostała w spadku aparat fotograficzny :D Dinozaurowa technologia, ale i tak własny aparat cieszy.

I teraz będę spamować, bo byłam dzisiaj w ogrodzie botanicznym połazić i na rynku w empiku po moją gazetę i zdjęcia się stały. Jakoś tak... same.. :)

 

W większości są to testy przesłony, ostrości, makro i takie tam.

3jclg6e3iv3b.jpg

2i1pkeu7p782.jpg

Kwitnące kaktuseły :)

0nrdlzo80wz6.jpg

kcx9omm2moyd.jpg

hb9a2b8l6b7r.jpg

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siedzę i kończę. Mam nadzieję, że kończę, bo rysuję tego pana już chyba od roku... :D

 

Jeszcze druga połowa włosów i koniec.

 

b78hiqg9wtrj.jpg

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

WOW rewelacja, świetnie tobie wychodzi. Masz talent :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam propozycję. Chcesz mi też oddać Twojego drugiego Tuomasza? :) Pierwszy nadal wisi na ścianie. ♥

Śliczny Ci wychodzi; ładniejszy niż w rzeczywistości. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Śliczny Ci wychodzi; ładniejszy niż w rzeczywistości. xD

 

Upiększam specjalnie, coby mnie swoim rapefacem we śnie nie nachodził :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Post pod postem... well. Życie.

 

Muszę się pochwalić, bo kiedyś robiłam grafikę, a teraz chciałam samej sobie udowodnić, że umiem w photoshopa. I chyba nadal umiem :)

Zrobiłam logo dla swojego małego wakacyjnego wyzwania. Otóż planuję założyć stronkę z moim szyciem (na fb na razie) i chciałam, żeby to jakoś wyglądało. Taka mała sewing company ^^ Na razie jestem sama sobie sterem, żeglarzem i rybą, ale zobaczymy co z tego wyjdzie ^^

 

Smoke and mirrors is a metaphor for a deceptive, fraudulent or insubstantial explanation or description. The source of the name is based on magicians' illusions, where magicians make objects appear or disappear by extending or retracting mirrors amid a distracting burst of smoke. The expression may have a connotation of virtuosity or cleverness in carrying out such a deception.

16h3q8p.jpg

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajne logo - proste i przekazujące wszystko co potrzeba :)

Jak już założysz fp to się podziel :P

 

EDIT: a cóż to za czcionka? Bo ładna :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDIT: a cóż to za czcionka? Bo ładna :P

 

Nie pamiętam nazwy, jest na kompie w domu, aja na laptopie we wrocławiu. :<

 

 

No i założyłam fanpage. No, założyłam już dawno temu, ale nic tam nie było, więc nie dzieliłam się linkiem. A teraz, kiedy to zakończyłam już tę smutną pieśń, jaką jest sesja, Smoke&Mirrors może ruszyć z kopyta :D

 

Lajkować, mości państwo, zróbcie dobry uczynek :)

https://www.facebook.com/smokeandmirrorscompany

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przydałby się gif z toczącym się samotnie po pustyni krzaczkiem... Tak to właśnie wygląda w moim temacie. No ale nic ;)

 

Mam dla Was 15 minutowego Maestro, tzw. 'szybki Maestro' przed pakowaniem :>

 

bhn3d9w9y1z5.jpg

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaki mały! :O

Ale super wyszło :D najlepiej chyba wychodzą takie spontaniczne twory ;)

Te palce ! ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki dziewczyny ^^

 

Kiteeeee, Sami!!! Kitee za rok:) I to koniecznie!

 

W to celuję ;) Na razie tworzę dużo fanartów, żeby było z czego wybierać za rok ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazwa 'Szybki Tuomas' pasuje w sam raz do rapeface'a. ♥ Chociaż to taki inny wyraz twarzy. W stylu oficjalnej teorii nt. SLS (nie mojej xD).

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znowu mnie wzięło na rysowanie :)

Dzisiaj dojrzałam wreszcie do tego, żeby narysować naszą Floortje. W końcu to już NW, od prawie 3 lat, a ja nadal nie umiem się przyzwyczaić.

 

30lgp3c.jpg

 

Wczoraj machnęłam Jessego z The Neighbourhood w wersji 2011 (czerwony) i z 2015 (zielony). Mam w planach jeszcze jednego, też w wersji 2015 :D

 

e6f7rm.jpg

18bw5u.jpg

  • Like 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po co robić normalne zdjęcia, kiedy można robić zdjęcia nocą, obierką z ziemniaka, przy nikłym oświetleniu? No po co? ;>

 

Ville. Zwaliłam w którymś momencie jego twarz, ale nie mam pojęcia gdzie i dlatego już tak zostało ;<

3324d4i.jpg

  • Like 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiejsza Aneta. :)

 

Malutka, w formacie 13x9. Taka, żeby rzucić na pierwszy challenge grupy NW fanart.

ztayd0.jpg

  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tatuaż Ville wymiata ♥ W ogóle lubię to jego zdjęcie. Anetka wyszła świetnie! Czekam na więcej :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Floor taka piękna jak prawdziwa. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala, nie wiem czy to sarkazm czy naprawdę podoba Ci się tatuaż Ville, bo powstał w ostatnie 5 sekund rysowania i jest maźnięciem pędzlem po ręce Ville. W ogóle najpierw tatuażu miał nie być, bo mi się nie chciało... :)

 

Dzięki za komentarz, Marcin ^^

 

 

Wszystkie rysunki w lepszej jakości (zrobiłam skany! ♥) można obejrzeć na moim deviantarcie :) http://coldwinterheart.deviantart.com/

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.