Jump to content
Adrian

Wino Imaginaerum

Recommended Posts

Guest Morderczyni

A ja Was zaskoczę - nie piję wcale ! ha ! :D

 

Mnie nie zaskoczyłaś.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie piję z oczywistych powodów :D

 

nie ma czegoś takiego jak powody oczywiste :P bo co dla ciebie oczywiste dla kogoś innego może być czymś dziwnym :P ja nie piję bo nie lubię. no chyba, że naprawdę jest jakaś okazja, a ja mam dobry humor :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Podejrzewam, że Invidia jest nieletnia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi to ie przeszkadzało w spożywaniu alkoholu, dlatego mówię, że nie jest to nic oczywistego ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi to ie przeszkadzało w spożywaniu alkoholu, dlatego mówię, że nie jest to nic oczywistego ;)

 

ooo nieładnie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi to ie przeszkadzało w spożywaniu alkoholu, dlatego mówię, że nie jest to nic oczywistego ;)

 

ooo nieładnie :D

 

wiem :P ale chyba dzięki temu już wypiłam co miałam w życiu do wypicia i nie piję teraz :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi to ie przeszkadzało w spożywaniu alkoholu, dlatego mówię, że nie jest to nic oczywistego ;)

 

ooo nieładnie :D

 

wiem :P ale chyba dzięki temu już wypiłam co miałam w życiu do wypicia i nie piję teraz :P

 

To jak teraz pije tylko okazjonalnie szampana, to w przyszłości pić nie będę? :devil:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

mi to ie przeszkadzało w spożywaniu alkoholu, dlatego mówię, że nie jest to nic oczywistego ;)

 

ooo nieładnie :D

 

wiem :P ale chyba dzięki temu już wypiłam co miałam w życiu do wypicia i nie piję teraz :P

 

A ja nie piłem, nie piję i nie zamierzam pić :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Invidia - myślę, że tu nie ma żadnej zasady :P ja po prostu lubię sobie pewne rzeczy/błędy w jakiś tam sposób pozytywnie tłumaczyć :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

TheEscapist, nie martw się-nie jesteś jedyny. Ja też.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O ja też nie piję, pewnie to przez niepełnoletność, ale też jakoś specjalnie mnie do tego nie ciągnie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja piję sporadycznie, ale Nightwishowego wina z chęcią bym spróbowała :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie jestem tak mega opcykany w każdym utworze NG ale ten utwór jest mi dobrze znany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jestem bardzo ciekawa: czy ktoś już miał okazję degustować tego specjału? Czy ten trunek jest aromatyczny podobnie jak magiczna jest muzyka NW, czy taki sobie "sikacz" pod patronem kapeli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupcie mi takie na urodziny :< Bardzo chciałabym spróbować *.* Strasznie ciekawa jestem smaku tego wina. Mam nadzieję, że nie zalatuje siarką już w połowie xD haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejny chwyt reklamowy NW... Jestem na nie. Niedługo będziemy mogli kupić limitowaną serię papieru toaletowego Imaginaerum...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś były prezerwatywy, więc papier toaletowy też teoretycznie mogliby wypuścić :P

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Use Your Imagination!

 

Imagine you are running in the woods, chasing an animal in the moonlight and finally you catch it. The warm blood reflects on the blade of your knife. The trees are rustling as the wind blows. The smell of the blood gets into your nose. Tear a piece of meat from the body and roast it on the fire. Medium-rare, please... Now have a sip of the Imaginaerium(...)

 

Jejku, jaka sugestywna recenzja, albo chłyt marketingowy. ;)

Jeśli to wino ma pewne właściwości prowadzące do takich wyobrażeń to strach się bać, do jakich czynów mniej podatna dusza na procenty miałaby po wypiciu kilku butelek. :D A od wyobrażeń do czynów to czasem krótka droga, ola Boga! :D

A tak na poważnie to obstawiam, że winko jak winko a że Tuo sobie go nie szczędzi, wnioskując po koncertach (nie żałuję mu, niech sobie chłopak ma. ;) ) to i czemu by z tego marki nie zrobić? I fakt, show biz rządzi się swoimi prawami i szczerze pisząc każda gwiazda ma jakiś produkt w którym zapewne gustuje i pod którym się podpisuje. All in all monej rulez de łorld. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie fajny pomysł. Wyobraźcie sobie: chowacie je gdzieś w domu, bo z jednej strony się ono wala, a z drugiej szkoda go pić. Po latach (zaszaleję, dajmy an to 20-30) odkopujecie taką butelkę wina NW... Genialne. Dlatego ten pomysł jest fajny, ale widzę, że powoli, małymi kroczkami zjada ich komercha - coś czego Tuo się wystrzega i za co wyleciała Tarja. Wino - ok, ale tu granice się kończą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.