Jump to content
beatag60

Filmy

Recommended Posts

Przed chwilą obejrzałam sobie Edwarda Nożycorękiego, którego nie oglądałam od wieków (czytaj: od dobrych paru lat). Płakałam dwa razy, za drugim razem to było całkowite rozryczenie się. Dalej mam gęsią skórkę. Chyba z wiekiem przybyło mi wrażliwości. Piękne ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj przypadkowo zaliczony Django- western, nie moje klimaty, ale polecam bo dobry:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj obejrzałam film "Joe Black" z Bradem Pittem. Nuuudny ;_;

 

byłam wtedy u brata i miałam takie emocje na tym filmie, że aż przysnęłam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj oglądałam na Polsacie Black Hawk Down/Helikopter w ogniu. Na początku trochę przymulasty, ale na końcu bardzo fajny. Bardzo... bezpośredni. Tzn. te urwane nogi, palce, ręce... No kurczę, głupi Amerykanie. Wysłali sobie wojsko do Somalii i pozabijali ludzi. (Tak wiem, żadna nowość, ale oni i tak są głupi...).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się wczoraj spodobał za to film "Bez kompromisów". Strasznie polubiłem główną bohaterkę, która mimo przeciwności losu starała się wraz z przyjaciółką przejąć szkołę, żeby dzieci miały szansę na lepszą edukację. Z początku myślałem, że to będzie zwykły film o problemach samotnej matki, ale zmieniłem zdanie po obejrzeniu. Naprawdę bardzo fajny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"X-men 2" na polsacie zawsze spoko ♥ ♥ ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam gorąco ten film wspaniała obsada, doskonała muzyka i fabuła :)

 

7183956_3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fakt " Zagubiona autostrada" Lyncha świetny film, pamiętam że jak go kiedyś oglądałem to mi zrył trochę mózg :D, może sobie jeszcze raz za niedługo obejrzę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i piosenki Marilyna Mansona i Rmmstaina dodają schizy co nie? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak muzyka pasuje świetnie do filmu, zresztą Rammsteinowi to się przydało w rozgłosie bo byli dopiero na początku kariery ;).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zagubiona Autostrada to jeden z moich ulubionych filmów :) Mogłam go kiedyś oglądać codziennie ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam serie filmów Roba Zombie :)

 

house_of_1000_corpses.jpg

Dom 1000 Trupów:

Czwórka nastolatków podróżujących po Stanach Zjednoczonych, zainspirowana historią bestialskiego mordercy Doktora Satana, rusza w miejsce, w którym stoi drzewo, na którym szaleniec został stracony. W ulewną noc psuje im się auto. Przypadkowo spotkana dziewczyna oferuje im bezinteresowną noc we własnym domu. Młodzież nie zdaje sobie sprawy, że raz przekraczając próg posiadłości rodziny Firelfy, nigdy już nie opuści jej żywa, bowiem poszczególni jej członkowie okazują się być zwyrodniałymi sadystami-psychopatami.

 

the-devils-rejects.jpg

 

Bękarty Diabła:

Po zamordowaniu szeryfa Wydella, Firefly'owie stają się celem Johna Quincy'ego Wydella, brata nieboszczyka, także szeryfa, który dąży do schwytania szaleńców.

 

Halloween3disc_cover.jpg

 

Halloween:

Po tym jak młody Michael Myers zabija swoją starszą siostrę w noc Halloween, zostaje przetrzymywany przez 15 lat w instytucji dla umysłowo chorych. Jednak ucieka i rozpoczyna poszukiwania swojej młodszej siostry, Laurie Strode, które prowadzą go do rodzinnego miasta Haddonfield. Od tej pory Laurie i jej przyjaciele muszą rozpocząć walkę o przeżycie z Michaelem Myersem, starającym się ich zabić.

 

halloween2_poster.jpg

 

Hallowen 2:

 

W mrożącej krew w żyłach kontynuacji kultowego horroru „Halloween” zabójca z długim nożem znów tropi swoją siostrę Laurie, która marzy jedynie o tym, by zapomnieć o przerażającej przeszłości. Tymczasem dla Myersa żadne drzwi żadnego, nawet najlepiej strzeżonego szpitala psychiatrycznego nie są dość mocne, by powstrzymać go przed ucieczką, gdy poczuje listopadowy zew krwi i chęć powrotu do rodzinnego Haddonfield... Michaele Myers, stworzony przez Johna Carpentera w 1978 roku, jest dla horroru postacią kultową. Taką samą jak Freddy Kruger z „Koszmaru z ulicy Wiązów”, czy Hannibal Lecter z „Milczenia owiec”. Ta trójca to najbardziej mroczne i przerażające typy w historii gatunku.

 

The-Lords-of-Salem-Poster2.jpg

 

Wiedzmy z Salem:

Heidi (Sheri Moon Zombie) jest DJ-ką w rockowej stacji radiowej w Salem. Pewnego dnia, dostaje płytę tajemniczego zespołu Lords, którą puszcza w rozgłośni. Uwalnia tym samym klątwę ciążącą nad miasteczkiem. Mówi ona, że trzysta lat temu, niewinni ludzie zostali skazani na śmierć za praktykowanie czarnej magii w Salem. Były wśród nich jednak cztery prawdziwe czarownice, które poddawane torturom, a następnie brutalnie zabite, poprzysięgły zemstę. Teraz powracają, aby ją spełnić...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Marcinie, dlaczego polecasz? Niepotrzebnie wrzucasz zdjęcia, bo one mi nic nie mówią. Napisz, co Ci się w tych filmach podoba, jakie są ich plusy. Naprawdę plakat mnie do obejrzenia filmu nie zachęci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marcin oglądałam 'Halloween'. Nieźle ryje psychę ; o

Poza tym nie lubię horrorów. No może przytulona do kogoś bliskiego mogę oglądać 8)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wybaczcie że fabułę z neta wziąłem ale dużo było by pisać ;) Myślę, ze się nie zezłościcie? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja przez Was oglądałam Dzień Świra na trzy razy. xD Tak to jest, jak się ma na karcie film, a na drugiej czat, i przełącza raz na jedno, raz na drugie. xDD Aż w końcu strona odmawia posłuszeństwa... Nevermind. Film świetny. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglądnęłam Modlitwy Za Bobiego. Z polecenia Simo. Przyznaję, dobry dramat. Płakałam, ale w moim przypadku to żaden wyznacznik, na większości filmów płaczę. Pierwsza część filmu średnio mi się podobała, trochę chaotyczna i zbyt przyspieszona akcja. Ale druga część była już bardzo dobra. Ogólnie uważam, że nie zmarnowałam czasu. Film dobry :) polecam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja gram o tron, więc nie mam czasu na inne filmy xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marcin oglądałam 'Halloween'. Nieźle ryje psychę ; o

 

Mi tez zrył ten film ostro banie :) ale lubię takie schizy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio byłem w kinie na Kick Ass 2 (darmowe bilety, a co mi tam!) i był bardzo fajny. Można się pośmiać i wytrzeszczyć oczy. Ogólnie polecam.

W maju byłem na "Martwe zło", remake z tego roku i polecam ten film dla całej rodziny :P (żart) Fajna krwawa jadka, fajne teksty, ale scenarzyści się nie napracowali i trochę zepsuli zarys filmu. Jak ktoś planuje seans z tym filmem to musi musowo obejrzeć przynajmniej 1 i 2 z lat 80tych.

Najprawdopodobniej kolejnymi seansami będą "Ludzka stonoga 3" i kolejna część Hobbita.

O ile ludzka stonoga 1 była słaba i nudna, tak 2 wręcz przeciwnie- ekstra (to chore, wiem), ale genialna w swej prostocie.

Plotka głosi, że tym razem zobaczymy 500-częściową ludzką stonogę.
,

 

@nightwishmaster666, @Nymphetamine te filmy to pikuś. Do zrycia bani (negatywnego) polecam "Pink flamingos" i "Funny Games US".

Te 2 co wymieniłem, nie są horrorami, nie ma krwi czy trupów, ale 1szy to czarna, bardzo czarna komedia ociekająca groteską. 2gi to znęcanie się dwóch przylizanych gości nad normalną rodziną w specyficzny sposób(był w TV, więc jest do przeżycia).

Bym dodał jeszcze przynajmniej dwa, ale jest tak psychotyczne, że wyszedłbym na kompletnego świra i psychopatę. Chętnym podam na PW te tytuły.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@motorade

 

Ludzka Stonoga to film z takiej mojej "listy obrzydliwych"... Ludzie to klasyfikują jako horror, ale nie wiem... Na horrorach to ja się lubię bać. A jak coś mnie obrzydza i wywołuje odruch wymiotny to już nie jest dla mnie strach...

 

Za to Funny Games US nawet mi się podobał, to mogłabym polecić. A jak już mowa o czymś "ryjącym banię" to prędzej poleciłabym np. Lyncha... Albo Mechaniczną Pomarańczę? Świetny film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mechaniczną Pomarańczę muszę w końcu obejrzeć, nigdy nie widziałem, ale dużo słyszałem.

Jeżeli "Ludzka Stonoga 2" jest na "liście obrzydliwych" to może miałabyś ochotę zobaczyć coś, co wpisałabyś na "listę zakazaną" :> ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja swojej osobistej "listy zakazanej" nie posiadam ;) Dużo filmów oglądam i zdarzają się wśród nich takie, które odrzucają. Ale nie wiem czy czegokolwiek bym "zakazywała"... Hmm, a masz jakieś propozycje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.