Jump to content
beatag60

Filmy

Recommended Posts

Ja również byłam dziś na Hobbicie. Lepszy niż pierwszy *.* Pewnie, odbiegający od książkowej wersji w znacznym stopniu, ale i tak *.* Bombur terminator w beczce *.* Tylko że wrednie skończyli w takim momencie... DAJCIE MI TRZECIĄ CZĘŚĆ, JUŻ -_-

Swoją drogą, jestem wdzięczna panu Jacksonowi za tą elfią dziewczynę. Wiem, zapewne dodano ją do filmu tylko dla wątku romantycznego, ale u Tolkiena brakuje mi kobiet, szczególnie takich jak ta, z przysłowiowymi "jajami", a nie siedzących na tyłku w Rivendell i haftujących Aragornowi jakieś tam sztandary (z całym szacunkiem dla Arwen, którą poniekąd trochę lubię :>) -.- Nawet moja kochana Eowyn, jedyna książkowa wojowniczka, przeszła na Ciemną Stronę Mocy ;c

 

...Dobra, kończę offtopować :-D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coraz bardziej chcę iść na Hobbita do kina. Może uda mi się wyciągnąć koleżankę w niedzielę? Bo sama do kina nie lubię chodzić xD

Czekam na więcej waszych recenzji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee, to moje to nie recenzja, to bardziej krótki wywód pt. "Wkurza mnie patriarchat w Śródziemiu" XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milla, ale są zachwyty, a to mnie motywuje do pójścia do kina xD

Chociaż akurat wciskanie wątku miłosnego, którego nie było w książce średnio mi się podoba, ale można było się tego spodziewać. W końcu to cienka książeczka podzielona na 3 długie filmy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla postać tej elfki nie jest wyjątkowo ciekawa dlatego, że została ona przedstawiona jako bardzo piękna (dobrze być elfem ;p), bardzo biegła w walce i bardzo uczynna. Ogólnie jest "bardzo", co czyni ją trochę sztuczną postacią. Wątek miłosny jest o tyle interesujący, że wybiera między dwoma adoratorami.

 

Cóż mogę jeszcze powiedzieć? Nie chcę spojlerować. Efekty specjalne wbijają w fotel, a film chociaż jest długi nie nudzi widza. Pojawia się sporo zwrotów w akcji, które trzymają w napięciu. Evi idź koniecznie :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matko jestem świeżo po obejrzeniu Naznaczony 2 i jestem spocony z napięcia na serio trzyma napięcie i super film polecam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglądnęłam dzisiaj 'Wzgórza mają oczy II". Świetny film!

 

Pierwsza scena z filmu była przeobrzydliwa. Jadłam wtedy sałatke i aż mi się cofało na myśl o tym wszystkim xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie jedynka lepsza :) ale dwójka tez jest ok szczególnie pierwsza scena..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi chodzi, że szczególnie pierwsza scena mnie brzydzi za szybko wysłałem post wybacz i nie dopisałem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nic mi na ten temat nie wiadomo :) obejrzyj Nazaczony 2 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naznaczoony jest swietny, bardzo lubie :D

 

Dzis ogladalem "Sekret jej oczu".

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja wczoraj oglądałam "Zycie Pi". Nie chce mi się recenzować, więc powiem tylko tyle: polecam :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglądałam i potwierdzam, film przyjemny, I tyle mogę o nim powiedzieć. Nie ruszyło mnie, a to dziwne, bo zwykle takie filmy mają 'to coś'. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Thor: Mroczny Świat" wczoraj zaliczony. Spodziewałam się czegoś więcej... ale pewnie gdybym była w kinie byłoby inaczej. Taka kinówka na kinomaniaku to bleee...

Pomijając jakość i z przymróżeniem oka patrząc na porównanie do mitologii i komiksów - 8/10 daję :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglądałem

"Sekret jej oczu"

"Drzwi"

 

Bardzo dobre filmy. Polecam gorąco (zwłaszcza 2)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaczęłam oglądać 'Naznaczony', ale przeraża mnie ten film za bardzo, nie mogę, może kiedyś do niego wrócę ; D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj oglądałam "ostatni egzorcyzm, część 2". Masakra, dno, nuda. O ile pierwsza część była genialnie nakręcona i nawet trochę straszna, to druga jest totalną porażką.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zaczęłam oglądać 'Naznaczony'' date=' ale przeraża mnie ten film za bardzo, nie mogę, może kiedyś do niego wrócę ; D[/quote']

 

Naznaczony jedynka, to nic w porównaniu z dwójką. ;) A Ostatniego egzorcyzmu 2 nie oglądałem powiadasz Jill, że to strata czasu? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.