Jump to content
beatag60

Filmy

Recommended Posts

Me too :D Muszem wreszcie zapytać kumpla, czy idziemy razem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też czekam, czekam i doczekać się nie mogę... Co do oglądania filmów, nie polecam TVN i Polsatu, zdarzało mi się w czasie reklam zapominać, co właściwie oglądałam xD.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj obejrzałem drugą część kultowego filmu Camerona - "Titanic" (bo oczywiście Polsat jak zawsze dzieli go na dwie części). Wielbię ten film za efekty specjalne, bardzo trafioną i nie naciąganą miłosną wstawkę oraz głównie za historię transatlantyku, którego jestem pseudofanem (pseudo, bo w gruncie rzeczy tylko wiem kiedy zatonął i w poglądowo znam jego historię, ale mógłbym słuchać o nim godzinami, tak samo oglądać zdjęcia i dokumenty - po prostu bardzo mnie to wszystko interesuje).

 

Łezka oczywiście poleciała i nie raz się wzruszyłem (szczególnie największe emocje były w ostatnich minutach filmu, kiedy Rose wracała na statek i wszyscy na nią czekali + ta genialna muzyka *.*) - nie chodziło tu o miłosne scenki, lecz głównie o idealnie wpasowaną muzykę, bez której to wszystko nie zrobiłoby na mnie takiego wrażenia (np. ludzie stojący na statku na początku filmu + muzyka z GENIALNYM wokalem zatytułowana "Hymn to the Sea" ; Rose uciekająca do Jacka, która wcześniej wyskoczyła z szalupy + GENIALNA muzyka imitująca zwolnione tempo - to słynne "cza-cza-cza-czaaa...").

 

Teraz mam fazę - czytam o informacje na temat statku, przeglądam "making-of" filmu itd ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też wzruszam się na scenie powrotu Rose na statek :D Zawsze rycze, zawsze :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Dave, przeżyj to jeszcze raz ;___;

Genialne ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja już nie chce... To jest strasznie smutne... :/

 

EDIT:

I znowu... :/ Jedyna scena która tak łapie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta scena jest faktycznie wzruszająca ;_;. Ale i tak jest mi bardziej smutno gdy pokazują jak statek tonie, a w środku jest kapitan, ten taki pan, stare małżeństwo i matka z dziećmi + dopasowana muzyczka. I ci skrzypkowie są fajni xD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Staruszkowie na tym łożu... Masakra. Dzieciaki mnie rozwalają, bo jedno zasypia dosłownie w 3 sekundy, a następnie dziewczynka (albo chłopiec) patrzy na to które zasnęło i też szybko zasypia :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja zeszłej nocy nareszcie obejrzałam Kill Billa 2 ♥ Znaczy, przegapiłam początek, ale i tak ♥ Faaajny, szczególnie ta scena, w której Uma Thurman wyłupuje tamtej pani oko ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja oglądałem dziś Dark Water - Fatum..

Film na temat wody na suficie i dziewczynce w zbiorniku -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglądałem kiedyś DW... Nie wiem która to była część i nie wiem jakim cudem dotrwałem do końca. Faktycznie te chińszczyzny mają zły wpływ na ludzi, bo nawet nie pamiętam kiedy to zleciało :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam obejrzanych przedwczoraj "Kochanków z Księżyca". Ten film jest...Taki uroczy *-*.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, więc oni też lecieli po raz kolejny? :D Ale fakt, uroczy *.*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest u mnie kuzynka i zmusza mnie do oglądania filmów, które już widziałam XD

Wczoraj "W pierścieniu ognia", dziś "Miasto kości".

No, dobrze, że nie Titanic XDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja wczoraj oglądałem film Burlesca ,film był super ,co jak co ale w święta nie było dużo okazji żeby oglądnąć jakiś fajny film

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filmy w swieta to paranoja.. Ale nauczylem sie kwestii Kevina!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie skończyłam oglądać "Wzgórza mają oczy". Oglądałam ten film laata temu i pamiętam jak bardzo się bałam, a później nie mogłam spać w nocy. Film dobry, ale już nie zrobił na mnie takiego wrażenie jak ostatnio. Polecam obejrzeć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale która wersja? Odświeżona czy pierwsza? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.